Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Лични впечатления и коментари

От тази година само за Европа е Exynos. За всички останали региони, включително и за Южна Корея е Snapdragon.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари

В темата за ес 20, даже и скрийншот бях направил от арена ком за радиото и процесора! Та там пише, че само за САЩ са с дракон, за всички останали държави сексинос  Tongue

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

Грешна ти е информацията, провери по-достоверен източник.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-04-17, 21:32:14)ivan_vylka написа:  Грешна ти е информацията, провери по-достоверен източник.
Да.
За серията С10 може и @pepy1 да е прав.
Но за серията С20 Иван е точен.
Само в Европа сме прецакани.
Виж за Африка не знам.
Но Корея са си с "дракончето".

https://www.anandtech.com/show/15603/the...ia-devices[Изображение: a597d8195876d89f2c003d70c4256444.jpg]

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

(2020-04-17, 21:32:14)ivan_vylka написа:  Грешна ти е информацията, провери по-достоверен източник.
Нямам никакво намерение да споря за това кой е, и кой не е достоверен източник, в техния сайт/ако за теб е достоверен източник/ е написано за щатския пазар, нищо конкретно за други държави!
Цитат:The Galaxy S20 will have the same Exynos 990 processor as the rest of the models in this series. Recent reports have suggested that all models of the new flagship will have 12GB RAM as standard. The device will ship with the Snapdragon 865 in select markets like the United States.
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s20/

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

И аз съм на път да се разочаровам. Айде, с батерията се справям що годе, но на 60хц, за работа не тръгвам с 120/96хц, защото ще се прибера без батерия, не че компромиса си заслужава, но нали все се чака някой фикс с някой ъпдейт...Ама май все ще си чакаме, а оправия няма. Игри не играя, така че и смотания процесор мога да понесе. Но камерата ми скъсва нервите. Колко е трудно подяволите да се оправи един фокус??? То да има търпение човек, ама чак пък толкова.... За сега ме държи само дисплея и хубавия UI. И наистина е красив телефон, но тези неща определено не са достатъчни. Лошото е, че алтернатива няма добра...
[-] 2 потребители изказват благодарност на any9 за това мнение:
  • oxuboxu, rusnakaa
Цитирай

Колкото повече ви чета, толкова се убеждавам колко разумен ход беше да продам плюса и да си взема чистия S20, с който нямам никакви грижи (изключая малко камерата, но не е за умиране тая болка за момента).
На 120хц съм непрекъснато, игрички имам 2-3 елементарни от тия с цел убиване на времето и ги пускам не особено често, браузване и малко туба, но с чувствително намалено ползване на телефония с това извънредно положение и да ви кажа 2 дни си изкарва апарата ми с един заряд без проблем.
[-] 1 потребител изказва благодарност на algor за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

[quote='ivan_vylka' pid='1610407' dateline='1584176221']
Когато влезнах в Download Mode режим, там показва всички сектори от вътрешната памет и когато всичко е наред, те са в зелен цвят, а когато в някой от тях има грешка е в червен цвят. При мен всичко светеше в червено, което означава, че нещо яко се е било омазало. Преинсталирах системата на чисто и сега всичко е ОК.

Здравейте!!! Първо искам да се извиня,че пиша в този раздел.Но въпроса ми е свързан с проблем,публикуван тук.
И при мен всички сектори са в червено.Свалих последният фърмуер и преинсталирах чрез Odin.Всичко мина без проблеми,след което направих и фабрични настройки.Но като проверих след това всичко отново си е в червено.
Повторих цялата процедура,но резултата е отново същият.Имате ли някакви идеи за справяне с това?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Мариян за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Оказа се, че да е червено е нормално. Така, че си ползвайте телефона, без да се притеснявате Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Според мен не би трябвало да е така.Явно е индикация за някакъв проблем,както е написал и колегата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Мариян за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Обсъждахме го, но не помня в тази тема ли беше или в друга. Всички колеги, които провериха , установиха, че е червено. Включително и при мен, даже и колегата Ivan в последствие установи, че и при него все още е червено. Включително и във видеата в YouTube е червено. За това сметнахме, че така е нормално....
Иначе какъв проблем да има, при положение, че абсолютно всичко е червено? Освен тотално бъгясал телефон? Ама и това няма да ме изненада вече
[-] 2 потребители изказват благодарност на any9 за това мнение:
  • Bavarche, oxuboxu
Цитирай

Христос Воскресе !

