Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NFC за безконтактно плащане
#1

Здравейте,
Как мога да си включа този feature на MI9T?
В стора не ми излиза GPay.
Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

GPay официално не работи за България. Можеш да свалиш от друг сайт и после си работи. Ако имаш root, обаче го скрий в Magisk Hide.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#3

Ще допълня, че дори да свалиш Google pay от друг сайт, то в него не можеш да добавиш нито една бг карта към момента. Можеш от английските финтех компании- Револют, Curve, но за да работи трябва да е със английски адрес.

NFC в телефона е безупречен. В БГ може да се ползва със собствените приложения на две банки- Първа инвестиционна и Райфайзен. Също и с приложения- посредници като phyre. По натам вероятно и GPay ще пусне официално поддръжка за БГ.


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • hrissim, Obi-GeSh
Цитирай
#4

Съгласен съм с колегата като за българия приложенията (освен официалните на банките) са 3:
iCard, A1 Wallet, Phyre (последните две реално са идентични, но позволяват да ги ползваш отделно и ценовите политики са малко различни също).
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Obi-GeSh
Цитирай
#5

Аз удрям на камък с gpay. Устройството не е сертифицитано и не ми позволява да задам програмата за плащане. Как се оправя това ?
Цитирай
#6

Xiaomi.eu ром или роот, или заключване на буутлоудъра (но там има риска ако е китайско устройство с глобален софтуер се бриква).

на несертифицирано си ми работеха phyre, icard, a1 wallet
Цитирай
#7

Ако сложа този ром на xiaomi.eu ще ми остане ли гаранцията на телефона
Цитирай
#8

ако ти е отключен буутлоудъра и сега си без гаранция.

Защото както го разбирам си с к20 с глобален ром (което няма как да стане без отключен буутлоудър)
Цитирай
#9

С MI 9T PRO и icart няма грижи, безконтактни плащания и дори данъци и такси си плащам.

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
[-] 1 потребител изказва благодарност на ICATA за това мнение:
  • bbisser
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)