Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Лични впечатления и коментари
#51

(2020-03-10, 18:41:31)Harbinger написа:  https://www.reddit.com/r/Galaxy_S20/comm..._returned/

Някои хора имат проблеми с дисплеите.
Ами първите бройки винаги имат някакъв проблем,Затова аз лично изчаквам до няколко месеца!
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-03-09, 22:14:29)juventusarl написа:  нещо темата преброяване собствениците на с20 и с20 + е абсолютно празна, никой ли не си е поръчал телефоните?
И какво като се преброим? Това ли ти е важно, че имаш телефона преди мен. Хора я се осеверете вече!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#53

Не бе, колега, важно е, защото при определен брой хора с модела, се отваря раздел за него. Защото сега е в общите теми.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • kali_74, OliQueenBG, Victormihov
Цитирай
#54

Кой вариант е най добрия за зареждане на телефона ми със стандартно 25W зарядно включено в комплекта с телефона опциите са 3 нормално зареждане, бързо зареждане и супер бързо зареждане
Цитирай
#55

С най-обикновено зарядно - 2A.

 
Цитирай
#56

(2020-03-10, 20:43:17)NoMaD написа:  С най-обикновено зарядно - 2A.
Не питат с какво зарядно, а кой вид зареждане с определено зарядно.

Според мен няма да има никакъв проблем, с който вариант поиска. Едно е сигурно, на нормално ico, няма да се върнеш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#57

(2020-03-10, 20:02:48)kaktus_78 написа:  И какво като се преброим? Това ли ти е важно, че имаш телефона преди мен. Хора я се осеверете вече!
интересно ми е да прочета реални мнения, въобще не ме интересува кой го има първи, втори и т. н.
Цитирай
#58

Дали ако пусна да се зарежда на супер бързо зареждане  най бързо ще ми падне батерията спрямо другите два варианта
Цитирай
#59

(2020-03-10, 21:14:08)icokazanovata написа:  Дали ако пусна да се зарежда на супер бързо зареждане  най бързо ще ми падне батерията спрямо другите два варианта
Най вероятно ще се затопли повече и това е!
Цитирай
#60

(2020-03-10, 21:14:08)icokazanovata написа:  Дали ако пусна да се зарежда на супер бързо зареждане  най бързо ще ми падне батерията спрямо другите два варианта
Ако се зарежда само с последната опция около една година - със сигурност ще почне да пада по-бързо спрямо другите два варианта. Точно затова препоръчвам най-обикновено зарядно за по-добър живот на батерията като цяло.

 
Цитирай
#61

(2020-03-10, 21:38:25)NoMaD написа:  Ако се зарежда само с последната опция около една година - със сигурност ще почне да пада по-бързо спрямо другите два варианта. Точно затова препоръчвам най-обикновено зарядно за по-добър живот на батерията като цяло.

А с бързото зарядно ще се скапе ли животът на батерията, колега, ако Ицо зарежда на нормалното зареждане? 
Да научим амперите и волтове, колко вата дават, първо. Второ, нормалното зареждане на самсунг с колко вата зарежда? 

Ами да вземем да зареждаме със зарядното от Samsung S2?
[-] 4 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • Bavarche, martoo, milss, Victormihov
Цитирай
#62

С една дума колега с най бавното зареждане се постига най оптимален живот на батерията
[-] 1 потребител изказва благодарност на icokazanovata за това мнение:
  • emo_841
Цитирай
#63

(2020-03-10, 21:57:59)icokazanovata написа:  С една дума колега с най бавното зареждане се постига най оптимален живот на батерията
Теоритично така. А дали.. Аз съм забравил що е то нормално зареждане от както го има бързото, като налична функция от S7 edge. През другото време е на безжично зарядно. Не вярвам някой да ти каже, да ползваш нормалното зареждане.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • NaniG, OliQueenBG
Цитирай
#64

Винаги съм се чудел на хора ползващи винаги бързо зареждане. Аз го ползвам само при необходимост. Каква е идеята да го зареждам на бързо зареждане вечерта преди да си легна?
Цитирай
#65

Зареждайте го с бързо зарядно, модерен телефон, а искате да го зареждате като едновремешните. Няма да и стане нищо на батерията. Китайците вече измислиха зарядни с 60W, и повече, вие се притеснявате, че в комплекта на този телефон 25W ще навреди. Това е екстра, възползвайте се от нея, не е приятно да се чака над 2ч., само за да се зареди телефона.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Bavarche, NaniG, OliQueenBG
Цитирай
#66

(2020-03-10, 21:57:59)icokazanovata написа:  С една дума колега с най бавното зареждане се постига най оптимален живот на батерията
Да, точно така е.

 
Цитирай
#67

Имам го - ползвам го.
Ако имаше 100вата бързо дето сега го рекламират китайците за 17мин, него щях да ползвам.
Не мисля, че батерията се скапва, то затова е направен.
Който иска да си ползва телефоните 4-5 години да го зарежда с 5вата от Айфона (за по сигурно)
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • NaniG, OliQueenBG
Цитирай
#68

(2020-03-10, 22:02:04)ivanov_km написа:  Винаги съм се чудел на хора ползващи винаги бързо зареждане. Аз го ползвам само при необходимост. Каква е идеята да го зареждам на бързо зареждане вечерта преди да си легна?
Вечерта преди да си легна го оставям на безжичното зарядно. 
На кабел не го оставям докато спя.
Цитирай
#69

(2020-03-10, 22:01:23)galaxyhopper написа:  ...Не вярвам някой да ти каже, да ползваш нормалното зареждане.
Ползвам такъв тип зареждане от 2016 година и препоръчвам на другите същото.

 
Цитирай
#70

(2020-03-10, 22:01:23)galaxyhopper написа:  Теоритично така. А дали.. Аз съм забравил що е то нормално зареждане от както го има бързото, като налична функция от S7 edge. През другото време е на безжично зарядно. Не вярвам някой да ти каже, да ползваш нормалното зареждане.
Ами аз !! Дори и да имам 20ка ,пак ще го зареждам на най бавното !
Цитирай
#71

(2020-03-10, 21:07:40)juventusarl написа:  интересно ми е да прочета реални мнения, въобще не ме интересува кой го има първи, втори и т. н.
Ами няма как да прочетеш сега реални мнения към момента, хората го имат отскоро - тъй че изчакай 1-2 седмици поне. Иначе на 4PDA има вече доста мнения на реални потребители на устройство.

 
Цитирай
#72

Вечерта преди да си легна го оставям на безжичното зарядно.
На кабел не го оставям докато спя.
Каква марка безжично зарядно ползваш колега и коя марка бихте ми препоръчали
Цитирай
#73

(2020-03-10, 22:26:35)icokazanovata написа:  Вечерта преди да си легна го оставям на безжичното зарядно.
На кабел не го оставям докато спя.
Каква марка безжично зарядно ползваш колега и коя марка бихте ми препоръчали
Ползвам на марка Samsung. То остаря, вече е на две години от както го имам, а като модел е още по-старо.
Samsung Wireless QI Charging Station Mini Pad EP - PA510BBEGWW това е моделът. Квадратно на вид, за 25лв. го взех от Кау*ланд. Няма бързо безжично. Дори няма вентилатор, който да шуми.
Но зареждането наистина е бавно. То и телефонът ми не поддържа повече от 7,5 W, ако не се лъжа.
Цитирай
#74

Някой може ли да направи нова категория за С20? Аз получих моят, а все още нямаме секция за този модел.

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай
#75

Ням за какво, защото моделите са идентични и да се направят още толкова теми и за S20 ще е излишно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)