Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Търсил съм и не съм открил ,но все пак да попитам има ли начин да отбележа всичките мнения като прочетени?
Цитирай
Аксесоари

НЕ!  Поне аз не съм видял, но като рефрешнеш всички прочетени разбираш, че са прочетени.
Цитирай

(2017-03-23, 20:08:20)econt написа:  Търсил съм и не съм открил ,но все пак да попитам има ли начин да отбележа всичките мнения като прочетени?

Има. Скролваш най - долу на началната страница на форума, и най - долу в дясно има това:

.jpg Capture.JPG Размер: 13.15 KB  Сваляния: 34



(2017-03-23, 20:18:51)person написа:  НЕ!  Поне аз не съм видял, но като рефрешнеш всички прочетени разбираш, че са прочетени.

Не, с големи букви и удивителен знак? Чак пък толкова да си сигурен? Доста интересно по случая е че има тази опция ако не по дифолт в платформата, то от няколко дни след миграцията. Което означава че я има много много отдавна.
Цитирай

'degman' при мен такива работи не излизат.
Цитирай

Да си слагал филтри за блокиране в адблокера ако ползваш? И за да ми излезе нотификация в тапаталк преди ника слагай @, тоест @degman , @person и т.н.
Цитирай

(2017-03-23, 20:08:20)econt написа:  Търсил съм и не съм открил ,но все пак да попитам има ли начин да отбележа всичките мнения като прочетени?

И другия вариант е, да натиснеш андроидчето пред всеки форум или под форум.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Благодаря и на двама ви. Но това с кликването върху андроидчето не го знаех и е много удобно.
Цитирай

Не знам бъг ли е, но получих 2 точки репутация за един и същи пост от един и същи потребител.


Прикачени файлове
.jpg Capture.JPG Размер: 28.71 KB  Сваляния: 43

#TeamPixel
Цитирай

Явно наистина нещо се е било бъгнало. Сега пробвах да дам 2 пъти оценка и не мога. Втория път мога само да обновя първата оценка, но не мога да дам 2 пъти +1.
Цитирай

Не че е кой знае какъв проблем но пише ,,Регистрин'' вместо Регистриран.И на другия скрииншот съм снимал как ми бягат опциите за редакция на мой пост при вход през Хром на телефона.Крие се долу вдясно и ако малко съм зумнал не го виждам.Можеби около два месеца си мислех,че не мога да редактирам през телефона Big Grin Big Grin Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

@Miro2210, благодаря за корекцията. Направена е.

Относно проблема. Да, това се случва при зуум-ната страница, но без да е зуумната си излиза на място.
Причината е в това, че форумната платформа не е оптимизирана за мобилно устройство. Очакваме някой ден ъпдейт на платформата, който ще има нов мобилен изглед от мибилни устройства. До тогава ви съветваме, специално за функцуя редактиране, да клик-ате върху бутона преди да зуум-нете страницата
Цитирай

Здравейте, 

Има някакъв проблем с постването на нова тема в раздел Продава - при натискане на публикуване препраща към SuperHosting (вижте прикачения файл).


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

imthedevil , снимките ти
да не би да са с линкове към MEGA?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2018-05-16, 11:47:01)vargala81 написа:  imthedevil , снимките ти  
да не би да са с линкове към MEGA?

Да, към галерия там. Т.е. аз поствам линк към галерията.
Цитирай

Проблема е в супер хостинг, който ни хоства форума. Блокирали са линкове към MEGA. На скоро имаше същия проблем и след наш доклад го оправиха. Докладвал съм отново и чакаме реакцията на супер хостинг.
Ако искаш качи снимките другаде и си пусни обявата, защото не знаем кога ще си отстранят проблема.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Дяволска работа. Във всеки случай благодаря.
Цитирай

Проблема с линковете към MEGA е отстранен.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Здравейте! Забелязвам, че не ми се отчитат последните публикации. Написаното от мен си стои, но не се брои. За мен това не е сериозен проблем, защото не пиша за бройката, но е странно и не мога да си го обясня.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай

В някои от тях броячът е нулиран и не се отчитат мненията на потребителите - за кои теми става въпрос?

 
Цитирай

Ясно, разбрах за кои теми става въпрос.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай

Проблем. Като напиша коментар и дам преглед се появяват три точки. При всеки преглед се увеличават пропорционално точките. Снимка №4 е резултата като дам Редактиране -> Бърз редактор. След като редактирам и изтрия точките от бързия редактор не се появяват повече, ако изпозлвам Разширения редактор (Снимка №5) пак се появяват. Използвам последна версия на Мозилата. Не че е болка за умиране, но е малко дразнещо и излишно да си редактирам всеки път коментара.


Прикачени файлове Миниатюри
           
.jpg Capture.JPG Размер: 33.26 KB  Сваляния: 25
.jpg Capture4.JPG Размер: 33.26 KB  Сваляния: 24

#TeamPixel
Цитирай

(2018-06-20, 23:23:02)kumbeto написа:  Проблем. Като напиша коментар и дам преглед се появяват три точки. При всеки преглед се увеличават пропорционално точките. Снимка №4 е резултата като дам Редактиране -> Бърз редактор. След като редактирам и изтрия точките от бързия редактор не се появяват повече, ако изпозлвам Разширения редактор (Снимка №5) пак се появяват. Използвам последна версия на Мозилата. Не че е болка за умиране, но е малко дразнещо и излишно да си редактирам всеки път коментара.

Проблема ще да е конкретно в Мозила. Друг колега имаше подобен на твоя проблем, но му изписваше някакви цифри. Тествахме с него и се установи, че му ги вкарва в поста автоматично само когато пише през Firefox Quantum.
Нещо Мозила окакват пейзажа.
Цитирай

Намерих решение на проблема. Пробвах изключване на добавките в Мозилата една по една и се оказа Simple Translate. Явно ще трябва да я изключвам, ако пиша по-дълги постове, или ще си редактирам кратките с бързия редактор.

[Изображение: attachment.php?aid=21308]

Според мен проблема идва от това, че ако се опитам да копирам даден текст, който е болднат или оцветен, като го поставя в разширения редактор директно го форматира с бб кодовете преди още да съм дал преглед. По същият начин ако има линк, скрит под друг текст, директно го прави линк, а не само текста да е.


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай

@vlaf като толкова се радваш, че вече има такава тема, не беше ли редно поне да ме известиш с 1 съобщение, че вече има такава, какъв е смисъла, като 1 тема е вече забравена от бога, да не се отвори друга, на първата нито им е оформлението, нито нищо, както и да е, но поне като направих темата да бяхте казали по навреме, че има такава, а не като са се включили толкова хора, и изведнъж моята тема да се прехвърли в друга, затова ли я правих, по-добре да я бяхте изтрили, сега пак ще замре.
Не е ми проблем, сега да не земете да ме баннете, че се оплаквам, просто, беше редно да ми каже някой, а не да търся.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Никой няма да те банне, аз наистина не виждам, какво толкова се е случило, твоята тема е същата и се обедини със старата, тва е.Също не виждам и причина да замре.Относно търсенето, във форума има търсачка, която работи много добре, а освен това има и наказания за дублиране на тема!Казуса за мен е приключен и извинявай, ако съм ти засегнал егото по някакъв начин!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlaf за това мнение:
  • vladdark
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)