Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P40/P40 Pro - слухове, спецификации, коментари

И ти ли почваш с това "стерео", вече ме развеселявате, как си вярвате, че 2 спикърчета на 4 санта едно от друго ви дават този ефект... Не, имате просто 2 спикърчета и Това Е!!! Другото няма да коментирам, защото грам не ме интересува. нямам акции в нито една компания за тамагочита.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
Аксесоари

(2020-03-29, 17:58:59)alexbg67 написа:  И ти ли почваш с това "стерео", вече ме развеселявате, как си вярвате, че 2 спикърчета на 4 санта едно от друго ви дават този ефект... Не, имате просто 2 спикърчета и Това Е!!! Другото няма да коментирам, защото грам не ме интересува. нямам акции в нито една компания за тамагочита.
От няколко дни ми се налага да гледам филми през HBO GO на телефона и много ясно и отчетливо се усеща стерео звукът. Няма как да ме убедите, че 1 говорител е много по-добре от стерео без значение, че става дума за устройство с размерите на смартфон. Разликата я има, трябва човек да има проблеми със слухът, че да не я открие. Занимавам се с музика от 2002г. (вече не ми остава толкова време за миксираране) и смятам, че имам усет за звукът.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

Моля без лични нападки!

А относно стерео звука, LG G7 е само с 1 говорител, но свири по-силно от всички телефони от същата година, че даже и от следващата. Включително и от наследниците му до G8x.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • doktorra, OliQueenBG
Цитирай

Аз не говорих за сила на звука, а за качеството му Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • milss
Цитирай

(2020-03-29, 18:24:32)OliQueenBG написа:  От няколко дни ми се налага да гледам филми през HBO GO на телефона и много ясно и отчетливо се усеща стерео звукът. Няма как да ме убедите, че 1 говорител е много по-добре от стерео без значение, че става дума за устройство с размерите на смартфон. Разликата я има, трябва човек да има проблеми със слухът, че да не я открие. Занимавам се с музика от 2002г. (вече не ми остава толкова време за миксираране) и смятам, че имам усет за звукът.
Ние с теб не знаем какво е стерео от телефон. По-добре да слушаме Алекс-чо с единия говорител.
Друг въпросе е,че huawei са пищялки.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • milss, TNTKZ
Цитирай

Добре де всички разбраха че няма стерео, за който е толкова важно го подминава и толкова. Не всеки гледа телевизия или слуша музика на телефона без слушалки. Телефона е насочи към фотография там му е силата, не към музика. Аз музика на телефон не слушам и не ме вълнува
звукъ, важно е да силен и като говоря с някой по телефона да се чува ясно
Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Това стерео голяма драма, за ме е важна батерията и камерата, искам звук, свързвам си безжичната колонка и ви удрям в земята по качество на звука, и то за дълго време, защо, защото батерията ми е по-добраSmile

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Boby13, doktorra
Цитирай

(2020-03-28, 16:59:16)NoMaD написа:  Huawei P40 Pro ни впечатлява със суперстабилизация при снимки с видео: https://twitter.com/stufflistings/status...5397933056

Въобще не ме впечатлява мога да ти кажа даже Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2020-03-30, 01:24:03)BGDropche написа:  Въобще не ме впечатлява мога да ти кажа даже Big Grin
  Мен пък не ме впечатлява, че не те впечатлява  Smile Друго си е Xiaomi  Smile
Цитирай

Huawei P40 Pro Review - BEST Smartphone Camera 2020! https://www.youtube.com/watch?v=mC3PLhscfys
Цитирай

(2020-03-30, 06:50:57)Boby13 написа:    Мен пък не ме впечатлява, че не те впечатлява  Smile Друго си е Xiaomi  Smile

Поне Xiaomi не са орязани софтуерно както Huawei в ниския и средния клас.

