Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заседнал нотификейшън при заключен екран
#1

Здравейте,
От известно време насам (след системен ъпдейт) на телефона на жена ми "заседна" съобщение на вайбър при заключен екран. Като се отключи екрана съобщението изчезва, но като се заключи пак си е там. Не че е проблем, но си е дразнещо. Някой да е срещал този "дефект" и да знае лек за това? Smile

телефона е Redmi Note 7
Цитирай
Аксесоари
#2

И след рестарт ли си стои?

Poco F3
Цитирай
#3

С каква тема е?
Цитирай
#4

(2019-12-17, 11:57:39)trifon81 написа:  И след рестарт ли си стои?

Да и след рестарт си е там...това беше първото което пробвах, за да го махна.

(2019-12-17, 12:38:28)suffer написа:  С каква тема е?
Стандартната от телефона...не сме сменяли теми...Освен довечера да пробвам със смяна на тема...това не се сетих да направя
Цитирай
#5

може също от настройките на нотификациите да спреш за малко известията на заключен екран и ако изчезне да ги позволиш пак.
Ако отново се появи някакъв кеш на вайбър може би ще трябва да се изтрие
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • anti
Цитирай
#6

Деинсталирай вайбъра и го инсталирай пак.
Цитирай
#7

(2019-12-17, 18:57:54)Ivan_GT написа:  Деинсталирай вайбъра и го инсталирай пак.
Защо да го прави като може да изтрие просто кеша на приложението и проблема ще се оправи

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#8

Здравейте колеги! Днес докато ми се зарежда телефона ми излезе някакво запитване, май беше от гугъл асистента с въпроса - дали искам да ми се показва слайд шоу със снимките ми от галерията докато се зарежда телефона. Не знам какво направих, уж отказах. И сега като включа телефона да се зарежда и екрана се събужда, после затихва и изгасва и хоп пак светва. И така постоянно. Май го прави този асистент. Не можах да намеря в настройките на асистента от къде да го спра това дразнещо събуждане на екрана. Някой може ли да помогне?

Изпратено от моят Redmi Note 7 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#9

Не беше ли нещо от рода daydream
Цитирай
#10

(2019-12-19, 18:03:47)suffer написа:  Не беше ли нещо от рода daydream
Ами честно казано не обърнах внимание много че бързах за работа. И сега ако отключва телефона по време на зареждане ми отваря директно асистента на гугъл.

Изпратено от моят Redmi Note 7 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#11

(2019-12-19, 18:17:48)milfox написа:  Ами честно казано не обърнах внимание много че бързах за работа. И сега ако отключва телефона по време на зареждане ми отваря директно асистента на гугъл.

Изпратено от моят Redmi Note 7 Pro с помощта на Tapatalk
Вчера и аз имам любопитството да го активирам и срещанх същите спънки. Помогна ми да го изключа тази статия: https://www.theandroidsoul.com/how-to-en...ient-mode/

Влизаш в приложението Гугъл, отиваш в настройките и намираш Гугъл асистент. После намираш и раздела асистент и търсиш устройства, от където изключваш Ambient mode и след това целия асистент.

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#12

Благодаря ти много, успях да го изключа от статията! Весели празници и още веднъж БЛАГОДАРЯ!

Изпратено от моят Redmi Note 7 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#13

(2019-12-19, 19:05:05)milfox написа:  Благодаря ти много, успях да го изключа от статията! Весели празници и още веднъж БЛАГОДАРЯ!

Изпратено от моят Redmi Note 7 Pro с помощта на Tapatalk
Весели и на теб!  Smile

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • milfox
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)