Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note8 Pro - новини, ъпдейти, лични впечатления и коментари

Аз ресетнах ( не ми се занимаваше заради настройки и тн.) и се оправиха анимациите. Пак като преди си работи телефона.
Цитирай
Аксесоари

Който не е ъпдейтнал да внимава.. Попаднах на статия в която твърдят че след последния ъпдейт доста устройства от Европа с V12.0.3.0.QGGEUXM попадат в bootloop :/ 
Линк към статията: Цък
Цитирай

И аз ъпдейтнах. В началото анимацийте лагваха, може би е заради все още това, че телефона се нагаждаше на новия софт.След рестарт всичко се оправи. Телефона си работи нормално. Анимациите не ме кефят кой знае колко, но който иска има опция за изключване /телефона излита в орбита от бързина/. Всичко е до свикване. Телефона си е бърз, даже по бързо действа в приложенията. Имах един гаден проблем след разговор ми се обръща дисплея и не мога да затворя от контакти, сега го няма. Батерията е супер. Като преди. За цяла вечер без да се ползва телефона падна с 2 процента. Държа да кажа, че следих във фомура темата за премахане вградените приложения стъпка по стъпка и премахнах 15 такива които са ми ненужни. Ползвам други теми, не оригиналната. Като проблем мога да отбележа, че не ми работи полето с новия дизайн /контролния център/ дето е като на айфона. Пускам го от отметката но не ми излиза. Няма нищо в полето. Може да  е и заради темата не знам. На мен не ме кефи така че не ми и трябва. Не съм правил ресет. Камерата си е екстра. Като цяло съм доволен. Очакванията ми бяха доста ниски заради коментарите от стария ъпдейт. Дано и за напред всичко продължи в същия дух.  Big Grin

HTC Explorer, HTC Desire C, Samsung S2 Plus, Samsung S3 Neo,  Meizu MX4 Pro, Xiaomi Mi Note 3, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Poco F3 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bucki за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

Телефонът е номер едно! Откакто минах на Ноут 8 Про не мога да се впечатля нито от Айфони, нито от Самсунги и други. Казвал съм го и друг път, това мога да кажа и сега. След този ъпдейт телефонът ми се струва още по-добър, дисплей, камера, бързина, батерия....

Android4e
[-] 3 потребители изказват благодарност на Android4e за това мнение:
  • aladin, jorimafia, redsys
Цитирай

След последния ъпдейт телефонът нещо се бъгна. Изхвърля ме от гоогъл, Вайбър и т.н., дава някаква грешка и да изпращам репорт. Има ли някой този проблем?

Android4e
Цитирай

Опита ли се да преинсталираш проблемните приложения или поне да изтриеш кеша и данните им? По принцип след голям ъпдейт се получават бъгове, затова е желателно да се прави ресет на телефона след такъв, а аз го правя и преди това, колкото и излишно да звучи.
Цитирай

(2021-03-23, 08:11:48)Android4e написа:  След последния ъпдейт телефонът нещо се бъгна. Изхвърля ме от гоогъл, Вайбър и т.н., дава някаква грешка и да изпращам репорт. Има ли някой този проблем?

https://mobilebulgaria.com/news/mnogo-pr...a-problema

(2021-03-23, 08:11:48)Android4e написа:  След последния ъпдейт телефонът нещо се бъгна. Изхвърля ме от гоогъл, Вайбър и т.н., дава някаква грешка и да изпращам репорт. Има ли някой този проблем?

Деинсталирайте актуализацията на  приложението Webview
[-] 1 потребител изказва благодарност на dak81 за това мнение:
  • Android4e
Цитирай

Благодаря, оправи се!

Android4e
Цитирай

Здравейте,от известно време имам проблем с NFC с xiomi redmi note 8 pro съм
Непрекъснато се изключва и ако трябва да го ползвам-влизам в настройките,пускам възстановяване на NFC,обикновенно ми изписва Не напускайте страницата за възстановяване,след известно време ми изписва Грешка-опитайте отново.Давам рестарт на телефона и се зарежда NFC..
Но,не удобно по няколко пъти на ден да правя тази процедура.
Дейнсталирах приложението на картата и пак същото.
Дайте идея как да го оправя.
Цитирай

Какво разбираш под "да се изключва" и с кое приложение го ползваш?

