Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G8/G8 Power - слухове, спецификации, коментари
#1

Очаква се Moto G8 да предложи LCD дисплей с диагонал 6.39 инча и резолюция HD+. На борда вероятно ще разполага с чипсет Snapdragon 665, 2/3/4GB RAM, 32/64GB памет за файлове и батерия с капацитет 4000 mAh с технология за бързо зареждане при 10W. Основната камера ще е тройна - 16MP сензор, 2MP за макро снимки и 8MP с широкоъгълен обектив и зрително поле от 118 градуса. Селфи камерата ни предлага 8-мегапикселов сензор. Батерията е с капацитет 4000 mAh с технология за бързо зареждане при 10W. Устройството няма да разполага с NFC.

[Изображение: 88a20923549a1ebd2492e9ba112d51f3-full.jpg]

Moto G8 Power ще предложи LCD дисплей с диагонал 6.36 инча и резолюция Full HD+, като рамката под екрана ще е по-тънка от тази при G8. Също ще е оборудван с чипсет Snapdragon 665, налични ще са 4GB RAM и 64GB памет за файлове, като не е изключено в зависимост от региона да има и други конфигурации. Вероятно основната камера ще е четворна, а освен сензорите и обективите налични при G8 ще е добавен още един 8MP сензор. Селфи камерата най-вероятно ще се състои от 25-мегапикселов сензор. Ще има батерия с голям капацитет от цели 5000 mAh и с поддръжка за бързо зареждане при 18W.

[Изображение: 379a2b3a49bfc34c5b5b5e867f4fc6eb-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Moto G8 осигурява тройна камера и голяма батерия: http://nixanbal.com/motorola-popalva-byu...ya-moto-g8

 
Цитирай
#3

Някой от участниците във форума да е с g8 power . Интересува ме батерия , има ли лагове , някакви бъгавини . Изглежда доста добре телефончето за средния клас . И цена ако може да каже от къде го е взел .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#4

Аз го ползвам от 3 часа вече. Лагва на моменти,но не в приложенията ,а докато скролваш из менюто или докато отвориш дадено приложение. Тествах mobile legends на high графика,ами върви на пушка,без забиване. Удобен е в ръката,не се плъзга толкова,като някой модели. Камерата е задоволителна,няма night vision мода. За батерията още не мога да коментирам,защото още го източвам ,за първо зареждане. Като го взех имаше ъпдейт за оптимизация на системата и сигурност от 1 февруари. Това е за сега. П.с забравих да добавя,че телефона е с два спийкара,което е готино,поне за мен,качеството на звука е добро.

Изпратено от моят moto g(8) power с помощта на Tapatalk

Ето и малко снимки от камерата.[Изображение: d87db242e24822cf69aa0e180c2da156.jpg][Изображение: 84b41619248f8ace5295232ed96197f4.jpg][Изображение: c09aafecaa060e1caab8ddf6eedf6112.jpg][Изображение: 41ec80c4a8f8dc5ff115f93ec5843156.jpg][Изображение: dfdf09fc6bbab9ccb2822e68d3884137.jpg]

Изпратено от моят moto g(8) power с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на nikiberk89 за това мнение:
  • Be6i4, scorceni, valkov2
Цитирай
#5

И аз съм се засилил към телефона . Но искам да разбера дали продължава този лаг и батерията как се държи . Камерата е доста зле така като гледам , но за толкова пари не може да искаш повече . Дай повече инфо като го разцъкаш . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай
#6

Така,не знам как да го обясна. Телефона за тези дни,които го ползвах,забелязах следното. Бърз е ,но има един момент в който започва да забива зверски за около 1-2 мин,после си е окей. Случва се да кажем в деня по 2ти. Батерията е чук,както беше с предишния модел,с лекота правя около 8 часа SOT смесено wifi и мобилни данни. Понеже цъкам една игра mobile legends,ами стига да не съм уцелил момента с зверското забиване,то играта върви чудесно. Wifi като че ли е по-слаб,от колкото на другите марки телефони,които съм ползвал. Ето в една от снимките съм прикачил данни от потреблението. Но пък и зависи,аз имам доста инсталирани неща,за това е относително П.с последната снимка е с gcam.[Изображение: 560fabd5dc0c2de4b199cf8f4b096b2c.jpg][Изображение: cfad8f5ecfc1cbd8779cb96615c6a3c9.jpg][Изображение: 5016a81765df091c90fc69dd4639574c.jpg][Изображение: 53c0e955b71b5099bfb4de7398d4b348.jpg]

Изпратено от моят moto g(8) power с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Здравей , това за лагването малко ме смути , но ще видим . Иначе за интернета си прав самия wifi е доста слаб .Гледал съм сравнения и повече от 35 мб/с не може да отлепи . В сравнение със самсунг в същия клас който си отлепва 50 - 60 без проблем . Явно е слаб модема им . Камерата няма какво да се коментира за мен снима все едно Нокиа от старите - ужасна е , но пак казах за толкова пари толкова . Иначе харесва ми това с батерията ,че държи доста .

Да попитам идват ли ти навреме нотификациите примерно от социални мрежи , вайбър или има забавяне
Колко време се зарежда телефона примерно от 15 до 100 %
От къде си го взел - оператор или магазин и цена ако може да кажеш .

И ако може да качиш снимка в пълен размер от г кам и стоковата .Тук като ги качваш ги прави малки нз защо . Някой друг сайт и качи линка . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#8

(2020-05-02, 12:32:01)fuckinggood написа:  Здравей , това за лагването малко ме смути , но ще видим . Иначе за интернета си прав самия wifi е доста слаб .Гледал съм сравнения и повече от 35 мб/с не може да отлепи . В сравнение със самсунг в същия клас който си отлепва 50 - 60 без проблем . Явно е слаб модема им . Камерата няма какво да се коментира за мен снима все едно Нокиа от старите - ужасна е , но пак казах за толкова пари толкова . Иначе харесва ми това с батерията ,че държи доста .

