Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Escobar Fold 1 - нежеланият смартфон на CES 2020
#1

По дизайн Escobar Fold 1 напомня за кръстоска между Galaxy Fold и Huawei Mate X. Устройството е оборудвано с гъвкав 7,8-инчов AMOLED дисплей с Full HD+ резолюция. Cгъвaeмият cмapтфoн нa Ecĸoбap явнo e ĸoпиe нa мoбилнoтo ycтpoйcтвo FlехРаі, ĸoeтo бe пpeдcтaвeнo oт ĸитaйcĸaтa ĸoмпaния Rоуоlе, нo тaĸa и cтигнa дo пaзapa.

 [Изображение: b0463f0c1d3e.jpg]

На борда си устройството разполага със Snapdragon 8150, а базовата версия има 6 GB RAM. Камерата е двойна, с резолюция 20 плюс 16 МР. Акумулаторната батерия е с капацитет 4000 mAh с възможност за бързо зареждане. Очаква се от смартфона да бъдат произведени само 100 000 бройки. Версията със 128 GB флаш диск струва $349, а с 512 GB - $499. А тази седмица стана известно, че организаторите на изложението са решили да не показват смартфона Escobar Fold 1 по време на CES 2020.

Източник: >>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Бях решил да го поръчвам за Коледа, но в последния момент отказах поръчката и не пратих пари.
Мислих си ,че е фейк и измама. В крайна сметка това нещо реално ли е или не?
Защото има и сайт с някакви реклами с мацки и тем подобни. Самото устройство също го има, дали е прототип и само една бройка-нямам идея.
Цитирай
#3

За него не знам, но мацките са реални.

 
Цитирай
#4

Даа.. нека Вяра , Надежда и Любов да са винаги с теб. На другите две не им знам имената...
Цитирай
#5

Още се чудя защо някой ще набичи между 5 и 9000 лв за някакъв си Самсунг, след като за 650 лв може да си вземеш същото?
Че и даже по-интересно.
Не знам защо изобщо не се коментира това, яка снобарщина ли е, роби на марките ли са хората, яка простотия ли ги яде, комплекси за малоценност...
Разбирам този Самсунг и следователно Huawei да бяха покрити с платина, в която има стрити диаманти,че да блести поне щом ще даваш между 5 и 9 бона, а то и това няма.
Цитирай
#6

От компанията Escobar Inc. бе представен нов смартфон със сгъваем екран Escobar Fold 2, който е с цена само 399 долара. Ако се съди от снимките в официалния сайт на устройството, то изглежда идентично с Galaxy Fold, но със златисто покритие и добавено логото на компанията.
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#7

За тия "само 399 долара" ще получите най-много 7 инчов таблет, копиращ Галакси Фолд в разгънато състояние, който едва ли ще можете да сгънете без да го счупите.
3 от петте камери ще са само за красота, SD855 ще е някакъв медиатек, екрана ще е като на Поко Ф1, даже и по-зле!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 4 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Boby13, justvank0, OliQueenBG, scorceni
Цитирай
#8

[Изображение: bandicam-2020-02-06-14-13-11-540.jpg]
Цитирай
#9

Escobar Fold 2 Unboxing Video.

 
Цитирай
#10

Хахаха, това ако е истина, падам от смях...
А това пък кърти:
"They actually hate us, and we hate Samsung as well." Tooth Tooth Tooth

Цитирай
#11

Цирка е пълен със самсунг! Получаваш самсунг фолд + златен стикер за 399 долара! Дори има бЪгсби асистента Big Grin Big Grin

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#12

Това "нещо" е еб*ти циганията с това златисто. И изработката не ми вдъхва доверие (нито рекламата, все едно е снимана в кабеларка от 90-те години), за да запазят тази ниска цена трябва да са спестили от нещо.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#13

"....Еѕсоbаr Fоld 2 e Ѕаmѕung Gаlаху Fоld, ĸoйтo cмe ĸyпили oт pитeйлъpитe, ĸoитo нe ca ycпeли дa пpoдaдaт тoвa ycтpoйcтвo. Bъв вpъзĸa c тoвa, нaвяpнo paзбиpaтe, чe тoвa ycтpoйcтвo нямa ĸaĸ дa имa oфициaлнaтa гapaнция нa Ѕаmѕung и тo нe мoжe дa бъдe пpeпpoдaдeнo oт имeтo нa дpyг бpaнд..". С цялото писмо на Роберто Ескобар може да се запознаете тук: цък

