Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GOOGLE PIXEL 3 VS SAMSUNG S9 PLUS
#1

Здравейте, от доста време избирам висок клас телефон и накрая се спрях на тези два модела. Имформация за Самсунга има доста, изгледах ревюта, но за Пиксела почти нищо не намерих освен темите в този форум. Въпросът е, кой е по-добрия телефон, кой има по-добра камера и най-вече за нощни снимки.
Цитирай
Аксесоари
#2

100% пиксела. Ако е го взимаш заради камерата, взимай пиксел. Ако искаш по-голям дисплей и удобството да виждаш повече на телефона - самсунга, за всичко друго пиксела. Лично аз бих взел пиксела, заради камерата, процесора и ъпдейтите.

Потърси в youtube pixel night sight и ще видиш за какво става въпрос. А пиксел 3, сигурно ще получи (ако вече не е) екстрата astrophotography (пак може да видиш в youtube) от 4-ката.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

(2019-11-30, 14:42:50)Camaro написа:  ...Въпросът е, кой е по-добрия телефон, кой има по-добра камера и най-вече за нощни снимки.
За нощни снимки и с режим "Night Sight", разбира се Пиксела.

 
Цитирай
#4

Имам и двата,S9 със sd 845 и Pixel 3.Относно камера,за снимки пиксела отвява всякак Галаксито,и през деня и през ноща,портрет ,селфи.За видео обаче и особенно вечер при 4k ,Samsunga е по добър.Samsunga е и по красив.Пиксела държи много висока цена за мене.Читава тройка под 600-650 втора ръка много трудно.Докато S9 има и за по 400.Sota на моята тройка е между 3 и 4 часа.Толкова ми е и на S9 със снапдрагон процесора.
Цитирай
#5

Намерих Пиксел 3 за 600 лв. Искаше ми се ХЛ, но за по-голям дисплек отиваме с 200 лв отгоре
Цитирай
#6

Този черния за 600 в Olx,ми се струва с доста външни забележки.Преди няколко дена имаше перфектен,пълен комплект и с оригинален калъф за 650.Иначе за 650-700 излизат и Xl.По скоро си прецени колко голям телефон искаш.За компактен телефон с отлична камера,малкия Pixel е избора.Ако искаш голям телефон,огледай се в чистия Mate 20 ,има ги и по 450 вече,перфектна батерия и камерата не отстъпва много на пиксела.Иначе ако ще даваш около 750 ,може би по добре се огледай в P30 Pro или Mate 20 Pro ,вместо в 3 XL
Цитирай
#7

Мейта по-добър ли е от Пиксела
Цитирай
#8

За мен не

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

Mate 20 pro на 40МП през деня снима уникално. По-добре от P30 pro. Лично сравнявахме с брат ми тези дни и П30 про леко размазва. И дисплеят му е по-добър, защото е 2к.На тъмно P30 PRO снима по-добре. Имам предвид почти мрак. При зуумване пак П30 про снима по-добре. Видеото при двата е идентично през деня, но в тъмно П30 про снима доста по-светло,. Батерията и на двата телефона държи много.
Цитирай
#10

То не е само до камерите един телефон. Ти гледай и софтуерната поддръжка, там Пикселът отнася моделите на всички други производители, като куцо пиле домат... Пък и според мен чистият андроид е най-доброто андроид преживяване.
Цитирай
#11

Аз откакто ползвах Nexus устройствата ми е трудно да избера телефон с различна ОС. В момента съм с устройство което поддържа Android One, евтин аналог на Pixel. Не се оплаквам. Иначе в така поставената ситуация изборът е труден - хем да имаш Pixel с добра камера и поддръжка, хем Samsung с якия дисплей.
Цитирай
#12

Pixel 3 не отстъпва на S9 ,по качество на дисплея.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)