Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Лични впечатления и коментари

Програма ще ти трябва ако искаш да го преинсталираш, само за да провериш не ти трябва програма.
И пак казвам, хора, които не знаят какво да правят да не се заемат. Ще стане така, че ще объркате нещо и тогава телефона вече ще е за сервиз, а сервизите не знам дали ще работят в сегашната ситуация с извънредното положение в страната.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu
Цитирай
Аксесоари

А като съм в download  mode после как се пуска телефона и като го пусна означава ли вече съм върнати фабрични настройки
Цитирай

Излиза се като задържиш комбинация от бутони, то си пише там, не се сещам точно кои бяха. И не, не означава, че си върнал фабрични настройки. Те се връщат от менюто на телефона.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-03-15, 12:17:20)any9 написа:  Да, от P30 Pro идвам, преди това ябълката. И при двата батерията държеше доста на 100%, явно заради това си мислех, че така трябва да е при всички
Идея си нямам как да проверя, дали има запецнал процес. Ще връщам фабричните довечера, бях склонна да мисля, че е от мобилните данни, но колегата на същото място е с 75% батерия....
Дано с фабричните се оправят нещата, че като се знам какъв съм карък, ще прецакам нещо, ако се пробвам сама да преинсталирам
Даааммм при Самсунг първите 5-6 процента падат доста бързо.Дори и след фабрични пак е добре да погледнеш в настройки>акаунти и архивиране,в акаунтите може да провериш къде какво се синхронизира за пример в гугъл акаунта има неща които не ползвам и съм им спрял синхронизациите в облака на Самсунг също има неща които може да не ти трябват да са синхронизирани още повече,че някои са същите като на гугъл за пример контакти,снимки и др. Всичко това в комплект с лоша връзка е кофти за батерията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • any9
Цитирай

При мен тия надписи са червени, не са май същите но са червени.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2020-03-15, 18:08:18)ole написа:  При мен тия надписи са червени, не са май същите но са червени.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Ако не си запознат и не си преинсталирал фърмуер и ако нямаш часове време да разровиш форума, интернет , YouTube за да разбереш как се прави без да прецакаш телефона......
.......тогава можеш да дадеш фабрични настройки. Естествено след като си направиш бекъп на важните неща.

Sent from LM-G810EAW (G8s) - Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Имам доста опит с руутване къстъм ромове преинсталция на фирмуер и т.н. така че мисля че ще се справя.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Здравейте колеги, струва ми се, че моя С20+ има фабрично някакъв протектор на екрана, при всички ли е така? Питам понеже има една драскотина в горният десен ъгъл около 2 мм.

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай

Всички имат.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на ole за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-03-17, 16:01:32)rth написа:  Здравейте колеги, струва ми се, че моя С20+ има фабрично някакъв протектор на екрана, при всички ли е така? Питам понеже има една драскотина в горният десен ъгъл около 2 мм.
Имат всички !
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...galaxy-s20 Ето нещо важно за бъговете.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • any9, oxuboxu
Цитирай

За съжаление на корейците изглежда, че продажбите в световен мащаб на Galaxy S20 не вървят добре, като това е следствие от разпространяването на новия коронавирус, както и намалените субсидии от телекомите: https://mobilebulgaria.com/news/slab-sta...galaxy-s20

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

http://nixanbal.com/samsung-predstavi-sp...ri-v-tokio Ще има олимпийско издание на големия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

https://www.phonearena.com/news/petition...s_id123180
За всички които искат да се включат! Както се предполагаше и по отношение на снимките сме прецакани!
[-] 1 потребител изказва благодарност на juventusarl за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-03-22, 12:17:45)juventusarl написа:   ....За всички които искат да се включат! Както се предполагаше и по отношение на снимките сме прецакани!
Искат от Samsung да спре с дискриминация да продава смартфони втора класа извън САЩ