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Любопитно видео. Въпреки пет пъти разликата в цената Samsung Galaxy S20+ губи от Redmi Note 8 Pro в игровия тест.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • algor
Цитирай

Супер, вадиш 200$ и си купуваш Redmi Note 8 Pro и си ти. Наистина като някакъв номад обикаляш по всички теми на повечето производители и даваш "компетентни" мнения (в повечето случай линкове към статии и клипове). Правиш теми за ЛИЧНИ впечатления и сам си нарушаваш правилата като постваш разни клипове. Всички знаем, че Ексиноса не е на нивото на Snapdragon, но не е и този провал за който се представя. Разликата в падането на батерията между двата телефона била 3%, FPS-a не бил стабилен и т.н. Никой не може да ме убеди, че продукт за 200$ ще ми предложи качеството и изработката на флагман!

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 7 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • algor, borandi, martoo, milss, TNTKZ, trendata, Victormihov
Цитирай

Само малко дете може да повярва на тази глупост.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

(2020-05-04, 09:35:41)OliQueenBG написа:  Наистина като някакъв номад обикаляш по всички теми на повечето производители и даваш "компетентни" мнения (в повечето случай линкове към статии и клипове). 


Е, принципно си прав и не си.
На мен лично част от клиповете и линковете, поствани от колегата са ми интересни не толкова заради това, че (в случая) ще си купя по-евтиния апарат, но за обща култура гледам къде цялото, къде малко в началото и добивам някаква представа за различни апарати и производители.

Сигурен съм, че човека не го прави с цел заяждане или да злепостави дадена марка, а имайки време да обикаля нет-а и тубата, наистина излизат интересни, полезни, а понякога и чисто забавни неща, които споделя с нас.

Просто няма нужда от нерви и всичко е наред  Smile
[-] 3 потребители изказват благодарност на algor за това мнение:
  • doktorra, NaniG, oxuboxu
Цитирай

Отдавна не хабя нерви по форуми Wink Просто някой от нещата които поства колегата дори не са проверени (визирам начина за инсталиране на Google услугите който беше предложил в подфорума на Huawei P40 Pro), други се постват или копират директно на руски в български форум, все едно всеки е длъжен да знае руски. И пак се връщам на това, че темите за лични впечатления са за впечатления на потребители от самия апарат, а не за постване на рандом клипове.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

(2020-05-04, 10:40:21)OliQueenBG написа:   ...други се постват или копират директно на руски в български форум, все едно всеки е длъжен да знае руски...
Чакам линкове с такива мои постове за подтвърждение на това твое изказване.

 
Цитирай

@NoMaD, става въпрос за твоето "непроверено" или подвеждащо изказване от тази тема:

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1618538

пост #101.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Въпросът ми е за линкове от OliQueenBG относно "....други се постват или копират директно на руски в български форум, все едно всеки е длъжен да знае руски...". Други колеги също могат да се включат в "дискусията", ако намерят такива постове на руски или друг чужд език, пуснати тук на форума, лично от мен. Благодаря.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Не може да се правим на детективи, да ти следим постовете, първо защото няма смисъл, второ, ако нещо е толкова спешно всеки ше си го намери сам.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG, TNTKZ
Цитирай

milss е посочил точно за кой пост ставаше дума.

П.С. Повече да не размиваме темата с общи приказки и да се придържаме към правилата на форума.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Здравейте колеги, от днес съм с ЕСим. Та въпроса ми е има ли някой като мен да споделим мнения на лични?

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2020-05-05, 13:25:06)kaktus_78 написа:  Здравейте колеги, от днес съм с ЕСим. Та въпроса ми е има ли някой като мен да споделим мнения на лични?
Какво искаш да обсъдим? Smile Разлика няма никаква. Имаше мнение тук във форума от колега, който казваше, че качеството на сигнала не му се е подобрило. Не очаквайте каквато и да било промяна. Това няма абсолютно никакво отношение нито към сигнал, антена и каквото и да било. Просто е удобство.
[-] 2 потребители изказват благодарност на dika за това мнение:
  • kaktus_78, oxuboxu
Цитирай

При вас случва ли се да имате повече от 2-3 черти на сигнала? Постоянно ми е така.
А wifi често ми бяга от приложенията, и трябва да влизам и излизам в тях, за да се презаредят.
Направени са ъпдейтите и с хард ресет

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)