Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Note8 PRO
#51

Не мога да намеря приложение.
Пробвах няколко ,но не стават.На часовника има щрих за сканиране,но като го кача на телефона,не става нищо,дори не се отваря приложението.
Пробвах да.сложа сим картата от телефона,но не я разпознава.
Самия часовник е модел от 2018год.някъде и явно нещо му е леко възрастно Smile
Ето за този става въпрос-
https://m.emag.bg/smart-chasovnik-smart-...DKWR1FBBM/
Цитирай
Аксесоари
#52

(2021-03-13, 08:35:03)6murdi написа:  Здравейте,искам да си купя смарт часовник, но защото не съм сигурна че ще го нося и ще ми е удобно да боравя с него,ми подариха един за проба.
Куче марка,евтин...Q18,но за проба става.
След доста опити да го свържа,най после успях да стигна до телефонния указател и да изписва името на абоната.
За всяка друга опция иска сим карта,а аз разбира се нямам друга,освен тази от телефона.
Гледах руски клипчета,индийски,английски...на всякъде става -при мен не.
Дайте идея къде може да е проблема.
Лошото е че не знам и как да кача снимки тук за да ви покажа,но е свързан,намерен е и на телефона и телефона е намерен на часовник и до там.
Дори часа и датата ги въведох ръчно,защото не иска да се синхронизира,няма никакво съобщение за синхронизация.
И така не става.
С Xiomi redmi note 8 pro съм.
Ще ви бъде благодарна ако дадете идея.
Не ми се дават 300-350 лв и да се окаже че няма да го нося.

По принцип операторите предлагат клониране на сим картата, така че може да имаш две карти с един и същи номер.
За а1 100% го поддържат.
Другото, което искам да кажа е, че за 300-350лв се отваря един цял нов свят от функционалности.
Различни операционни системи и т.н и става мазало.
Дали ще е wearOS, дали ще е Huawei, дали ще е Amazfit, така че по-скоро трябва да знаеш какво искаш от часовника преди да започнеш да се оглеждаш за по-скъп. В смисъл: Това че има някаква функционалност в евтиния не означава, че ще я намериш в скъпия. Обратното също е възможно.
Повечето маркови часовници (изключвам  Apple Watch и Mi watch) нямат слотове за сим карти.
В най-добрия случай ще има разговор през блутуут.

Иначе не разбрах точно какъв е проблема, но ако нещо не излиза както трябва обикновено е до разрешения.
Даваш на приложението всичко каквото иска, ако трябва влизаш в settings-apps- приложението - permissions и му даваш и каквото не иска Smile
Цитирай
#53

Много благодаря за обяснението.
Този часовник Q18 е стар модел иначе има доста опции.
В момента е свързан само към звънене и тел.указател,може да се говори през него и да си призная се чува доста добре.
Но,до там,за всичко станало иска сим карта.Ходих до виваком,казаха че не можело да му дадат друга карта на същия номер.
Приложение не знам дали има,защото ми дадоха само часовника без кутийка или книжка.
На самия часовник има някаква икона за сканиране като щрих код,сканирам го намира някакво приложение,но не зарежда на телефона и се чудя как да го свържа.
Щом свърза тел.указател,все си мисля че трябва и другото да се свърже,но нъц.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)