Да попитам идват ли ти навреме нотификациите примерно от социални мрежи , вайбър или има забавяне
Колко време се зарежда телефона примерно от 15 до 100 %
От къде си го взел - оператор или магазин и цена ако може да кажеш .

И ако може да качиш снимка в пълен размер от г кам и стоковата .Тук като ги качваш ги прави малки нз защо . Някой друг сайт и качи линка . Smile
Взех го от теленор с план от 36 лв на месец и 250лв кеш. Иначе известията идват веднага. Звука от говорителите е доста добър ,според мен. Вкъщи имам Huawei P30,а преди това имах oneplus 7 pro,и звука на моторолата е по-добър от на p30. За снимки според мен е средно ниво. Ai камерата според мен я няма никаква,никаква детекция освен храна.Ето една снимка от google drive.А колкото до зареждането за около 1ч и 30/40 мин.

https://drive.google.com/file/d/11h6cOgL...p=drivesdk

Изпратено от моят moto g(8) power с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Ок мерси за ревюто братле сигурно това ще се взема , но го няма все още по другите оператори , но дано дойде скоро . Камерата както казах е пълен шит . АИ , МАЙ няма такива неща според мен .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай
#10

(2020-05-03, 10:29:14)fuckinggood написа:  Ок мерси за ревюто братле сигурно това ще се взема , но го няма все още по другите оператори , но дано дойде скоро . Камерата както казах е пълен шит . АИ , МАЙ няма такива неща според мен .
Аз го взех за резервен телефон. Иначе за парите си става. От към батерия няма да се притесняваш,само дано оправят по-бързо тоя лаг. И тогава ,ще е без забележка,от към бърза работа на апарата и яка батерия. П.с погледна ли последната снимка с gcam ?

Изпратено от моят moto g(8) power с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Здравей , не не съм тъй като нямам рег там , ако може да е качиш в ibb . Иначе съм надъхан много

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#12

(2020-05-01, 14:04:24)fuckinggood написа:  И аз съм се засилил към телефона . Но искам да разбера дали продължава този лаг и батерията как се държи . Камерата е доста зле така като гледам , но за толкова пари не може да искаш повече . Дай повече инфо като го разцъкаш . Smile
Има доста мнения на потребители за устройството на 4PDA - Тап

 
Цитирай
#13

Друго гледам за зареждането нещо не ме впечетлява от 11 до 100 за 2 часа и 20 мин с бързо зареждане . Това дали е заради голямата батерия , която е 5000 , защото ми се струва адски доста за бързо зареждане. Някой ако може да каже . Гледам на другите за час и нещо са готови с бързо зарядно от 18 вата .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#14

Бързото зареждане е между 20 и 80%.
До 20% и над 80 се зарежда бавно.
Примерно от 20 до 80% ми стига за 15-20 мин., а до 100% - още 30 мин.
Цитирай
#15

(2020-05-05, 19:45:57)NoMaD написа:  Има доста мнения на потребители за устройството на 4PDA - Тап
При руснаците става въпрос за друг модел а именно G8 plus а не за конкретния G8 power.
Цитирай
#16

(2020-05-06, 22:49:20)xelibry написа:  При руснаците става въпрос за друг модел а именно G8 plus а не за конкретния G8 power.
За Moto G8 Power там си има отделна тема - Цък

 
Цитирай
#17

Друго да попитам гледам като намаля яркоста на дисплея до 60% става доста тъмно . Също така съм и сложил адаптивна светлина . На други модели не е толкова тъмно , но при моторолата си е доста тъмно . А ако го сложа на 80 % си е ок , но си мисля ,че ще отива батерията по бързо при 80% или греша .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#18

(2020-05-08, 14:41:41)fuckinggood написа:  Друго да попитам гледам като намаля яркоста на дисплея до 60% става доста тъмно . Също така съм и сложил адаптивна светлина . На други модели не е толкова тъмно , но при моторолата си е доста тъмно . А ако го сложа на 80 % си е ок , но си мисля ,че ще отива батерията по бързо при 80% или греша .
Я сподели,при теб има ли го този лаг,и колко ти държи батерията. Камерата как ти се струва ?

Изпратено от моят moto g(8) power с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Здравейте и от мен.
От 2-3 дена съм с телефона и впечатленията са ми само полужителни. Има едно минусче, че при разговор се получава едно леко бучене/пръщене. Някъде бях чел, че е от оператора, май. Иначе батерията перфектна. 2 дена без проблем. За лагове незнам, аз цъкам Гневните пилета, което не е критерии за геймър  Big Grin Камерата съще се справя доста добре.

Moto G8 Power
[-] 2 потребители изказват благодарност на Tailgunner за това мнение:
  • Be6i4, nikiberk89
Цитирай
#20

Някой да е получил по-нов пач за сигурноста ? Аз все още съм на 1 февруари.

Изпратено от моят moto g(8) power с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

С ръчна проверка не излиза ли актуализацията?

 
Цитирай
#22

(2020-06-08, 01:04:12)NoMaD написа:  С ръчна проверка не излиза ли актуализацията?
Ами пробвах,но нищо не излиза..

Изпратено от моят SM-A715F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

А откъде е закупено устройството?

 
Цитирай
#24

(2020-06-08, 17:34:33)NoMaD написа:  А откъде е закупено устройството?
Закупено е от теленор. Аз дори не намирам някакво инфо,кой е последния firmware за устройството.

Изпратено от моят SM-A715F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

Пусни едно запитване до съпорта им: https://www.lenovo.com/bg/bg/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)