Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 10
#1

Вече официално има андроид 10 за Ми А2. Току-що го инсталирах и още нямам впечетления, но не забелязвам нещо да не му работи.Не съм връщал към заводски настроики. Да ни е честит.
[-] 2 потребители изказват благодарност на hristop за това мнение:
  • suffer, Франко
Цитирай
Аксесоари
#2

Пф. Аз съм с Android One телефон (Motorola Moto One) и още не ми е дошъл OTA update, а вече толкова устройства го имат...
Цитирай
#3

Моят телефон не го намира!!!!!!!!!!! Да не говорим че след последния security patch от декември, се превърна в една адски изнервяаще ме тенекия. Постоянни бъгове в Google app и прилежащите на нея, полудявам!!!! Дано с 10 нещата се оправят, иначе сбогом на тази компания от мен.
Цитирай
#4

Май са "отзовали" ъпдейта. Сутринта ми изкара съобщение, че го има, но не го пуснах тогава, а сега като проверявам, пише, че няма ъпдейт.

XIAOMI A2
Цитирай
#5

Bu браво!!!!!!! Нокиа му е майката явно.
Цитирай
#6

(2020-01-13, 19:43:50)Франко написа:  Май са "отзовали" ъпдейта. 
Не намирам такава информация, не е напълно възможно.
Не съжелявайте.
При десятката няма лицево отключване (като цяло не само при този модел премахнато е от гугъл като ненадежнно). Махнали са допълнителните настроики за слушаки от Настроики/Звук/Допълнителни(имаше меню с различни слушалки-вече я няма), не намирам настроика за различни мелодий (смс и позвъняване) за двете сим карти, мисля че и батрията пада с една идея по-бързо.
Цитирай
#7

Може и да се свали от линк, но не знам колко е здравословно!
Цитирай
#8

(2020-01-14, 10:27:14)Климент Моев написа:  Може и да се свали от линк, но не знам колко е здравословно!
След като те сами спряха обновлението, по-добре не избързвай. Може би са си ведяли грешките и (надявам се) ще поправят и пуснат отново обновление.
Цитирай
#9

(2020-01-14, 10:27:14)Климент Моев написа:  Може и да се свали от линк, но не знам колко е здравословно!
Просто изчакай да го пуснат официално пак.

 
Цитирай
#10

От два дена го ползвам и забелязвам че батерията ми пада по бързо от преди.Другото което ме дразни е отварянето на менюто,преди където и да плъзнеш нагоре по дисплея се отваряше сега докато не натисне бутона не се отваря.Търсех в настройките но не намерих как да се промени.Разочарован съм аз от 10-ка

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай
#11

На моя Mi A2 още не е дошъл ъпдейта.

:: respect
[-] 1 потребител изказва благодарност на userworx за това мнение:
  • Климент Моев
Цитирай
#12

(2020-01-20, 10:39:31)userworx написа:  На моя Mi A2 още не е дошъл ъпдейта.
Също!

https://piunikaweb.com/2020/01/19/xiaomi...n-reasons/
Цитирай
#13

(2020-01-20, 10:45:01)Климент Моев написа:  Също!

https://piunikaweb.com/2020/01/19/xiaomi...n-reasons/
Спряха ъпдейта още на 3 или 4 ден от пускането му. Явно са му намерили дефекти и ще го преработват. Нищо не сте загубели като не е минал при вас. Ако сте свикнали с лицевото отключване то в андроид 10 тази функция е спряна (още не мога да свикна-аз му се пуля, а той си стой заключен). Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на hristop за това мнение:
  • userworx
Цитирай
#14

Шяоми може и да са спрели лицевото в 10ката, при ХВ си работи. Smile
Впрочем у дома има едно с 10ка и ще го тествам довечера... С изскачаща камера ще е голямо бръмчене... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#15

(2020-01-20, 15:37:36)alexbg67 написа:  Шяоми може и да са спрели лицевото в 10ката, при ХВ си работи. Smile
Впрочем у дома има едно с 10ка и ще го тествам довечера... С изскачаща камера ще е голямо бръмчене... Wink
Trusted Face smart unlock method has been removed from Android devices
Цитирай
#16

Браво, но няма общо с действителността - оказа се, че и Шяомито (едно от 3те долу в подписа ми) си има лицево, с Андроид 10 е от няколко месеца и си работи, стига да има достатъчно светлина. Както и моят ХВ П30Про.
Та ако нещо ви липсва, не е причината във версия ОС...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#17

Така е, прав си. Току-що видях че работи на Самсунг s10.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

От днес с 10-ка. Доволен засега, все едно си ползвам Пиксела!
Цитирай
#19

(2020-01-21, 09:26:42)Климент Моев написа:  От днес с 10-ка. Доволен засега, все едно си ползвам Пиксела!
На Mi A2 официално днес ли ти дойде.

:: respect
Цитирай
#20

(2020-01-21, 10:09:01)userworx написа:  На Mi A2 официално днес ли ти дойде.
Пуснали са отново ъпдейта към 10. Тези които го бяхме инсталирали преди получаваме актуализация от 162,8 MB.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hristop за това мнение:
  • userworx
Цитирай
#21

Днес рано сутринта плюс security patch January
[-] 1 потребител изказва благодарност на Климент Моев за това мнение:
  • userworx
Цитирай
#22

Xiaomi Mi A2 Lite с Android 10 бе забелязан на Geekbench.
[Изображение: 3d73fd8e309604b787f2071fb8495b99-full.png]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#23

Ако има някой с андройд 10 моля да сподели има ли лицево отключване/разпознаване.
Цитирай
#24

(2020-02-25, 19:32:55)Ivan_GT написа:  Ако има някой с андройд 10 моля да сподели има ли лицево отключване/разпознаване.
Няма лицево отключване/разпознаване след ъпдейта към андроид 10. Чакаме февруарският ъпдейт за сигурността (тези дни) и дано добавят пак лицево отключване/разпознаване, но такава информация официално за сега лисва.
Цитирай
#25

Доколкото съм прочел, в десятката изобщо няма да има лицево отключване.

XIAOMI A2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)