Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да гледаме торенти на TV Box(Android TV)

Free BG World Online TV addon за Kodi. безплатен iptv
как да инсталирам - https://tutorials-iptv-xbmc.blogspot.com...di-18.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на HAZA23 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари

(2021-04-13, 19:10:39)HAZA23 написа:  Free BG World Online TV addon за Kodi. безплатен iptv
как да инсталирам - https://tutorials-iptv-xbmc.blogspot.com...di-18.html
При мене нещо не се получава. При Вас работи ли ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не съм почитател на програмата, но което съм подразбрал от 19та версия насам доста неща не работят...
Специално това ръководство го пробвах и ударих на камък.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Пробвай с spmc 16, по-горе съм дал линк и кратко упътване. Ше се учидиш колко добре работи Smile
Цитирай

(2021-04-13, 19:10:39)HAZA23 написа:  Free BG World Online TV addon за Kodi. безплатен iptv
как да инсталирам - https://tutorials-iptv-xbmc.blogspot.com...di-18.html

Работи си всичко нормално. Kodi-то се е ъбдейтнало на версия 19.0 или 19.1. За това е необходимо да се инсталират новите  repo. 
Ето https://kodibg.org/forum/thread-532.html / това е подробно описание на добавката от нейния разработчик.
Цитирай

Пробвах KODI 19 преди няколко дни и първото нещо което видях че не работи коректно е SMB мрежата. Половината ми филми от папката въобще не ги подкарва, другата половина тръгват но се чака по две минути. Иначе репото на Марто33 е актуализирано за версия 19 и за краткото време което го тествах работеше нормално. Вероятно в по нататъшните версии на 19 ще коригират бъговете.
Засега оставам на версия 18.9 тъй като при нея всичко което ми трябва работи.
Цитирай

KODI 19 работи перфектно с шерната папка от PC и NAS, без проблем се плеива 4к съдържание.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

(2021-05-21, 12:36:23)Mikk написа:  KODI 19 работи перфектно с шерната папка от PC и NAS, без проблем се плеива 4к съдържание.

Ще може ли малко повече инфо ,каква е конфигурацията като цяло,настройки?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2021-05-21, 16:01:25)Compare написа:  Ще може ли малко повече инфо ,каква е конфигурацията като цяло,настройки?

На кое искаш настройките?

Ако за КОДИ, пуснато е на ТВ СОНИ с андроид.
Ако е за ПС, стандартно шерната папка.
И ТВ и ПС то и НАСа са вързани с кабел за суича

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

[-] 1 потребител изказва благодарност на Mikk за това мнение:
  • Compare
Цитирай

(2021-05-22, 06:48:55)Mikk написа:  И ТВ и ПС то и НАСа са вързани с кабел за суича
Може би при мен SMB на 19 не върви коректно защото андроид бокса е на WIFI а не съм го пробвал с LAN кабел.
Но каквато и да е причината с 18.9 няма грижи докато при 19 го има проблема.
Цитирай

И при мен не става!Гледам доста е изписано в други форуми по темата .
За сега няма да се занимавам.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2021-05-23, 11:03:56)Compare написа:  И при мен не става!Гледам доста е изписано в други форуми по темата .
За сега няма да се занимавам.
Пробвай Vimu Player - пуска нормално по самба.
[-] 2 потребители изказват благодарност на kamenvo за това мнение:
  • Be6i4, Compare
Цитирай

(2021-05-23, 11:08:13)kamenvo написа:  Пробвай Vimu Player - пуска нормално по самба.

Спрял съм се от около година на NPlayer  
Коди го ползвам мнооого рядко.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

,...........
Цитирай

(2021-05-23, 11:16:46)Compare написа:  
Спрял съм се от около година на NPlayer  
Коди го ползвам мнооого рядко.

Не е лош, но няма това разнообразие от търсене на субтитри.


Цитирай

(2021-05-24, 18:46:13)eleena написа:  Не е лош, но няма това разнообразие от търсене на субтитри.
Ако гледа локално (по smb), субтитрите би трябвало вече да са на място...
Цитирай

Казано честно не му разбирам много ,смъквам филми със субтитрите на сърва чрез компютъра и го гледам чрез Nplayer на Андроид телевизорите ,пробвах 2-3 плейъри може би най добрите до момента (MX Player,VLC...,) и тоя Nplayer най много ми допадна.Работи стабилно и няма много големи бъгове Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Здравейте, извинявайте за лаишкия въпрос, но как да изпълня действията, описани в началото на темата. Подариха ми Mi TV Stick, но не успявам за изтегля арк файловете-не ги намира. Лаптопа не намира драйвери за стика и не го разпознава. Ако може да обясните по-подробно реда за действие, за което благодаря предварително.
Цитирай

Ако става въпрос за апк файловете от 4pda трябва да имаш регистрация там за да можеш да ги теглиш
Цитирай

Регистрация имам. Искам да сложа TorrServer-а на стика, изписвам името му в търсачката на стика и нищо не намира. Така и с други търсения. Аз ли не правя нещо правилно.
Цитирай

(2021-12-21, 18:27:41)andreihtv написа:  Регистрация имам. Искам да сложа TorrServer-а на стика, изписвам името му в търсачката на стика и нищо не намира. Така и с други търсения. Аз ли не правя нещо правилно.

TorrServe се казва приложението.
Цитирай

https://slimboxtv.ru/glavnaya/torrserve/
Цитирай

каква търсачка?... отиваш в магазина и търсиш, ако го няма значи приложението не е за андроид тв! По принцип ако инасталираш такива приложения които не са за андроид тв... инсталират се като системни и не се "виждат" от самият лаунчер/гугълския/... затова се инсталира друг лаунчер за дс се покажат на екрана...! Иначе качваш даден апк на тела и го прехвърляш на стика, примерно с send files to tv....

Sent from my PoCo M3 using Tapatalk
Цитирай

(2021-12-22, 08:32:20)Smakl написа:  каква търсачка?... отиваш в магазина и търсиш, ако го няма значи приложението не е за андроид тв!
TorrServe работи на Андроид ТВ, но го няма в маркета. За него не е нужен друг лаунчер или мишка...
Цитирай

Най-доброто безплатно поточно предаване за всички Firestick a Fire TV, Android TV
https://tutorials-2021.blogspot.com/search/label/Apks
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)