Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Buds+ за Samsung Galaxy S20/S20+/Ultra

(2020-03-30, 02:14:31)rth написа:  И аз се регистрирах 3:08, да видим какво ще излезе. Резултат на посоченият мейл ли да чакаме?
Идва някакъв автоматичен отговор. Но пише, че трябва да се свържат уж с нас, за да кажат дали отговаряме на условията. Иначе пише в условията, че с този имейл само потвърждават регистрацията, това не означавало, че сме спечелили. Сега пак ще се чака Smile Лека нощ на всички и успех!
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
Аксесоари

Тръгна, аз се регистрирах, успех на всички

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Би трябвало да получиш имейл от Самсунг за успешна регистрация, а след това чакаме обаждане по телефона (някога).
Успех на всички!

Пс.
Сигурен съм че всеки изпълнил условията ще си получи слушалките, тъй като няма 1500 закупени устройства на преордъра Smile

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

(2020-03-30, 02:14:31)rth написа:  И аз се регистрирах 3:08, да видим какво ще излезе. Резултат на посоченият мейл ли да чакаме?
(2020-03-30, 02:17:29)any9 написа:  Идва някакъв автоматичен отговор. Но пише, че трябва да се свържат уж с нас, за да кажат дали отговаряме на условията. Иначе пише в условията, че с този имейл само потвърждават регистрацията, това не означавало, че сме спечелили. Сега пак ще се чака Smile Лека нощ на всички и успех!
Как да не означава? А от какво зависи кой печели, нали не е томбола? Първите 1500 печелят, аз не мисля че за 5 мин са се регистрирали толкова
В имейла пише, че ако са точни подадените данни, ще се свържат за да ги изпратят

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Спокойно, всички които сме се регистрирали в този ранен час ще получим слушалките Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 3 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Maxpainus, OGIER, TNTKZ
Цитирай

Регнах се в 3:40 . Успех на всички !

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
[-] 1 потребител изказва благодарност на POPCORN за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

Вие сън не сте спали заради някакви слушалки.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
Цитирай

Успех и аз се регистрирах

Samsung Galaxy SIII > Samsung Galaxy S5 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9 Plus > Samsung Galaxy S20 Ultra > Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

И аз се закачих в 3: 13 Big Grin. Успех!

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

(2020-03-30, 07:07:59)joring написа:  Вие сън не сте спали заради някакви слушалки.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
ами кой ти ги дава 300 и няколко лева ? още повече аз си спах и си нагласих алармата за 3 и 30 и така Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

Някой има ли представа как ще се свържат с нас, за да кажат дали отговаряме на условията? В 10ч сутринта ми звънна телефона , от стационарен номер, търсеха ме, казах да.... и прекъсна. Повече не се обадиха, ама започна да ми се върти в главата дали не са от Самсунг, но пък толкова рано..... На някой друг да са му звъняла?
Цитирай

(2020-03-30, 10:58:22)any9 написа:  Някой има ли представа как ще се свържат с нас, за да кажат дали отговаряме на условията? В 10ч сутринта ми звънна телефона , от стационарен номер, търсеха ме, казах да.... и прекъсна. Повече не се обадиха, ама започна да ми се върти в главата дали не са от Самсунг, но пък толкова рано..... На някой друг да са му звъняла?
надали. то все още го има банера и се регистрират хора. Няма как още днеска да почнат да проверяват. Търпение до 7-10 дена Smile И да звънят по телефона Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
[-] 1 потребител изказва благодарност на POPCORN за това мнение:
  • ickopicko
Цитирай

И аз така мисля, че е рано. Но, гледах в темата за слушалките от S10 са звъняла от стационарен номер и след това, като пробваш да набереш ти същия номе, казва че номера е грешен....(не е същия номер, като този от S10). Единствено това ме накара да се замисля.
Цитирай

По спомен миналата година президента на Самсунг ни пращаше писма, че сме спечелили, и м-би седмица след това звъняха за потвърждение на адреса. Нещата се проточиха около 10 дни след приключването на кампанията (не съм на 100 процента сигурен).
На мен ми е интересно след като те нощес не спазиха срока за стартиране на кампанията, дали съфорумника martoo не може да предяви претенции, че не са му пуснали банера (ако още не са), заради това, че си е активирал телефона преди 9-ти...
Цитирай

Нищо не му пречи да пробва Smile Нали пращат някакви бройки на блогърите, за ревюта, които са доста по-рано от официалната дата. Предполагам за това няма банер, за хората активирали по-рано устройствата.
Не, че не са го спазили, просто промяната на времето оказа влияние. За това се получи разминаване с 1ч
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Първото нещо което ми мина нощес през акъла, относно липсващият банер бяха точно блогъри и ревюъри. А това с преместването на времето не е форсмажор, но явно никой не се е замислял. Здраве да е...

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой, който е участвал в миналогодишната промоция, може ли да каже дали дават възможност за избор на цвят или пращат каквото има?
Цитирай

От това, което четох аз - били са само бели.
Цитирай

Да, миналата година бяха само бели.

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Цитирай

само бели са. и миналата година бяха бели. то дори като почнеш да се регистрираш и ти излиза изображение на слушалките и са в бял цвят. Ако спечеля бих си заменил мойте бели с черни Smile Но ако спечеля де Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

(2020-03-30, 12:14:39)Maxpainus написа:  По спомен миналата година президента на Самсунг ни пращаше писма, че сме спечелили, и м-би седмица след това звъняха за потвърждение на адреса. Нещата се проточиха около 10 дни след приключването на кампанията (не съм на 100 процента сигурен).
Дойде ми мейл от Президента. Ама не, че съм спечелила, а само ми благодари,че съм избрала Самсунг.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай

Получих подобен мейл около седмица преди да започне записването за слушалките, така, че двете неща наистина нямат нищо общо Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • any9
Цитирай

Сега си погледнах мейла от миналата година (пратили са го 10 дни след регистрацията за бъдс). Няма общо с този, които съм получил сутринта.

Ps
Ако утре пиша че съм от спечелилите, не ми вярвайте [Изображение: 27f67f55d485971f31bda66576fc8d94.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Това е което следва като срокове [Изображение: c600e43c3d5060bd71e2de1f337e7b54.jpg]

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Здравейте колеги,

Някой получил ли ме мейл вече или все още чакаме?

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)