Едно стерео не можаха да сложат... P20 Pro има стерео.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2020-03-30, 09:59:49)BGDropche написа:  Поне Xiaomi не са орязани софтуерно както Huawei в ниския и средния клас.
Което не е добре. Поне щяха да са с по-малко бъгове.
Цитирай

Ей, големи меломани сте всички Smile А когато ходиш, пътуваш с градския транспорт, на оживено място си за какво ти е прословутото стерео и въобще говорител ? Да слушаш мощно в метрото ? За тази цел още от времето на Walkman преди 8 петилетки, надявам се сте били достатъчно големи, използвахме слушалки Smile То и с тази цел е създаден Walkman Smile
Цитирай

Ако някой иска да се възползва и да прежали Google услугите, цената май излиза добра в Emag за преордер:

   

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Не е, защото по веригите ще бъде същата, но с часовник бонус Smile
Цитирай

(2020-03-30, 12:46:35)Сироб65 написа:  Не е, защото по веригите ще бъде същата, но с часовник бонус  Smile
Отстъпката с кода, видя ли я ?
Цитирай

Да, но часовника е по-скъп от отстъпката Smile
Цитирай

Huawei P40 Pro vs Samsung Galaxy S20 Ultra AnTuTu Storage Speed Test! https://www.youtube.com/watch?v=LfZUNL5hyVw
Цитирай

(2020-03-29, 17:58:59)alexbg67 написа:  И ти ли почваш с това "стерео", вече ме развеселявате, как си вярвате, че 2 спикърчета на 4 санта едно от друго ви дават този ефект... Не, имате просто 2 спикърчета и Това Е!!! Другото няма да коментирам, защото грам не ме интересува. нямам акции в нито една компания за тамагочита.

Ами нямам предвид само него, а всичко което съм изброил в предния си пост. Струва ми се, че станаха много компромисите за флагман.

(2020-03-30, 14:32:00)DoryanY написа:  Huawei P40 Pro vs Samsung Galaxy S20 Ultra AnTuTu Storage Speed Test! https://www.youtube.com/watch?v=LfZUNL5hyVw

Отдавна не се интересувам от точките на бенчмарк тестовете. Въпреки това изгледах видеото и това което ми направи впечатление е, че Huawei-a няма изобщо ШИМ, а при Самсунг-а се вижда доволно.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай

Защото и при Huawei, а мисля че и при Xiaomi има функция за активиране ,, намаляване на трептенето" !
Цитирай

(2020-03-30, 10:19:38)Boby13 написа:  Ей, големи меломани сте всички  Smile А когато ходиш, пътуваш с градския транспорт, на оживено място си за какво ти е прословутото стерео и въобще говорител ? Да слушаш мощно в метрото ? За тази цел още от времето на Walkman преди 8 петилетки, надявам се сте били достатъчно големи, използвахме слушалки  Smile То и с тази цел е създаден Walkman  Smile

Просто има хора където им трябва за Youtube, HBO GO, Netflix и т.н.

(2020-03-30, 10:12:36)anatol06 написа:  Което не е добре. Поне щяха да са с по-малко бъгове.

Вярно.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Съгласен съм до известна степен, но да гледаш филм в обществения транспорт на говорители ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Сироб65 за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай

Офф хораа. Това не го прави абсолютно никой не го право това в градския, спрете се.

За вкъщи става въпрос. Аз лично телевизия не гледам и само Youtube и като си легна е много по добре да има стерео.

Също докато преглеждам форума си пускам музика докато отново съм си легнал.

В тоалетната също върши работа Big Grin

Не ви пука че има инфраред, но да е там защото все пак сте си купили флагман и се очаква да го има.

Много хора очакват да е стерео поне за тея 2800лв.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 2 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • NaniG, OliQueenBG
Цитирай

Тапети за Huawei P40 Pro с висока резолюция: https://twitter.com/AndroidSaint/status/...2950513664

 
Цитирай

Huawei P40 Pro оглави класацията на DxoMark за най-добра камера в смартфон https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...32867.html
https://www.dxomark.com/huawei-p40-pro-camera-review/


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)