Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A70 vs. S9
#1

Здравейте! Имам възможност днес да избера между тези два модела на самсунг (А70 и С9), но не мога да реша кой ще ми върши работа в дългосрочен план. Двете устройства мога да взема на една и съща цена, като с9ката е втора употреба, но доказано запазен. Притеснява ме камерата, защото на хартия А70 е с по-добри показатели, но попринцип имам наблюдения, че флагманите имат много по-добро качество. Интересувам се също дали с с9 могат да се правят макро снимки? По-големият екран попринцип е предимство за мен, но ако не е толкова качествен на А70 бих се прежалил. Благодаря предварително!

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
[-] 1 потребител изказва благодарност на spi7_fire за това мнение:
  • sabrax
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм виждал наживо A70 ,Но смятам че S9 ще е с по добра камера.Друг е въпроса ,че имах S9 и камерата е добра ,но винаги преекспонира и получаваш много светли снимки в повечето случаи,но някои хора това им харесва.СЪщо така SOta е максимум 4 часа и то ако не го товариш с игри.Според мене ,си вземи Mate 20 или 20 pro.Ще получиш по добра камера и от двата самсунга,флагмански телефон и добри батерии.
Цитирай
#3

Чакай на Мейт 20 да му е по-добра камерата от на С9. На Мейт 20 ПРО вече евентуслно може и да му е по-добра с малко.
Цитирай
#4

Това за 4 часа SOT на S9 сериозно ли е? Жена ми се е засилила да купува такъв, но 4 часа ще я откажат. Вярно, че ексиносите са зле, стария ми S7 грееше и топеше батерията като за световно, но поне 6 часа изкарваше. Може ли някой да потвърди 4те часа?

Ето сега с хуавей p30 как стоят нещата. 14 и половина часа откак е откачен от зарядното. Родих се направо

[Изображение: 058f0a92178aa014c3fe560f5420ad6f.jpg]

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#5

(2019-11-22, 11:59:19)spi7_fire написа:  Здравейте! Имам възможност днес да избера между тези два модела на самсунг (А70 и С9), но не мога да реша кой ще ми върши работа в дългосрочен план. 
Трябва да уточниш за Samsung c9 ли става въпрос или за Samsung s9. Ако е s9 определено е с по-добра камера от а70 и ще прави по-добри снимки.
Цитирай
#6

Ми толкова си е сота.Даже моя беше със Sd845,и пак имаше около 4 часа,с ненатова рено ползване,и си грееше.С ексиноса,може и толкова да не докара.Камерата има добри попадения,но като цяло много преекспонира.Видеото обаче е добро.По добре S10e ,по добра батерия и пооправена камера.
Цитирай
#7

(2019-11-23, 21:15:02)jivkojj написа:  Това за 4 часа SOT на S9 сериозно ли е? Жена ми се е засилила да купува такъв, но 4 часа ще я откажат. Вярно, че ексиносите са зле, стария ми S7 грееше и топеше батерията като за световно, но поне 6 часа изкарваше. Може ли някой да потвърди 4те часа?

Ето сега с хуавей p30 как стоят нещата. 14 и половина часа откак е откачен от зарядното. Родих се направо

[Изображение: 058f0a92178aa014c3fe560f5420ad6f.jpg]

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Абсолютно да и то на wi-fi на мобилни не мога поне аз да ги докарам до 4. Както и да го суча най-късно към 19 ч. Вече трябва да го зареждам и в повечето случаи съм на около 3 ч екран.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)