В настройките на нфц има опция автоматично да взима пп подразбиране последното използвано нфц приложение. Можеш да го направиш да не прави промени
Цитирай

(2021-04-17, 13:00:36)suffer написа:  Какво разбираш под "да се изключва" и с кое приложение го ползваш?

В настройките на нфц има опция автоматично да взима пп подразбиране последното използвано нфц приложение. Можеш да го направиш да не прави промени

Картата ми е на райфайзен и ползвам тяхното приложение.Според мен не е от приложението,а от телефона.
Искам да платя с карта-телефона в случая.Влизам в приложението,NFC е изключен,тръгвам да го включвам,през настройки-връзки и споделяне-стигам до Възстанови NFC и до там,започва едно -изчакайте и чакам,чакам....след доста чакане-неуспешно възстановяване,опитайте отново.Давам рестарт на телефона о Ура,мога да платя.
Ако реша пак да плащам с телефона следва същата процедура.
Изчезва ми от менюто на телефона опцията за плащане.Приложението на райфайзен си е наред според мен.
Не мога да кача снимки за да ви покажа.
Цитирай

Това е наистина странен проблем.
Ползваш ли някакво пестене на батерията, клийнър, антивирусна.. или нещо друго обвързано с NFC?

Например YouTube иска НФЦ достъп (не знам защо).
Виж си в Разрешенията на кое си дал достъп да пуска/спира НФЦ
Цитирай

(2021-04-17, 22:40:33)suffer написа:  Това е наистина странен проблем.
Ползваш ли някакво пестене на батерията, клийнър, антивирусна.. или нещо друго обвързано с NFC?


Например YouTube иска НФЦ достъп (не знам защо).
Виж си в Разрешенията на кое си дал достъп да пуска/спира НФЦ

Върнах заводските настройки,като изчистих всичко и заредих на ново.
Същата работа,може би е нещо системно.Чудя се какво може да бъде-изведнъж изчезва въобще опцията за NFC.
Не знам как се качват снимки за да ви покажа.
Ще търся решение.
Благодаря.
Цитирай

Има нов ъпдейт за 8 Pro . Поне за мен е нов .


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на Machiavelli за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

Странно, никъде не намирам този ъпдейт?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

И при мен нищо не излиза
Цитирай

Излезна Глобална стабилна бета за Redmi Note 8 pro

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/b...0.RGGMIXM/


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
[-] 2 потребители изказват благодарност на gothicmanbg за това мнение:
  • jorimafia, Machiavelli
Цитирай

При мен дойде 12.5.6.0. Свалих и ще ъпдейтна.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

Аз изоставам с ъпдейтите.. Явно Индонезия РОМ RGGIDXM получава ъпдейтите по късно Grater , но за сметка се възползвам на 100% от записите на разговори  Big Grin Cool
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • Machiavelli
Цитирай

Според мен, оптимизацията на рам паметта е много на ниво сега. След последния ъпдейт.
Цитирай

Последният ъпдейт е много бъагав.. довечера ще направя десет на устройството и да се надявам да се оправят нещата.
Цитирай

При мен е пушка! Важното е преди ъпдейта да върнеш фабрични настройки и тогава да обновиш.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

Каквито и да са ъпдейтите, скоро сигурно ще спрем да ги получаваме. 8T вече доста по-рядко получава актуализации. Най-вероятно и с вашите устройства е така.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай

(2022-03-14, 14:56:53)HERUS написа:  Каквито и да са ъпдейтите, скоро сигурно ще спрем да ги получаваме. 8T вече доста по-рядко получава актуализации. Най-вероятно и с вашите устройства е така.
При мен всичко спря още миналата година...
   
Цитирай

При мен от сутринта съм с този ъпдейт !

GP8P
[-] 1 потребител изказва благодарност на tuutii13 за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)