Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P40/P40 Pro - слухове, спецификации, коментари

(2020-04-07, 15:59:27)hippy написа:  ...Качи снимки да видим как снима.. Smile
Huawei P40/P40 Pro - Ваши снимки

 
Цитирай
Аксесоари

Точно така е и тук (за фолиото)
А кейс има в комплекта.

Бързо сравнение на 3 апарата(нощен режим), лесно ще се ориентирате коя от кой е:
[Изображение: IMG-20200407-210235.jpg] [Изображение: IMG-20200407-210435.jpg] [Изображение: IMG-20200407-210605.jpg]
Цитирай

Честита придобивка и ползване със здраве и удоволствие!
На мен шота от Шаомито ми допада най-много.

редактирано

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-04-07, 19:33:15)emzo написа:  От последната страница в 4пда, от днес е линка.

109та версия съм
Здравей колега, може ли линк, защото не го откривам. Благодаря ти предварително.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

huawei имат качествени фабрични протектори, на жената сменяха батерията с екрана на п10 и новия екран беше с такъв протектор още не е мръднал а мина бая време! аз реших да си го взема от теленор онлайн магазина, но го нямат временно, като го получат го взимам и ще кача и аз снимки!
Цитирай

(2020-04-07, 20:53:57)nasco_era написа:  Здравей колега, може ли линк, защото не го откривам. Благодаря ти предварително.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

https://youtu.be/Aed_y89L1G0


А часовника мина и замина по трасето, откъм гъвкавост и настройки, хуавейските часовници са на светлинни години зад шаомските, но това е друга тема за разговор Smile
Цитирай

мен ме притеснява с тоя извит екран, както не го предпазва калъфчето, какво ще се случи ако падне, нямам телефон с извит екран и това ми е на мисъл Smile
Цитирай

Не е проблем това, фабричния калъф си върши работата.
Проблем е истински и читав стъклен протектор, който да пасне на екрана. Но това си е проблем и на п30 и на самсунгите.

[Изображение: IMG-20200407-222526.jpg] [Изображение: IMG-20200407-222544.jpg]
Цитирай

мерси за снимките и инфото

аз поръчах черен от сайта на теленор, само се чудя тоя часовник какво да го правя да го ползвам или да го пусна за продажба, но гледам има по 300 и няколко обяви и не се продават, а струват около 400 като нови и нв ми се подарява!
Цитирай

Ще чакам mate 40 pro, ако ми хареса като го видя може и да си го купя.
Цитирай

Офф топик:
Какво му е толкова на часовника, че не го искате, защо не си го ползвате?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Нищо му няма, хубав е, но има едно нещо, което мен лично ме вбесява.

Липсва ей такава опция:
[Изображение: Screenshot-20200403-114548-com.jpg]

Пример:
пиша си от телефона по вайбър, някой в този момент пише на месинджър или друго и часовника вибрира като луд.
При шаомитата са го приели, че щом екрана на телефона свети, значи виждаш и няма нужда да вибрира.

Някой ще си каже голяма работа, но всички ги знаем ония нахалните !!!!
дето
едно
изречение
го
пращат
в
101
реда

Big Grin
[-] 7 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • alexbg67, Be6i4, doktorra, martoo, OliQueenBG, Victormihov, VikeZ
Цитирай

(2020-04-08, 19:57:28)Victormihov написа:  Офф топик:
Какво му е толкова на часовника, че не го искате, защо не си го ползвате?
Играчка с 90% безсмислени функции, на всичкото отгоре още нещо за всекидневно зареждане.  Благодаря, купих си такъв часовник декември и го подарих януари, стори ми се тъпо да го метна в кошчето.
Носих го 4-5 дни.
Цитирай

Офф топик:
И аз като цяло не ги харесвам, но мисля, да се обзаведа с един Ми банд 5 (като излезе), най-малкото ще го зареждам веднъж на 2 седмици, без излишни приложения и глупости.
По-лесно е като ти вибрира на ръката отколкото в джоба, не го усещам и не го чувам, а работя в шумна среда.
Иначе това за часовника на Хуавей не го знаех, че като свети екрана пак вибрира, да тъпо е и доста дразнещо, и аз бих го разкарал.
Благодаря ви за информацията.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

И аз офтопик: Първия Watch GT кара по 2 седмици батерията. Предполагам и GT2 няма да е по-зле.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

(2020-04-09, 14:38:12)GH0STFACE написа:  И аз офтопик: Първия Watch GT кара по 2 седмици батерията. Предполагам и GT2 няма да е по-зле.
И 2та карат доста с едно зареждане. Имам 2ма колеги единия с GT другия с GT2 и 2та са супер доволни от към батерията.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

А някой ползва ли приложението phone clone и ако да как работят програмите след прехвърлянето?
Цитирай

Не само, че не го ползвам ами го и изтрих.
Това за мен е голяма глупост да ресторваш бекъпи на личен телефон.

Колко приложения да имаш ? Колко снимки да имаш ?

За да стане ясно, има всички приложения, чрез алтернативни маркети.
Няма да работи:

- Хром синхронизацията
- гугъл календара
- гугъл контакти
- приложения ползващи GDRIVE за бекъп, т.е. те ще работят, но няма да бекъпват там. Това само си го мисля, не съм го проверил.

Който не може без тях - или инсталира GMS или се насочва към друга марка.
Цитирай

Ясно мерси, значи ще си ги инсталирам на ново! Всичките си ги намерих в apk pure, дали ще има някакво влошаване на работата на телефона най вече батерията, ако ги инсталирам от там чрез pure apk install?
Цитирай

Като цяло доволен ли си от камерата на телефона и от клипчетата?
Батерията как се представя?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Изводи няма да правя преди поне седмица, даже две ползване.
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • doktorra, Victormihov
Цитирай

(2020-04-09, 16:14:00)emzo написа:  Не само, че не го ползвам ами го и изтрих.
Това за мен е голяма глупост да ресторваш бекъпи на личен телефон.

Колко приложения да имаш ? Колко снимки да имаш ?

За да стане ясно, има всички приложения, чрез алтернативни маркети.
Няма да работи:

- Хром синхронизацията
- гугъл календара
- гугъл контакти
- приложения ползващи GDRIVE за бекъп, т.е. те ще работят, но няма да бекъпват там. Това само си го мисля, не съм го проверил.

Който не може без тях - или инсталира GMS или се насочва към друга марка.

Ако имаш няколкостотин приложения ? Защо да не го ползваш с възстановяване и прехвърляне и на данните на приложенията !  
Цитирай

моят дойде днес - за батерията е рано, камерата много добра през деня, нощните снимки нещо не ме кефят обаче много шум имат, нз как да ги кача тук да видите! всички приложения си ги имат в moreapps и си работят супер поне тези които ползвам
Цитирай

Разцъках и аз App Gallery. Понапълнил се е с приложения, макар и да липсват доста от моите, които ползвам.

Предполагам обаче, апп-овете, които съм купувал през гугъл плей, отново трябва да ги купя?

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Добре де, защо не си инсталирате Гугъл, не е трудно?
После има ли някакви проблеми или всичко си бачка на 100% като все Андроид (с Гугъл приложения), напомня ми на Шиаоми Китайски Ром, ама и там няма никакъв проблем да си инсталираш всичко.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)