Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Buds+ за Samsung Galaxy S20/S20+/Ultra

Първите 1500 човека в периода от 10 до 24 април ще си получат слушалките, говоренето, че още ги няма в този период е несъстоятелен, защото този срок не е даден случайно, а е направен въз основа на анализ на възможности, логистика и пласиране. Сигурен съм, че щом са налични за два дни ще стигнат до необходимите потребители.
Цитирай
Аксесоари

(2020-04-14, 08:59:24)ivanov_km написа:  Първите 1500 човека в периода от 10 до 24 април ще си получат слушалките, говоренето, че още ги няма в този период е несъстоятелен, защото този срок не е даден случайно, а е направен въз основа на анализ на възможности, логистика и пласиране. Сигурен съм, че щом са налични за два дни ще стигнат до необходимите потребители.
Не схванах много какво искаш да кажеш. Като цяло не знам дали си чел, но става дума за email с уведомление - ти си от първите 1500 очаквай, своята награда в посочения срок. Така правят сериозните и големи компании, самсунг явно са се предоверили на локалния маркетинг.
Колега беше постнал по-рано една извадка от условията и там пише, че до 7 дни трябва да ти обработят мейла?! И освен това, до 45 дни да получиш наградата Smile Така че и този срок до 24ти не е много състоятелен. Тук обсъждаме отношението към клиентите @ivanov_km


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

и какъв е толкова зора?като не ви пратят емайл днес , ще ви го пратят утре. все едно от това зависи живота ви Smile и миналата година беше такава паника и накрая всичко си дойде на мястото

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
[-] 1 потребител изказва благодарност на POPCORN за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай

(2020-04-14, 09:24:42)dika написа:  Не схванах много какво искаш да кажеш. Като цяло не знам дали си чел, но става дума за email с уведомление - ти си от първите 1500 очаквай, своята награда в посочения срок. Така правят сериозните и големи компании, самсунг явно са се предоверили на локалния маркетинг.
Колега беше постнал по-рано една извадка от условията и там пише, че до 7 дни трябва да ти обработят мейла?! И освен това, до 45 дни да получиш наградата Smile Така че и този срок до 24ти не е много състоятелен. Тук обсъждаме отношението към клиентите @ivanov_km
По нагоре в темата колега беше писал, че слушалките ще се доставят в упоменатия от мен срок, а именно 10-ти 24-ти април. Ако регистрацията за слушалките е била до 09.04.2020г. то би следвало срока до седем дни за потвърждение с имейл да започва да тече от 10.04.2020г. до 17.04.2020г. Не се съмнявайте, че всеки вписал се в условията на промоцията ще си получи слушалките. Също в темата се спомена, че промоцията е организира от  Самсунг Румъния, а не от Самсунг България. Сега по този въпрос се сърдете на тези дето ни управляват, защото когато Самсунг искаха този големият център дето в момента е в Румъния да го изградят в България, нещо не се разбраха с управниците ни и с 200 отпрашиха в Румъния. Това, което написах последното е за обвиненията в двоен стандарт.
Цитирай

(2020-04-14, 09:53:40)POPCORN написа:  и какъв е толкова зора?като не ви пратят емайл днес , ще ви го пратят утре. все едно от това зависи живота ви Smile и миналата година беше такава паника и накрая всичко си дойде на мястото
Аз пък не мога да разбера това безразличие към правилата и системни норми. Защо напоследък младите хора с този постоянен израз " Какво толко...." 
Какво трябва да стане за да е нещо.... Bu
Последователността и организираността  водят само до положителни резултати
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • dika
Цитирай

(2020-04-14, 10:10:25)OGIER написа:  Аз пък не мога да разбера това безразличие към правилата и системни норми. Защо напоследък младите хора с този постоянен израз " Какво толко...." 
Какво трябва да стане за да е нещо.... Bu
Последователността и организираността  водят само до положителни резултати
aз пък не разбирам, къде е проблема? Тези правила където излезнаха в  samsung members се различават малко от тези в сайта на samsung bulgaria. 

