Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Note 8T] честита 11-ка
#1

При мен дойде преи малко 8т глобалната версия.
Цитирай
Аксесоари
#2

Сподели първи впечатления ,доста постен ъпдейт ми се струва.
Цитирай
#3

При мен дойде този ъпдейт.[Изображение: bdb06fec10233ec706eb7789c9b23d0d.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

аз отдавна съм с него и не забелязвам проблеми.. даже много неща са коригирани и по ми харесва менюто с 11... и отделно известията вече ми седят в ноча без да изчезват.. но държа да подчертая, че това се случва при Ноте 8 без Т, но не ми се вярва да има някакви разлики Smile
Цитирай
#5

Ъпдейта за 8Т изчена, поне при мен.
Цитирай
#6

При мен току-що дойде 11.0.5 (324MB).
Някой инсталирал ли го е, за да каже как се държи телефонът с него?
Цитирай
#7

Инсталирах го преди 4/5 дена(11.0.5.0), работи нормално, не съм имал проблем.

Redmi Note 8T
[-] 1 потребител изказва благодарност на PLG за това мнение:
  • dobs7z
Цитирай
#8

Здрасти след ъпдейтите задължително ли е хард ресет?
Цитирай
#9

(2020-03-07, 22:33:28)stugutka написа:  Здрасти след ъпдейтите задължително ли е хард ресет?
Желателно е, ако се минава към по-високата версия на ОС, при евентуални бъгове или за да тръгне системата на чисто.

 
Цитирай
#10

Може да се направи, но не е задължителен. Относно актуализацията - още не са поправили изключващата се светкавица. Всеки път като влезеш в камерата, трябва да я включваш...

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#11

(2020-03-08, 16:06:34)HERUS написа:  Може да се направи, но не е задължителен. Относно актуализацията - още не са поправили изключващата се светкавица. Всеки път като влезеш в камерата, трябва да я включваш...
Има опция в менюто на камерата, от която можеш да избереш дали конфигурацията да остане същата като при излизане от приложението.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на meto1 за това мнение:
  • HERUS
Цитирай
#12

Включих запазването, засега се съобразява с настройките.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#13

11.0.7.0 Днес получухме поредния ъпдейт, без ъпдейт..... или по скоро, само ъпдейт на сигурността. Не вярвах, че са толкова стабилни, че да няма какво да пипнат. За РН9 4/128 става дума.
Това е шега разбира се, саркастичен съм понеже отдавна си чакаме 10-тата версия на андроид.
Не ме разбирайте грешно. За мен телефона си работи изключително стабилно, бързо и безпроблемно. Много съм доволен и от батерията, но бая си почакахме и чакаме, кактто ивсички останали разбира се.
Цитирай
#14

Redmi Note 8 имаш предвид, може би. Уж не е само актуализация за сигурност, но аз разлики не откривам. Началната страница била преработена, добавени са и "някои екстри" според описанието. Не знам какви са тези екстри. Прави ми впечатление, обаче, че глобалната 11.0.7.0 е различна в различните региони. В Русия е една, в Европа е друга.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#15

Да грешката е в мен за 8-цата става дума. В описанието имаше само един ред, но да с много обширно съдържание. Така че може и да има някои благинки, които все още не съм забезал.
Цитирай
#16

Иначе, гледам, че си с 4/128...освен мен и теб, други не съм виждал със 128-гигабайтовата версия. Моя го поръчвах специално, защото не се намираше лесно в тази конфигурация сив. Ти откъде го взе?

П.П. Важното е, че няма бъгове в сегашния софтуер. Освен това сме с най-актуалните корекции на сигурността. Версията на Андроид отдавна не ме вълнува особено, стига да не е прекалено стара.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#17

От Банггоод с ЕУ Приорити опция. Без НФЦ защото е за дъщеря ми ... общо взето тя си го избира.
Цитирай
#18

[Изображение: 28d1bf43c1faf3cf19d5fef5536df1ba.jpg]
Кога ще ни огрее? Big Grin
Цитирай
#19

В момента огрява някои устройства, но за този модел още няма изтекли линкове.

Всеки може да се запише за китайски бета тест.
В раздела с упътвания вече има тема и видео по въпроса. Мисля, че изискването освен двете приложения от клипа е да сте с China dev ром, за да ви дойде ОТА.

Останалите - чакате Xiaomi.eu или оповестяването на MIUI 12 за глобалния пазар със съответните етапи на пускане
Цитирай
#20

[Изображение: 7b12d7a397f5d92689ec88537500fca1.jpg]


Вероятно ще почакаме още някой друг ден, да ни огрее и нас с 8-иците.
Цитирай
#21

Много се бавят. Мен отдавна не ме интересува дали съм с най-новата версия на ОС. Аз не чакам. Няма смисъл и никакви големи новости не се въвеждат, най-много да имаме проблем с живота на батерията. Докато дойде 10-ката, ще излезе 11. Smile

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)