Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P30 Pro и nano memory card
#1

Здравейте,

За моя Huawei P30 Pro си взех оригинална Huawei nano memory card 128Gb и си преместих повечето инфо на нея. Искам обаче от време на време да я архивирам на компютър, както и да свалям и качвам по-бързо информация на нея. Както обаче е ясно тя е nano и не влиза в нормалните четци. Някой ползвал ли е такива преходници и какви? В един магазин ми казаха, че можела да се чете с преходник за сим карта и да го сложа в обикновен SD card reader. Но според мен са с различна форма и ме е страх да пробвам, за да не я разваля...

P.S. незная дали темата е точно за тук, но не откривам по-подходящ раздел, за това моля ако не е за тук, админите да я преместят..
Цитирай
Аксесоари
#2

Чрез Hisuite не става ли да прехвърляш информацията ?
Цитирай
#3

Като гледам добре са те посъветвали, на мен днес ми пристигна картата и скоро ще се уверя работи ли схемата. Ето нагледно как изглеждат нещата, мисля че няма да има ядове...

https://www.aliexpress.com/item/40000197...b201603_55

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#4

Мисля, че точно си оцелил необходимия райдър Smile
Цитирай
#5

(2019-11-25, 11:34:09)Zhoro написа:  Здравейте,

За моя Huawei P30 Pro си взех оригинална Huawei nano memory card 128Gb и си преместих повечето инфо на нея. Искам обаче от време на време да я архивирам на компютър, както и да свалям и качвам по-бързо информация на нея. Както обаче е ясно тя е nano и не влиза в нормалните четци. Някой ползвал ли е такива преходници и какви? В един магазин ми казаха, че можела да се чете с преходник за сим карта и да го сложа в обикновен SD card reader. Но според мен са с различна форма и ме е страх да пробвам, за да не я разваля...

P.S. незная дали темата е точно за тук, но не откривам по-подходящ раздел, за това моля ако не е за тук, админите да я преместят..
Цитат:
Цитат:
Цитат:Няма ли да е по лесно с USB C кабела да архивираш на компютъра,без да вадиш картата SD card reader не ти трябва щом имаш Nano SD card!
Цитирай
#6

(2019-11-25, 13:38:17)Boby13 написа:  Чрез Hisuite не става ли да прехвърляш информацията  ?

Честно да кажа не съм го ползвал това, ще го разгледам

#DoryanY
Имам около 60gb снимки, музика и имформация, която чрез кабел се точи часове. А на стария телефон, чрез преходник ставаше за минути... Отделно понякога искам да редактирам снимкките и други неща, които са ми по-лесни като извадя картата.

P.S. Поръчах си преходник като на колегата по-горе, ще пиша като го изпробвам...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)