Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2020-05-29, 22:37:24)nowhere написа:  Аз пък не знам какво им се прехласват на тия 2К резолюции на 6" екран и на по 90-120 херца само да смуче батерия все едно 60 е зле и не става. В пъти предпочитам фул хд и 60 херца НА ТЕЛЕФОН, па който иска да си балалайка. Предостатъчни са и двете на 6" телефонен екран.
Съгласен съм напълно. Но по същата логика не разбирам как втори екран прави един телефон примиум и по-висок клас от другите. Това е въпросът. Дачия Дъстър по-висок клас ли е от Ферари? Би трябвало, Дъстъра може да се движи в нивата, ферарито трудно.
Така че зеления пушек колкото и да му се иска V60 не е нито в друг клас, нито в друга лига или както там иска да го нарича.
Аз и да го имам няма да му ползвам втория екран. Точно, защото е втори, а не става един голям екран, не му виждам РЕАЛНОТО приложение и телефонът става двойно по-голям.
[-] 1 потребител изказва благодарност на arrogant за това мнение:
  • OliQueenBG
Аксесоари

Аз това не го написах в защита на В60, а принципно. Предпочитам да спестя няколко стотин лева + няколко часа СоТ и да съм с фул хд и 60 херца. А иначе втория екран си има някои удобства, не са много, но ги има. Като естествено, най-доброто и полезно е на единия екран да чатиш, а на другия да четеш/гледаш нещо.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray

(2020-05-30, 09:01:25)arrogant написа:  Съгласен съм напълно. Но по същата логика не разбирам как втори екран прави един телефон примиум и по-висок клас от другите. Това е въпросът. Дачия Дъстър по-висок клас ли е от Ферари? Би трябвало, Дъстъра може да се движи в нивата, ферарито трудно.
Така че зеления пушек колкото и да му се иска V60 не е нито в друг клас, нито в друга лига или както там иска да го нарича.
Аз и да го имам няма да му ползвам втория екран. Точно, защото е втори, а не става един голям екран, не му виждам РЕАЛНОТО приложение и телефонът става двойно по-голям.

И аз не ви разбирам анцунг "логиките" да не наречете телефон с два екрана премиум.
Дотам ли стигнахме?
Ами слагайте V60 направо в базовия клас и бъдете щастливи!

Те двата екрана няма да го направят топ модел, V60 е по-скоро такъв с няколко дребни компромиса, примерно липса на телефото камера, малко по-добро селфи, по-висока разделителна и по-висока честота на опресняване на екрана, но наистина не са най-фрапиращите неща. Останалото му е до едно флагманско и на добра цена. Проблемът е какъв имидж са си създали, че хората да са готови да я платят.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • OliQueenBG

Може ли да сложиш на кантара малко по-високата резолюция (невидима на практика, хабяща само батерията) и по-високата честота (почти невидима на практика, дадох тук поне gif да се види, можеща да се ползва само на FULL HD и хабяща яко батерията) и да кажеш ,че това е толкова важно, колкото прекрасния стилус на WACOM, макар да няма място за него, двата екрана, които никой друг не ти дава, най-доброто аудио в индустрията, най-добрия процесор, прекрасната батерия, изключително богатите видеовъзможности (да не кажа най-добрите) и накрая цената от 799 долара?

Без лицево разпознване, "само" 128гб базова памет, ufs 2.1.
Никъде не се продава.

Абе има си "няколко" минуса.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • arrogant, Boby13, OliQueenBG

(2020-05-30, 11:53:10)Victormihov написа:  Без лицево разпознване, "само" 128гб базова памет, ufs 2.1.
Никъде не се продава.

Абе има си "няколко" минуса.

Мога да се съглася само и единствено с мястото за съхранение, което действително не е много OK.
Всички останали "минуси" на телефона са откровено сектантски-зомби глупости, вълнуващи само шепа хорица по света, а и в тоя форум , по-специално точно 4 човека.
UFS 2,1 и лицевото повече тежат според теб от флагман с два екрана, wacom стилус, най-добрата видеокамера, най-добрия процесор, най-доброто аудио на пазара, най-вероятно и най-добрата батерия на пазара заради липсата на QUAD HD и честотичките?
Еми браво.

(2020-05-30, 11:53:10)Victormihov написа:  Без лицево разпознване, "само" 128гб базова памет, ufs 2.1.
Никъде не се продава.