5.5 Валидацията на регистрираните устройства и доставката на Наградите, ще бъдат извършени в

периода 10.04 – 24.04.2020г.
Незнам за какви писма ми говорите Smile Аз лично като прочетох правилата в samsung members и разбрах,че не са точни и коректни. Там пише,че и до 45 дена ще си получите слушалките. това е месец и полувина....  още повече нормално да предположиш,че докато не се регистрират всички и не мине периода никой няма да се занимава да ги обработва тия неща.

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
[-] 1 потребител изказва благодарност на POPCORN за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай

(2020-04-14, 10:10:25)OGIER написа:  Аз пък не мога да разбера това безразличие към правилата и системни норми. Защо напоследък младите хора с този постоянен израз " Какво толко...." 
Какво трябва да стане за да е нещо.... Bu
Последователността и организираността  водят само до положителни резултати
Много правилно казано!

П.С. Ако разчитат на ръчна валидация, а не са помислили системата сама да валидира номера на фактура/касов бон и IMEI ..... уау в кой век живеем?
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-04-14, 10:35:30)dika написа:  Много правилно казано!

П.С. Ако разчитат на ръчна валидация, а не са помислили системата сама да валидира номера на фактура/касов бон и IMEI ..... уау в кой век живеем?
според мене си разчитат на ръчна валидация .Някои е много найвен да си мисли,че специален софтуер ще казва кой отговаря и кой не  Big Grin и то за някаква промоция, къде я има 500 човека я не Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
[-] 1 потребител изказва благодарност на POPCORN за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай

Сега внимателно прочетох правилата.
1. Доставката ще е от 10.04 до 24.04
2 .Email или обаждане ще има само ако има грешна или неточна информация.
3. Ако участник няма право да участва, просто няма да го разбере.
4. До 3 пъти ще се опита куриер/доставчик да ви донесе пратката на посочения адрес. Ако не ви открие или свърже с вас, отпада подаръка.

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

(2020-04-14, 10:40:53)POPCORN написа:  според мене си разчитат на ръчна валидация .Някои е много найвен да си мисли,че специален софтуер ще казва кой отговаря и кой не  Big Grin и то за някаква промоция, къде я има 500 човека я не Smile
И според мен ще е ръчно, защото си мисля че тези които си го взеха от А1, техните дати на закупуване са след 8.3. Но заявката им е от февруари. Трябва да се отчита и това.

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на kaktus_78 за това мнение:
  • POPCORN
Цитирай

(2020-04-14, 16:16:56)kaktus_78 написа:  И според мен ще е ръчно, защото си мисля че тези които си го взеха от А1, техните дати на закупуване са след 8.3. Но заявката им е от февруари. Трябва да се отчита и това.
точно. кой луд ще прави софтуер за промоция от 500 човека. Ще има 2-3ма които ще проверяват. Все пак трябва да се свържат и с партноьрите и да искат номера на фактури и тн и тн Smile 
И все пак паниката е безмислена. Тя идва от апликацията samsung members.Доста от правилата в нея нямат общо с правилата прочетени от сайта на Samsung Bulgaria . Още както ги прочетох и ми стана ясно,че не са окей.  Дори не продължих да ги чета. Според мене всичко си е в нормите. До 9-ти е кампанията. Чакат да мине датата и тогава да почнат да обработват данните. Имат срок от 10 дена още. Според мене другата седмица вторник , сряда ще получат всички слушалките. Все пак идват празници , а пък понеделник се води почивен ден Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
[-] 1 потребител изказва благодарност на POPCORN за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай

(2020-04-14, 15:19:01)iliev80 написа:  Сега внимателно прочетох правилата.
1. Доставката ще е от 10.04 до 24.04
2 .Email или обаждане ще има само ако има грешна или неточна информация.
3. Ако участник няма право да участва, просто няма да го разбере.
4. До 3 пъти ще се опита куриер/доставчик да ви донесе пратката на посочения адрес. Ако не ви открие или свърже с вас, отпада подаръка.

