Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прехвърляне на контакти,как?
#1

Прехвърляне на контакти,как?
Контактните номера са разхвърляни по E-Mail ,Sim-Card ...
Какви програми бихте предложили за да ги събера всичките да кажем на един google -E-Mail?

Предварително благодаря на отзовалите се !

P.S
Contacts Optimizer-Pro

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо не разбирам, колега. Че защо ти е каквато и да било програма. Не става ли просто да преместиш всички контакти на Google акаунта ти?
[-] 1 потребител изказва благодарност на donscot за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#3

Не знам как става.Взех ме нов телефон и ме помолиха да прехвърля контактите,данни и някой друга снимка
Преместих ги, но ми сля моите контакти от G-Mail с контактите от друг G-Mail .
В случая,как да направя така че да оставя контактите от G-Mail-а само от единия G-Mail да се виждат?
Прехвърлял съм контактите но беше преди 3години и казано честно съм позабравил .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Не може ли да избираш от кой акаунт да ти показва контактите?
[-] 1 потребител изказва благодарност на i770514 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#5

Как става?
Може и да може, не знам, позабравил съм ще пробвам довечера че сега телефона не ми е под ръка !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

Като влезнеш във контакти,ибираш насройки и някаде там трябва да имаш опция кои контакти искаш да ти показва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на i770514 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#7

(2020-01-10, 08:10:36)Compare написа:  Как става?
Може и да може, не знам, позабравил съм ще пробвам довечера че сега телефона не ми е под ръка !

Отваряш приложението за контакти . Най горната линия за търсене би трябвало да изглежда така с такава икона.

скрийншот1

Цъкаш на тази иконка

скрийншот2

Трябва да се отвори ето такъв прозорец с всички имейли които си въвел в телефона .


Скрийншот3

Избираш имейла в който си събрал правилните контакти само , тези които искаш да виждаш . След избирането на имейла се показват контактите записани само в този имейл . Иконата в лентата за търсене става ето така.


Скрийншот4

Ако искаш да върнеш всички контакти или да добавиш от друг имейл , по същия начин в обратен ред за всички имейли,а ако искаш от друг профил , добавяш профила през гугъл акаунти и го избираш така Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на aDraganoff за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#8

Мерси за оказаната помощ.
Оправихме ги контактите .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#9

Как да архивирам контатките (номерата) на телефон 2 (на брат ми), който е регнат с моя gmail aкаунт? Как се виждаше колко номера има в момента (ако я има опцията да ги запази на СИМ).
По принцип има gmail (2) - на който искам да го сложа.
Андроида мисля е по-предната версия.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#10

(2020-01-13, 21:26:17)hakama написа:  Как да архивирам контатките (номерата) на телефон 2 (на брат ми), който е регнат с моя gmail aкаунт? Как се виждаше колко номера има в момента (ако я има опцията да ги запази на СИМ).
По принцип има gmail (2) - на който искам да го сложа.
Андроида мисля е по-предната версия.


Contacts Optimizer Pro

Пробвай Contacts Optimizer Pro но внимавай да не оплескаш нещо.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#11

Най-лесно е с експортиране на контактите като vcf файл. запазват се в облак , на телефона или на РС . След това лесно се възстановяват на всеки телефон или компютър.
Цитирай
#12

(2020-01-14, 14:38:45)BisVal написа:  Най-лесно е с експортиране на контактите като vcf файл. запазват се в облак , на телефона или на РС . След това лесно се възстановяват на всеки телефон или компютър.
През блутуут става ли на ПС? И без приложение ли става?
По принцип и на моя скоро ще трябва - като сменям апарата - ще ми се СМСте да запазя.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#13

Става през кабел, BT , WiFi - както си избереш. Файла е около 1 Мв при мен . В Windows се отваря по подразбиране с Outlook. Има и приложения от трети страни. В телефона импортирания файл при отваряне зарежда директно контактите в него. Файла съдържа информация само от Контакти. За SMS не става.
Цитирай
#14

Здравейте
Не мога да си кача контактите на телефона в Gmail профила.В телефона при синхронизиране на акаунт - синхронизиране на контакти ми седи знак ! и пише Синхронизирането среща трудности в момента. А при самото импортиране всичко минава добре. Версията на Андроид е 8. В нета пишеха да премахна акаунта и да го кача отново, направих го и сега gmeйла го няма при контактите за показване - , има го обаче в облак и акаунти в Андроид.Не намирам как да закарам gmail-a в контакти за показване
Цитирай
#15

@krot да не си спрял разрешението "Контакти" в "Услуги за Google play"?
Цитирай
#16

не виждам контакти в Услуги на Google play

В Google Play няма контакти

Намерих го това разрешение и го пуснах и пробвах да импортирам- 3 стъпки са тука , но мейла не излиза излиза само телефон
Цитирай
#17

(2020-05-27, 11:09:39)krot написа:  не виждам контакти в Услуги на Google play

В Google Play няма контакти

Намерих го това разрешение и го пуснах и пробвах да импортирам- 3 стъпки са тука  , но мейла не излиза излиза само телефон
Влизаш в настройки-Акаунти и отиваш на Google,цъкаш и на твоя имейл, пак цъкаш и излизат всички опции за синхронизиране.Успех!
Цитирай
#18

тези опции са синхронизирани-4 са общо- но мейа го няма при импорта

Пробвах с друг Gmail и го качих в телефона , но в стъпките за импорта не излиза.

Качвах приложението Контакти от Google Play но го изтрих, но майла си стоеше после , след като го изтрих няма никой.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)