Абе има си "няколко" минуса.
Само да те поправя, че UFS не е 2.1, а 3.0. За лицевото си прав.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • Victormihov

Аз телефон без мунуси не съм виждал, не знам за вас.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG, Victormihov

Тоя стилус няма ли място в телефона за него, не ми го хвали. Да мисля за още нещо къде и как да го нося, за да не го счупя и да не го забравя.
Телефонът е супер (на хартия), но няма как да бъде сравняван с fold телефоните, които имат ЕДИН екран, който се сгъва. Няма как.
[-] 3 потребители изказват благодарност на arrogant за това мнение:
  • milss, OliQueenBG, Victormihov

Не, че искам да се меся, но не знам какъв ще да е този телефон, който ще побере стилус на wacom.

Прав си. То това не е стилус, а някакъв огромен топуз. На който трябва да търсиш място къде да го носиш.

Прав си. То това не е стилус. И V60 не е телефон.
Да погледнем поредното ревю и да се посмеем от сърце на "конкуренцията"  Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Хубава вечер от мен !

Смеем се. Човекът си го каза:

За Ноута - I always keep this device in my pocket, no matter what.

За стилуса на ЛГ - It's not as good as Galaxy Note...

И най-големият недостатък за него на Ноута - липса на жак. Мерси, имам скъпи безжични слушалки. Кабели не ми трябват.

Друго ще пускаш ли?
[-] 2 потребители изказват благодарност на arrogant за това мнение:
  • OliQueenBG, Victormihov

Е, въпрос на разбирания. Жака си е жак. А и ексиноса също е недостатък.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на Marto.g за това мнение:
  • Dowper, fifth_root, ganchev

Никакъв въздух, колкото и да е арогантен, не може да бие добрата жица!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Marto.g

Знам, обаче за аудиофилите си има други устройства, не телефони.

(2020-05-30, 22:00:05)Marto.g написа:  Е, въпрос на разбирания. Жака си е жак. А и ексиноса също е недостатък.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Има и със Дракон. Така сравнението е честно - и двата телефона не се продават на родния пазар

(2020-05-30, 21:45:44)arrogant написа:  Смеем се. Човекът си го каза:

За Ноута - I always keep this device in my pocket, no matter what.

За стилуса на ЛГ - It's not as good as Galaxy Note...

И най-големият недостатък за него на Ноута - липса на жак. Мерси, имам скъпи безжични слушалки. Кабели не ми трябват.

Друго ще пускаш ли?

Стилусът отчита далеч ,далеч по-прецизно с 4100-те си различни степени на натиск, тъй че е доста по-добър от пръчката на Note, която е по-удобна, защото влиза в телефона. За камерата нещо забрави!!!
За двата екрана!
Цената!
Процесорът!
Няма какво да пускам повече-ПЪЛЕН НОКАУТ!  Big Grin

(2020-05-30, 22:11:52)arrogant написа:  Знам, обаче за аудиофилите си има други устройства, не телефони.

Има и със Дракон. Така сравнението е честно - и двата телефона не се продават на родния пазар
Е за съжаление да. Но за V60 има перспективи да се появи, а за нот 10 версията с дракон който не се съмнявам сигурно е звяр няма такива.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

@greensmoke7777 Като си го купиш ще пием едно кафе и ще ги сравним
Дотогава гледай в тубата и се радвай.
[-] 2 потребители изказват благодарност на arrogant за това мнение:
  • OliQueenBG, Victormihov

Ти сериозно ли с S8 ще го сравняваш?
Note 10 е направен за смях и унижен, ти излизаш с S8, дето даже моя V40 го направи за смях!
Обаче тука някои хора стават все по-забавни!

Братле, имам Ноут 10+
Пиши като го купиш.
Ще направим обективно сравнение.
Направен за смях и унижение...
За унижение е компания, която скоро ще отбележи 1 млрд долара загуба в мобилното си подразделение.

Е щом могат да си позволят да изгубят 1 милиард и все още да са топ производител на каквато се сетиш техника, колко па да са за унижение?

А тия ескимоси хич не ми ги говорете НИКОГА ПОВЕЧЕ, най-недъгавите процесори, които биват многократно превъзхождани от Куалком и Кирин, а скоро и от Медиатек. И не, не говорим само за бенчмаркове, а за съвкупност от фактори при ползването на телефона, като загряване, консумация на батерия, производителност и т.н.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray

Мда, така е. Ей сега цъках един дартс, дето върви и на бюджетен клас телефон без проблем и след няма и 15 мин. игра S8-цата загря яко и след това 5-10 мин. як лаг дори при скролване докато се охлади. Не е нормално подобно поведение за такъв клас телефон, ама това е положението.

S10e е перфектният телефон за мен във всяко едно отношение, но за съжаление го разкарах САМО и ЕДИНСТВЕНО заради боклукчавия ексинос...

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Dowper
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)