Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно YouTube
#1

Добър вечер на всички. Как е при вас ситуацията с ютюб, като пусна видео и се показват навигационните бутони, които не се премахват автоматично а трябва с "Х" да ги затварям. Много ме дразни. Идвам от СГС 7 едж и там изчезват автоматично. Лека и спокойна вечер

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен си е наред.Изчезват си.Mi 9t android 10

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#3

Settings
Fulscreen apps
Цитирай
#4

(2020-01-22, 08:46:44)dobidob написа:  При мен си е наред.Изчезват си.Mi 9t android 10
При мен не изчезват. И аз съм с андроид 10. Чистил съм кеша на и данните на приложението, но не иска...

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
#5

Според мен е добре да се направи едно нулиране на телефона след ъпдейта.При мен имаше аномалий при предишния ъпдейт.След като върнах телефона до заводски настрйки се оправиха нещата.

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#6

emzo ви е отговорил по-горе, добавете си приложенията които искате на цял екран

Вечния бетатестер!
Цитирай
#7

Това не помага. Прочетете какво съм писал

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
#8

SGS7 Няма софтуерни бутони

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Може ли да прикачиш снимка? На мен никога, на който и да е телефон не ми е излизал "Х" за махане на навигационните бутони...

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#10

Ето за това става въпрос без да натисна х или увелича с два пръста не се маха ..


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
#11

Settings - Aditional settings - Accessibility - Switch access. Спираш го и ще се оправи.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#12

(2020-01-23, 14:38:13)android_97 написа:  Settings - Aditional settings - Accessibility - Switch access. Спираш го и ще се оправи.
Пробвах беше вкл. достъпност,но промяна няма...

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
#13

Виж дали нямаш нещо друго включено в достъпност... Аз само с пускане на разни опции за достъпност успях да го пресъздам това.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#14

@blutut , това в приложението ли е или в Chrome ?

В приложението нямам описания проблем, но в Хрома си стоят навигационните. Не бях забелязал, защото не го отварям Ю-то от там.


Прикачени файлове Миниатюри
   


Цитирай
#15

От самото приложение съм отврил. Чудя се дали не е заради жестовете

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)