Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Buds+ за Samsung Galaxy S20/S20+/Ultra

Може ли да ми кажете номерът в скобите след наименованието при Вас какъв е ?
Защото при мен на едните които получих е този, а на другите 430 ( ако не бъркам , но е над 400 )
Обикновено там се поставя номерът на модела, а сега съм малко изненадан какво показва [Изображение: b67b4725c1c798dd09f987ab3d02886d.jpg]

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари

(2020-05-13, 08:38:58)TNTKZ написа:  И моите току - що дойдоха в спиди. Взех ги, тествах ги - много яко свирят. Гадното е,  че зарядното на Самсунга не става и за слушалките
Защо зарядното да не става,аз точно с него ги заредих или се има напредвид за кабела на самите слушалки?
Относно номера в скобите моя е : Galaxy Buds+ (F36A)

Motorola Atrix ; LG G2 32Gb ; Samsung S7 Edge ; Samsung S9 ; Samsung S20+
Цитирай

Явно това е някакво кодово име
А иначе зарядното си става! И кабела ( ако речем имате лаптоп с такъв вход ) и със самото зарядно
Предполагам, че човекът е имал предвид точно това че не може през стандартно USB

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Задължително ли е когато зареждам калъфа за зареждане на слушалките да слагам и слушалките вътре ако те са на 100 процента заредени а калъфа например е на 20 процента
Цитирай

Не виждам да има такава необходимост. Кутията ще се зареди със или без слушалки вътре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-05-13, 23:08:19)icokazanovata написа:  Задължително ли е когато зареждам калъфа за зареждане на слушалките да слагам и слушалките вътре ако те са на 100 процента заредени а калъфа например е на 20 процента
Да, може да си се зарежда калъфа и докато ползваш слушалките ( т.е. докато е празен )  Cool

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Реших си проблема с баса като сложих най-големите накрайници на слушалките. Явно с тях слушалките се уплътняват по-добре в ухото и сега баса е значително по-силен.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Със всички слушалки е така. Не паснат ли по един или др. начин на ухото няма бас, няма качествена музика и удобство.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • NaniG, OliQueenBG
Цитирай

Честито на всички спечелили. Искам да попитам някой забелязал ли е при пуснат Ambient Sound дали има нещо като пукане понякога в някоя от слушалките? При мен се получава в лявата и забелязах, че като спра Ambient Sound изчезва и пукането.
[-] 1 потребител изказва благодарност на SeaDragon за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-05-14, 13:12:03)SeaDragon написа:  Честито на всички спечелили. Искам да попитам някой забелязал ли е при пуснат Ambient Sound дали има нещо като пукане понякога в някоя от слушалките? При мен се получава в лявата и забелязах, че като спра Ambient Sound изчезва и пукането.
ДА, така и е съвсем в нормите.  Stolt
И при мен го имаше и на предишните които плзвах ( Jabra ) и сега с тези. Това е от микрофоните   Cool

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • SeaDragon
Цитирай

И аз взех мойте преди 3 дена

Samsung Galaxy SIII > Samsung Galaxy S5 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9 Plus > Samsung Galaxy S20 Ultra > Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Получих ги на 14.05 от спиди.

Настроен ги и си сложих и аз по голямата видя и уплътнение и цедя се увеличи , почти на максимално ниво ми изкараха към 10 часа. Страшно бързо се зареждат.
Не съм очаквал такъв хубав звук от слушки.

Да ви.питам при разговор, как ви чуват, на мен по скайп ми казаха ,че има заглъхване ва моменти.

При разговор с телефона няма проблем. С Ултрата съм!

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
[-] 1 потребител изказва благодарност на Вечния за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=PIQRtwZHFwA Ето ревю на български.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • NaniG, OGIER, OliQueenBG
Цитирай

Има актуализация за тапите, освен за околният шум , другото не е описано какво подобрява [Изображение: 5b9992b7c5f0546743facfbd4a9c1f7b.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • any9, OliQueenBG
Цитирай

Другари, не знам редно ли е да питам тук, имам S20 Plus и гo ползвам в Buds Plus, харесвам да слушам музика в движение, да говоря и т.н.Звука и батерията са супер на Buds-a, но искам да питам някой ползвал ли е FREEBUDS 3, мисля да заменя бъдса, защото като слушам по-продължително и ушите после ме болят. Споделете, ако някой има Samsung и freebuds 3 как се спрявят заедно. Благодаря, а и ако не е място коментара се извинявам!

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Samsung пусна актуализация за плъгините на Galaxy Buds+, които се инсталират към Android приложението Galaxy Wearable. За повече инфо - Тук

 
[-] 3 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • any9, NaniG, OGIER
Цитирай

(2020-06-03, 08:49:24)NoMaD написа:  Samsung пусна актуализация за плъгините на Galaxy Buds+, които се инсталират към Android приложението Galaxy Wearable. За повече инфо - Тук
Благпдарско, аз го инсталирах но не бях видял че има добавки за екрана.
Много полезни за мен, иначе постоянно отварям приложението
Направих си ги напълно прозрачни и като не са включени почти не се вижда нищо ( само надпис ) , а като са вързани са черни
[Изображение: 3847b48e59cfd5517771e41896486d9b.jpg][Изображение: 32c2cc3e41c495511fbf95bec7b38f75.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

Нов ъпдейт

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-06-14, 11:00:35)TNTKZ написа:  
Нов ъпдейт
Да след тази актуализация нещата се случват лесно и бързо. И след последната актуализация на Уиндоус 10 ( от май месец ) също много са улеснили и връзката става ако не автоматично, много бързо

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • NaniG, Вечния
Цитирай

(2020-06-14, 11:43:26)OGIER написа:  Да след тази актуализация нещата се случват лесно и бързо. И след последната актуализация на Уиндоус 10 ( от май месец ) също много са улеснили и връзката става ако не автоматично, много бързо

Започва работа с два телефона едновременно ли? Много не ми стана ясно, какво е новото?

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Не, по-лесно се превключва от едно на друго устройство след като веднъж вече е здвуено или го има добавено в твоят самсунг акаунт  Cool Wink

https://youtu.be/-9SrN3pDSCg

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

Samsung си партнира с корейската K-Pop група BTS, като представи специални издания на Galaxy S20+ 5G, Galaxy S20+ и слушалките Galaxy Buds+. Те включват логото на групата и са в лилав цвят, който е типичен за нея. Специалния цвят е Haze Purple.
[Изображение: aaae95d2692dcb6709698a681f109a15-full.jpg]
За първите клиенти като бонус ще има безжично зарядно в същия цвят.
[Изображение: 1ec28c65ff3e788adf5f5eee8468f76c-full.jpg]

Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • NaniG, OGIER
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=QZgIArBFmmE Ето едно ревю.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

В Южна Корея първата партида на Galaxy S20+ BTS Edition в комплект със слушалките Galaxy Buds+ BTS Edition бяха разпродадени за отрицателно време.
[Изображение: 13019e03bbee26e5b761581dbee63704-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Защо пускаш една и съща новина в 5 различни теми ,то бива трупане на мнения ама....... И това е всеки път .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)