Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P 30 pro, S10 plus или друг от А1
#1

Привет хора. Търся малко помощ от хора, ползвали и двата телефона. Микса вече гони две години и ми поомръзна. Супер си е телефона, много си го обичам, но ей така за крастата...
Искам да е от А1, защото ще преподписвам и защото не ми се дават една торба пари отгоре за телефон. Мина ми това време. Ползвам го доста за работа ( разговори, мейли, докумемти... ). Ако може да издържи сутрин от седем, вечер до към дванадесет с час-два разговори и четири часа СОТ съм ОК. Игри не играя. Камерата да прави нормални снимки. Добра телефония.
Винаги ми е бил най-важен дизайна, като и двата телефона ми харесват, освен дупките и изрезките. Не знам дали изобщо ще свикна с това. Фен съм ма MIUI ( но не и на Xiaomi ). Ползвах го още на Galaxy S и S2, и ако не бяха проблемите с Mi 9 t pro щях да съм го взел вече, щото екрана е без дупки.
От А1 с планът ми ми ги предлагат за 970 за хуявея и 1140 за самсуняка. Не ме притеснява разликата. Гледам и за други, но избора при тях не е голям.
Та, просто някой с наблюдения да сподели с две думи, кой си заслужава повече към тоя момент и изобщо заслужават ли си?
Благодаря предварително.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Galaxy S10+ е изборът.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#3

В крайна сметка взех Note 9 за без пари кажи речи. Доволен съм, нищо че е стар...

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
Цитирай
#4

Чак пък стар.. честит да ти е и добре дишъл в клуба. Смятам, че е по-добрият избор спрямо С10.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • dani_z25
Цитирай
#5

Еми разцъках всички телефони буквално, които се сетих. Всички с ноч, дупка, две дупки. Накрая хванах ноута и някак си се успокоих. Да, големичък е с големи рамки, но не ми пречи това. Ще свивам и с извития екран, но няма пълно щастие.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dani_z25 за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#6

Същата история Smile Рамките не са му хич големи, има къде да си подпреш пръста дет се вика, имам ЛЕД нотификация и то голяма и ирис скенер.
Цитирай
#7

Честито!Добър избор.Аз също днес ходих да разгледам Samsung.Имах дилема между S10+ и Note 10+.Лично за мен S9+ и Note9+ някакси стоят по качествени като сглобка.Без да се засяга някой,но десетките се усещат евтино и не толкова качествено.За сега си оставам с 9+.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)