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#14

В чуждестранните форуми пишат, че е scam и че няма как да е истина и да внимават хората да не си дават парите.
Телефон за 4к плюс лева да го пускат за 400 долара, мирише си на измама отдалеч, колкото и да твърдят, че са ги изкупили от ритейлърите, такава цена е невъзможна. По-скоро става въпрос за китайско копие на galaxy fold.
Имайте предвид, че това е брат на Ескобар, не някой благородник, който да подарява телефони.
[-] 2 потребители изказват благодарност на the7one за това мнение:
  • OliQueenBG, vargala81
Цитирай
#15

Точно. По клиповете се показва истински Галакси Фолд с нещо лепнато на гърба. Вероятно са изпратили на 1-2ма истинския Фолд за да ги рекламират, а останалите, които ще го получат ще са излъгани.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#16

Имам една идея-искате ли 20 човека от форума да съберем по 30 лв и един от главните модератори тука да го поръча да видим истина ли е или не хаххахахаха  Big Grin Big Grin Big Grin
Ако е скам, ще съдим колективно Ескобар, ще се прочуем, ще привлечем световното внимание към нас и форума и шИ станимИ известнИ хахахахха
Цитирай
#17

И тогава собственика на форума ще ни плати по 100-200 лева за рекламата . EASY PROFIT ! Big Grin Big Grin Big Grin

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#18

Аз обаче ще изчакам малко и ще го поръчам...
Квото стане.
Още едно видео с разопаковане:
Цитирай
#19

Ето и едно видео
https://www.youtube.com/watch?v=qvK_4Bkc-gA
Цитирай
#20

Не може да се плаща с pay pal, а само по банкова сметка и криптовалути, което означава, че няма да има refund. Това търговско дружество главно се занимава със scam и манипулиране на социалните мрежи. Бяха пуснали кампания за събиране на средства за импийчмънт на Тръмп за 50 милиона долара, от първия ден или час (не помня) са събрали 10 милиона от дарения и веднага са изтрили сайта, данните и т.н.
Само не знам защо не могат да ги заключат и накажат, ако това наистина е измамна схема, но явно са го направили така, че да не може да се проследи пътя на парите и следователно няма как да докажеш, че си им платил, което пък означава, че няма как да се докаже, че са те измамили.
А за клипчето над моя коментар- уважавах този влогър, но ми изглежда, че е получил бая дебел хонорар, за да заблуди хората и ми изглежда доста лицемерно това, което обяснява как са се свързали с него. Но за пари, всеки се продава.
[-] 1 потребител изказва благодарност на the7one за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#21

Е то колко прост трябва да си да се вържеш на схемата, че били изкупили телефони за 2000$ и сега ги продават за 300 с лепенка отгоре?
Честно казано такива, които се връзват на подобни елементарни схеми, си го заслужават.
Бая изревали има, които са получили само книжката. Телефонът и той щял да дойде. Ама по-нататък. Хахаха
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG
Цитирай
#22

Това ми напомня на една история с приятелка. Влязла уж в официалния сайт на скъпа марка бижута. Имало някаква супер промоция и си поръчала някаква гривна за 25 евро. Те й пратили пръстенче от зрънчо. Бившият й мъж много се смял. После той си поръчал някакви маркови обувки от друг уж оригинален сайт, но... изненада- получил пръстенче!

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#23

(2020-02-16, 20:55:29)the7one написа:  А за клипчето над моя коментар- уважавах този влогър, но ми изглежда, че е получил бая дебел хонорар, за да заблуди хората и ми изглежда доста лицемерно това, което обяснява как са се свързали с него. Но за пари, всеки се продава.

Тоя влогър освен да приказва клишета и да прави платени ревюта, нищо смислено не съм гледал от него. Имам чувството, че го раздава повече манекен.

Малко странна история е този телефон, дори с обясненията как могат да го продават толкова евтино - приемам как са го купили много по-евтино от пазарната му цена, ама чак пък толкова по-евтино... Не изглежда сериозно във всеки случай и аз поне не съм попадал на отзиви от обикновени потребители, а точно те (ние) са най-достоверните за някои неща.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#24

Първо, лампата трябва да светне когато чуеш името Ескобар. После да се замислиш защо да купуват бройки от търговци на дребно и да ги продават в пъти по-евтино? Това ще са нискокачествени копия (още по-нискокачествени от недодялания и чуплив модел на Samsung). По-голямата част от хората (масата) като чуят "промоция", "това е същото като скъпото, ама е по-евтино" и "лукс на ниска цена" спират да мислят и правят грешки, каквато би била и "покупката" на този телефон. Схемата мирише, няма какво да се чудите.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 3 потребители изказват благодарност на HERUS за това мнение:
  • BGDropche, Dowper, OliQueenBG
Цитирай
#25


HTC 10 / iphone 12
[-] 1 потребител изказва благодарност на zviara за това мнение:
  • aladin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)