Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P40/P40 Pro - слухове, спецификации, коментари

(2020-03-26, 19:12:14)galaxyhopper написа:  Прилича ми на Samsung телефон. S20 ultra на гърба и S10 5G отпред.
Ето и едно видео...за сравнение.


 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ! Алекс
Цитирай
Аксесоари

Ревю. Голяма апаратура Smile https://www.gsmarena.com/huawei_p40_pro-review-2089.php

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Устройствата са с един малък слот в който се вписва не само карта с памет, но и две SIM карти.

[Изображение: a5b71696511de9e3b0e09d926dc9b28a-full.jpg]

 
Цитирай

Camera Test: Huawei P40 Pro vs Samsung S20 Ultra vs iPhone 11 Pro https://www.youtube.com/watch?v=YAam4n4bfhc&t=634s
Цитирай

Нали знаете, че сега ще излязат сума ти сравнения на камерите на 40 pro + и Ултрата... В поливината Самсунг ще размазва, в другата половина 40 ще размазва... Вече видях поне няколко сравнения, в които нощният режим на единия размазваше другия и обратното... Никога не съм взимал предвид всички подобни сравнения и никога не са били меродавни при взимането на един или друг модел телефон !
Цитирай

Даааа ще има доста сеир за четене в близко бъдеще. Доста фенове има тук които се изживяват едва ли не за последна инстанция в избора на хората за даден телефон.
На въпроса,хубав телефон се представи.За мен обаче е безсмислен предвид,че съм обвързан доста с чичко гугъл,а и не е чак толкова по от сегашното ми устройство.От друга страна и другия интересен ми производител не успя да ме впечатли с новите си продукти,така че май ще съм напред едни 2 бона таз година хахахах.....
[-] 3 потребители изказват благодарност на bajchoni за това мнение:
  • Boby13, martoo, Victormihov
Цитирай

Аз съм много доволен от huawei p30 pro, вече почти една година стана, но работи както първия ден. Но не мога да кажа на черното бяло. Никога не бих дал пари за такъв телефон, което има огромна дупка в дисплея и без гугъл приложения.
Така и не разбрах от къде почна тая мода дупка в дисплея..?
С20 серията на самсунг е по-красив от този "флагман"
Цитирай

Иначе от презентацията всичко е ново и чудо невиждано. Моделът има смисъл за хардкор фенове или през един, или по-старо поколение, да се усети някакъв прираст във всичко. Тези иновации с екрана лично мен ме дразнят, доста ми е неудобен и сега... А селфи камерата ми вади очите направо. Като гранична бразда са я направили, ноч е направо невидим в сравнение. В условия на епидемия отказът от ъпгрейд е напълно основателен, за да не се налага да се търсят причини в самото апаратче... Wink
По-скоро ми харесва, но няма начин да ми стане идея-фикс. Бих се радвал да направят жест и някои софтуерни подобрения в камерата да ги пригодят за предните модели.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Аз съм с по-преден модел, обаче този не ме грабва изобщо. 2000 лева за водопадни дисплеи 90хц и 4 камери май наистина човек трябва да има излишни пари или да е заклет фен. Мое мнение.

Huawei P20 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedra за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2020-03-26, 22:45:29)nedra написа:   2000+лева за водопадни дисплеи 90хц и 4 камери май наистина човек трябва да има излишни пари или да е заклет фен. Мое мнение.
Колко ще струва новата серия Huawei P40 в България?

 
Цитирай

П30про беше някакво Самсунг-Айфон - ГМО..  сега П40 е абсолютно копие на галакси серията.. 
Дисплея на П40 е пълна пародия, камерата само един нощен режим видях, и със киринчето 990 на една годинка оле мале.. за това искат 2 бондака?! пожелавам им успех със продажбите. Ултрата със дракона го прибира от всякъде това китайско ГМО.
[-] 1 потребител изказва благодарност на mtv11 за това мнение:
  • ! Алекс
Цитирай

(2020-03-26, 22:45:29)nedra написа:  Аз съм с по-преден модел, обаче този не ме грабва изобщо. 2000 лева за водопадни дисплеи 90хц и 4 камери май наистина човек трябва да има излишни пари или да е заклет фен. Мое мнение.

Видях при Самсунг 120хц и е много добре. Така ще е и с 90хц на Хуауей най-вероятно. Това е единствената причина да минеш на новия модел, ако си Р30. Иначе си прав, че другото е ала-бала.
ЕМаг пускат предварителна поръчка с 15% отстъпка.
https://m.emag.bg/label/Huawei-P40-%D0%B...5335836161

1916 
Цитирай

Въпреки коронавируса флагманите Huawei P40, P40 Pro и P40 Pro+ се очаква да бъдат пуснати на пазара точно по график. Изпълнителният директор Richard Yu, разговаряйки с журналисти след вчерашното представяне на водещите смартфони Huawei P40, P40 Pro и P40 Pro, потвърди, че производството на новите продукти започна още през декември миналата година и проблеми с доставките нямало да има: https://www.gsmarena.com/huawei_ceo_conf...-42270.php

