Анкета: Какъв клас телефон използвате в момента? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Висок клас
62.75%
32
62.75%
Среден клас
35.29%
18
35.29%
Нисък клас
1.96%
1
1.96%
Друг клас
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв клас телефон използвате в момента?
#1

[Изображение: Night-Mode-Camera-Comparison-Pixel-4-XL-...ote-10.jpg]

Какъв клас телефон използвате в момента?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Гласувах висок, защото такъв ползвам! Нарочно не пиша каква е марката, че напоследък на маркова основа стават големи разправии в темите, ей така от нищо и фенщина!

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Aз ползвам нисък клас телефон

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 1 потребител изказва благодарност на росен2 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

(2020-01-10, 21:44:04)pepy1 написа:  Гласувах висок, защото такъв ползвам! Нарочно не пиша каква е марката, че напоследък на маркова основа стават големи разправии в темите, ей така от нищо и фенщина!

И аз като теб. Все пак се знаем горе-долу. Мир да има и да сме живи и здрави.
Storstark

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

Висок клас.Силно съм пристрастен към технологиите и трябва да пробвам всяка иновация. Но 2 тенденции в бранша ми усложняват...живота напоследък. Нарастването на размерите и извития дисплей. В този смисъл изборът ми е доста ограничен.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

Висок клас винаги, в подписа ми се виждат моделите които съм, или имам още

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#7

От високия отидох на среден.

Зависи какъв модел се избере пак може да си ок.

Както сега си имам прекрасния амолед примерно, прекрасната компактност, не толкова бързо CPU но пък достатъчно, аа да, да не забравя и добрата батерия Big Grin

И попринцип добре балансиран телефон за парите си.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

Винаги съм предпочитал висок клас пред среден/нисък клас телефони. Докато имам възможност ще си купувам такива, но ги ползвам по 2 - 3 години, след което е дошло времето за следващия.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

Досега винаги най-висок клас. Сега актуалния ми хуавей П30 е по-нисък. Причината е размерите.
Като гледам за в бъдеще май даже ще се наложи да мина на средните класове. Колкото и да искам хубав телефон, тея огромни размери нямам намерение да ги мъкна. 6.9" втф?!, че моя 1ви таблет беше 7"

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на jivkojj за това мнение:
  • Bavarche, oxuboxu
Цитирай
#10

В моята професионална среда дори и тези, които могат да си позволят скъпи играчки, ако не им е приоритет не го правят. А у дома нещата са по моя преценка. Все още...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#11

(2020-01-11, 08:30:38)Sokolchev написа:  Висок клас винаги, в подписа ми се виждат моделите които съм, или имам още
Вече няма да ги има в подписа ви, тъй като той трябва да е на 2 реда!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 3 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • BGDropche, milss, oxuboxu
Цитирай
#12

Бавно, но славно се връщаме към соца Smile забрани, ограничения...

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 2 потребители изказват благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Bavarche, BGDropche
Цитирай
#13

Винаги съм ползвал висок клас. Да, в подписа ми се виждат и някои по-обикновени модели, но те са били ползвано успоредно с другите телефони - било е от интерес, пробно. Дали настоящият ми телефон може да се определи като висок клас вече е под въпрос, защото повечето му характеристики са такива, но пък не е на 100%. Но него го купих такъв, защото беше време за смяна, а към момента не ми харесваше нито един флагман и си казах "този поне е бърз и на снимки е от топа".
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)