Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 10 Lite - Лични впечатления и коментари
#26

@rumo В Теленор го има вече, заедно със S10 lite https://www.telenor.bg/bg/private/device...lite-128gb
Цитирай
Аксесоари
#27

Да вярно, мерси но основно гледам към вивата, че там са ми всички карти и услуги. А и си мисля, че цената му с еквивалентен план ще е малко по-ниска.
Цитирай
#28

За момента вивата и А1 не ги предлагат, и като изключим, че тези дни Теленор са увеличи плановете пак с 2 лева, цената е приемлива.
Цитирай
#29

Не са налични, очаква се доставка, но не е ясно кога.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#30

Здравейте,изработката е на много добро ниво.Камерата снима според мен по добре от А70 със когото го замених и от  нова 5Т който ползвам като втори телефон.Апарата работи много глатко и новият интерфейс много радва окото със анимациите.Харесва ми че са вкарали добре познатото управление със жестове като при ксялми и хулалей.От зад ако не знаех че е пласмаса нямаше да рабера, за батерията мнение немога да дам на този етап.Голям проблем се оказа намирането на някакъв грб било той и силиконов,ако знаете от къе да си купя пишете,защото телефона е адски хлъзгав.Относно игри не игая никакви на телефона и мнение немога да дам. Ако ви интерисува нещо пишете.Аз го взех от техномаркет за 1100лв.И имах ваучер за 90лв от други покупки и ми дойде на 1000лв.
[-] 4 потребители изказват благодарност на i770514 за това мнение:
  • ganchev, loveca333, NaniG, OliQueenBG
Цитирай
#31

(2020-02-08, 22:24:42)i770514 написа:  Ако ви интерисува нещо пишете...
Как е звука от външния говорител?

                                                                    
Цитирай
#32

Чува се добре не чувам пръщене или пукане.
Цитирай
#33

Здравейте,
Аз пак нещо се загледах по Айфон, но немога да намеря информация за една функция.  А си спомням, че имаше хора тук, които го използват успоредно с Ноута. Има ли възможност както на Самсунг да се предава безжично огледален екран на смарт телевизор?
Цитирай
#34

Само на моделите на ЛГ от 2019 година може за сега и другият вариант е с Apple TV .
Цитирай
#35

Да аз съм с LG от 2019 и там сработва тази функция. За други телевизори не знам дали може, но имам и един тв бокс Микуул и там също сработва.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#36

Ясно,
Е, значи Айфоните ги забравяме на 100% . За мен това е много важна функция. Всички нови филми си ги гледам така. Ако ис това трябва да се съобразявам... Няма да стане ...
Цитирай
#37

Настройвах(прехвърляне на данни ) един ноте 10 лайт и моето впечатление е че освен името и писалката няма допирни точки до оригинала,но и затова цената му доста по ниска.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesko_iotov за това мнение:
  • divna
Цитирай
#38

Ти да не би да очакваше нещо друго.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#39

Явно компанията позиционира добре всеки един продукт ,според цената и това което получаваш.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#40

https://www.telenor.bg/bg/private/device...lite-128gb Вече се предлага.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#41

Колеги в петък предпописвам към теленор. Ще взимам един от двата. S10 LITE ИЛИ Note 10 lite. Разлика в цената почти няма и от двамата. Кой си струва повече да взема камерите дали са еднакви и на двата?
Цитирай
#42

S10 lite.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#43

(2020-02-10, 09:29:33)N.N. написа:  Ясно,
Е, значи Айфоните ги забравяме на 100% . За мен това е много важна функция. Всички нови филми си ги гледам така. Ако ис това трябва да се съобразявам... Няма да стане ...


Айфона може не само огледален образ да прехвърля, но и с еърплей самото видео, при което телефона може да се използва за други неща докато гледаш филма. ако телевизора е с андроид програмката е airpin pro. Работи безотказно. Или както са ти обяснили по горе, на новите lg и samsung tv го има вграден еърплея. На сонитата с андроид качваш таз програма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#44

(2020-02-11, 23:24:21)MADFLAVA написа:  Колеги в петък предпописвам към теленор. Ще взимам един от двата. S10 LITE ИЛИ Note 10 lite. Разлика в цената почти няма и от двамата. Кой си струва повече да взема камерите дали са еднакви и на двата?
Правилния отговор се крие във теб ти знаеш какво ти харесва и от каво имаш нужда.А не някой друг.Още по доре е че ги има и двата,във магазина.Там можеш да тестваш и единия и другия.
Цитирай
#45

(2020-02-12, 07:18:58)kery70 написа:  Айфона може не само огледален образ да прехвърля, но и с еърплей самото видео, при което телефона може да се използва за други неща докато гледаш филма. ако телевизора е с андроид програмката е airpin pro. Работи безотказно. Или както са ти обяснили по горе, на новите lg и samsung tv го има вграден еърплея. На сонитата с андроид качваш таз програма.
Коя ОС за телевизор е най-добра? Трябва ли това да е фактор при избора? Сори за офф-а виждам, че си запознат. Говорим за 55 инча около 2К лева.
Цитирай
#46

Сонитата са с андроид, и можеш да им качиш почти всичко. Дори Мувиан, та да си гледаш филмите от арена, замунда онлайн. А с еърпин и айфон да си гледаш всички клипове и филми от сайтове без да ти свети телефона. Дори да си говориш през него. Принципа е прост, хвърляш видеото към телевизора и можеш да затвориш браузера и загасиш екрана на телефона. С дистанционното на тел пускаш и спираш на пауза. Еърплей се казва и се подържа от всички епъл дивайси. Поздрави.
PS: Новите LG и Самсунг имат вграден еърплей, както и Apple TV което за момента е с доста ограничено съдържание.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • Bobby34
Цитирай
#47

Да споделя и за батерията,при нормално ползване прави между 7 и 8 часа екран във рамките на два до три дни,като през това време се ползва за разгвори социални мрежи и интернет и няколко снимки на ден.Батерията се зарежда за около час от 30% до 100%.
Цитирай
#48

От вчера и аз съм собственик на това устройство. Доста чудене падна между него и 10+. Защото чистата 10ка заради размера на дисплея отпадна автоматично.А и не видях смисъл да дам 550лв.отгоре за стерео безжично зареждане и IP68 стандарт на защита който не покрива намокряне на телефона. Една идея по мощния процесор също не ме блазни защото игри не играя.
Цитирай
#49

То даже има и предимства. Дисплеят не е извит, а и батерията е по-голяма.
И аз ахаа да го взема, ама от самсунг така ги правят, че като погледнах А71. Той на външен вид същият като нота (лайта) без писалка. Същият дисплей и батерия и дори по-тънък корпус и то с 1мм. А и с 200лв по-евтин.
Работа еднаква ще ми вършат и 2-та. И затова към момента пък не взимам нищо.
Цитирай
#50

От вчера жена ми е с Samsung Galaxy Note 10 Lite . Първите впечатления са много добри . Прекрасен апарат ! Купен е от Технополис .

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)