 
Цитирай

Мен пък много ми харесва, да има дупка, но екрана изглежда много качествен, различен от Самсунг, цветовете не са толкова крещящи.
P40 не, но про-то е голям сладур, освен това 6.5 инча си е доста компактно.
Гугъл се слага с 2 натискания, надали това ще е проблем.
Според мен няма нищо общо със Самсунг, всеки си има чар.
Китайците в последно време показват винаги добри модели.
Цените са си огън при всички, но бързо падат.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Boby13
Цитирай

Дисплеите за Huawei P40 се произвеждат от BOE. Малко след премиерата на устройствата, главният изпълнителен директор на компанията обяви в Weibo, че те произвеждат всички тези панели. Производителят отчита с гордост постиженията си, включително създаването на извити панели с вградени биометрични и други сензори. BOE е вторият по големина доставчик на AMOLED дисплеи в световен мащаб след Samsung: https://www.gizmochina.com/2020/03/27/of...ed-panels/

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • doktorra, Victormihov
Цитирай

(2020-03-26, 18:34:55)alexbg67 написа:  Е нали една групичка са длъжни да сипят негативи на различното от техните, ти пък сега... Стерео на 4 см, това си е филхармония, как може да не сложат!!!

Това е една от причините да не си и помислям да си взимам каквато и да е P серия в бъдеще. Другата причина са софтуерните изкуствено добавени цветове от камерата. 

А вие двамата с доктора май не сте помирисвали някога телефон с два стерио говорителя.

Да се надяваме, че тази серия няма да има проблем с известията за пропуснато повикване.
Цитирай

Очаква се Huawei P40 Pro да бъде достъпен у нас от 6 април в комплект с Watch GT 2 и с програмата Huawei VIP Service на цена от 1999 лв. в черен, бял и сребрист цвят. Това обяви компанията, която допълва, че промоционалният комплект ще се предлага в периода 6 – 30 април или до изчерпване на ограничените количества. Комплектът ще може да се закупи онлайн или от търговските мрежи на Telenor, А1, Технополис, Техномаркет и партньори на Polycomp като Техмарт, Plesio.bg, Ozone.bg, Ardes.bg, Laptop.bg и други. Освен Watch GT 2, комплектът с Huawei P40 Pro включва и 50GB безплатно облачно съхранение за 12 месеца в Huawei Mobile Cloud. Huawei P40 Pro е част и от сервизната програма Huawei VIP Service, с която компанията предлага персонална помощ за преминаване към използване на новата софтуерна платформа HMS с магазина за приложения AppGallery.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Имал съм телефони и с два говорителя, но и с един става ! Не съм чак толкова придирчив към звука, а и за мен чак фрапиращо разлика няма ! Стерео ефект на 10-15 см разстояние е трудно забележим, затова за мен не е недостатък дали един телефон има един или два говорителя !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Излязоха и резултатите на Huawei P40 Pro в AnTuTu. На тест бе подложена 8GB/128GB версия. Според него най-модерният флагман Huawei демонстрира резултат съпоставим с нивото на миналогодишния Huawei Mate 30, която също е оборудван с еднокристална система Кирин 990. Тестването бе проведено в режим 60Hz.

[Изображение: c0d2128b1e7a46a98424e69870050985-full.png]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай

Лошото според мен е че в Българея няма да се предлага Р40 а само ПРО и Лите.А дали е с един говорител мен не ме интерeсува,предишния ми HTC 10 беше стерео но не усещам разлика.Иначе телефоните са супер от всякъде.
Цитирай

В интернет се появиха първите официални снимки, които демонстрират наистина впечатляващите възможности на камерата на Huawei P40 Pro, от които става ясно, че 100-кратния зум на Huawei P40 Pro+ се представя доста по-добре от зума на Samsung Galaxy S20 Ултра.
[Изображение: 64cd226f451cd7d14e39eb02e591a567-full.jpg]
Източник: >>>>>

 
Цитирай

Аз не съм написал, че е лош, а че това ме спира. И един да е достатъчен за вас, това няма да промени моите желания.
Това, което забелязах е, че има подобрения в цветовете.

А този серия ще се продава ли изобщо от операторите или ще има лимитирани бройки като Mate 30 pro?

P30 pro всъщност ми харесва повече като дизайн. Трябвало е да оставят само скенера за отпечатъци, който е достатъчен като сигурност. Предполагам, не е толкова зле, че да не хваща всеки път и това да налага 3d face unlock.
Цитирай

За тези пари и без услугите на Google имат един голям поздрав от мен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на profile7 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

(2020-03-28, 10:35:31)NoMaD написа:  В интернет се появиха първите официални снимки, които демонстрират наистина впечатляващите възможности на камерата на Huawei P40 Pro, от които става ясно, че 100-кратния зум на Huawei P40 Pro+ се представя доста по-добре от зума на Samsung Galaxy S20 Ултра.
[Изображение: 64cd226f451cd7d14e39eb02e591a567-full.jpg]
Източник: >>>>>


Лол, феноменална, уникално неизползваема разлика. 

За чий го рекламират и самс и хуа тоз цифров зуум.....?
Цитирай

(2020-03-28, 10:40:28)galaxyhopper написа:  ...А този серия ще се продава ли изобщо от операторите или ще има лимитирани бройки като Mate 30 pro?
От цялата серия засега тук ще се предлага само Huawei P40 Pro.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)