Ми не съм съгласна с т.2. Ето отговора на Самсунг, след регистрацията за слушалките:
"Вие се регистрирахте успешно в кампанията. В процеса на валидация, нашата валидираща агенция ще се свърже с Вас, за да ви информира дали отговаряте на изискванията за получаване на наградата."
Аз го разбирам, че трябва по някакъв начин да се свържат с нас и да кажат дали печелим. Най-вероятно ще е като миналата година с email. Може би наистина ще до 17.04, тоест 7 дневния им срок. А вече кога ще ги получим, това е друг въпрос.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Пуснат е ъпдейт за Galaxy Buds+, с който отстранява два неприятни проблема, като наличието на прекалено високи нива на белия шум и се въвеждат подобрения на функционалността за околен звук (Ambient sound).
[Изображение: e00aa2730c23c719ab9887c0818233f7-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Аз го получих още на 13ти, но не пише какво точно подобрява
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Получих този ъпдейт още на 13ти и действително белия шума почти не присъства но като цяло ambient режима е полу счупен. Увеличава се и намалява когато му харесва, крайно по-тих е повреме на разговор и не мога да чуя околните...... Чакам Фикс че преди ъпдейта си работеше добре.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Леле, ебаси истерията с тия слушалки Big Grin
Споко , и аз не съм получил мейл с потвърждение за печалба Smile
Чакане му е майката, ако не , здраве да е Smile

Samsung Galaxy s IV Black
Цитирай

Срока е до Петък 24-ти и аз си мисля, че до тогава ще се свържат с нас. Както каза колегата по-горе "чакане му е майката".

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Да така е ще се чака

Samsung Galaxy SIII > Samsung Galaxy S5 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9 Plus > Samsung Galaxy S20 Ultra > Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Някой има ли информация за тези слушалки. От самсунг си мълчат.

(2020-04-21, 16:15:37)elena1945 написа:  Някой има ли информация за тези слушалки. От самсунг си мълчат.

   
Това ми отговориха


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Хехех за първи път да видя различен отговор от Samsung различен от " върнете фабрични настройки и ако пак имате проблем се обърнете към наш оторизиран сервиз ". Не, че тук отговора е ясен и конкретен ама е различен Smile

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Колеги Не знам при вас как е, но мен от Samsung ме пуснаха от всякакви имейли, но не и чакания!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Така ли ми се струва или пак има нови срокове,това е от днес от общите условия

5.5 Валидацията на регистрираните устройства и доставката на Наградите, ще бъдат извършени в
периода 11.05 – 15.05.2020г.
5.6 При непълна или неточна информация при регистрацията, в периода 10.04 – 27.04.2020г ще
бъде осъществен контакт от медийния партньор на Организатора със съответните Участници, за
уточняване и потвърждаване на въведените данни. Контактът ще бъде осъществен на посочения от
Участника телефонен номер и/или имейл, като при неуспех да се свърже със съответния Участник,
Организаторът си запазва правото да счита регистрацията за невалидна.

Motorola Atrix ; LG G2 32Gb ; Samsung S7 Edge ; Samsung S9 ; Samsung S20+
Цитирай

Да приемем, че е заради извънредната ситуация. Аз също не съм получил нищо.

Samsung Galaxy s IV Black
Цитирай

На мен Самсунг България ми отговори това:

Здравейте, агенцията, с която си партнираме ще се свърже с Вас до края на седмицата за финална проверка на данните и следващата седмица ще получите финално потвърждение дали сте сред печелившите.
Благодарим Ви за разбирането и проявеното търпение.
Поздрави и успешен ден!
Екипът на Samsung България

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

(2020-04-23, 11:33:58)verbatin написа:  Така ли ми се струва или пак има нови срокове,това е от днес от общите условия

5.5 Валидацията на регистрираните устройства и доставката на Наградите, ще бъдат извършени в
периода 11.05 – 15.05.2020г.
5.6 При непълна или неточна информация при регистрацията, в периода 10.04 – 27.04.2020г ще
бъде осъществен контакт от медийния партньор на Организатора със съответните Участници, за
уточняване и потвърждаване на въведените данни. Контактът ще бъде осъществен на посочения от
Участника телефонен номер и/или имейл, като при неуспех да се свърже със съответния Участник,
Организаторът си запазва правото да счита регистрацията за невалидна.
е това вече и аз не го разбирам.капманията е почнала , регистрирали сме се има си срокове има си всичко. Сега те първа нови сровек за валидация малко странно и колко човека да са в тая кампания?Я има 500 я няма... малко е несериозно

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)