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Тази година основно Европа е прецакана, а не всички извън САЩ
[-] 1 потребител изказва благодарност на juventusarl за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

http://chng.it/W6P6dtXt6J

Дано не нарушавам някое правило на форума, но моля подпишете петицията! Трети ден съм с телефона (първо устройство на самсунг ми е) положението е плачевно. Батерията ужас, телефонът загрява от няма и нищо. Гледах едно гейминг ревю... Ами добре че не играя игри. Миналогодишният снапдрагън размазва тазгодишния ексинос... Едните 120 херца само, които наистина радват окото всичко друго е тотал щета...
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-03-22, 17:34:39)numak написа:  Дано не нарушавам някое правило на форума, но моля подпишете петицията!..
Вече е пусната в съответната тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99070

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Да дам моите 20 стинки по темата след първите (и може би последни) 12 часа ползване на плюса.
Уникален апарат, дисплей, гладка и безпроблемна работа, чуваемост, бърза свързаност при набиране и прочие и прочие хубави думи мога да изпиша, но...(за батерията още нищо не мога да кажа, разбира се)
Но големината на апарата ме уби!!!
Хора, това си е направо 11 Pro Max за мен, а него махнах декември, след три месеца ползване и взех 11 Pro.
Когато за първи път си поиграх с Ултра-та и се отказах от него заради размера и теглото, не обърнах внимание на Плюс-а, което сега ми изигра лоша шега.
От една страна съм сигурен, че чистата 20-ка ще ми е перфектна за втори апарат, но пък там се лишавам от толкова много добри параметри, че не знам струва ли си...

След малко ще кача няколко снимки в темата, както и съпоставка на едни и същи кадри с iPhone 11 Pro.

Иначе продължавам да се чудя дали да го бартеросвам плюса за малкия или да си дам още нялолко дни за проба, но не си е работа двата тукмака да ги нося заедно.
Направо сефте в живота съм в такава дилема...
[-] 1 потребител изказва благодарност на algor за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-03-22, 20:27:05)algor написа:  От една страна съм сигурен, че чистата 20-ка ще ми е перфектна за втори апарат, но пък там се лишавам от толкова много добри параметри, че не знам струва ли си...

Кои са тия добри параметри дето ги няма чистата 20ка?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Камерата, големината на батерията и мислех, че няма 120хц дисплея, но отворих гсмарената и видях че има.
Тоест камерата и по-малката батерия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на algor за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-03-22, 20:27:05)algor написа:  Да дам моите 20 стинки по темата след първите (и може би последни) 12 часа ползване на плюса.
Уникален апарат, дисплей, гладка и безпроблемна работа, чуваемост, бърза свързаност при набиране и прочие и прочие хубави думи мога да изпиша, но...(за батерията още нищо не мога да кажа, разбира се)
Но големината на апарата ме уби!!!
Хора, това си е направо 11 Pro Max за мен, а него махнах декември, след три месеца ползване и взех 11 Pro.
Когато за първи път си поиграх с Ултра-та и се отказах от него заради размера и теглото, не обърнах внимание на Плюс-а, което сега ми изигра лоша шега.
От една страна съм сигурен, че чистата 20-ка ще ми е перфектна за втори апарат, но пък там се лишавам от толкова много добри параметри, че не знам струва ли си...

След малко ще кача няколко снимки в темата, както и съпоставка на едни и същи кадри с iPhone 11 Pro.

Иначе продължавам да се чудя дали да го бартеросвам плюса за малкия или да си дам още нялолко дни за проба, но не си е работа двата тукмака да ги нося заедно.
Направо сефте в живота съм в такава дилема...
Не ме разбирай погрешно и не искам да давам акъли ,но защо не се запозна  с апарата преди да го купиш !? Имаше  толкова сравнения,както със  s10 ,10+ със ноут 10,10+ и др .Имаше и фейк телефони/ макети на самите апарати от които да си създадеш някаква представа.Аз още тагава разбрах,че за мен ще е удобен най малкия и че ще има  проблеми със размера за доста потребители ,които ще си гопоръчат като теб.Имаше и друг проплакал като теб във форума, затова дали не е сгрешил и го пуска за продажба само заради размера.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • algor
Цитирай

Май на чистата 20-ка хвалят най-много батерията. Да, по-малка е, но и самия телефон е по-малък.... Вече за камерата не знам....
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • algor
Цитирай

(2020-03-22, 20:47:52)any9 написа:  Май на чистата 20-ка хвалят най-много батерията. Да, по-малка е, но и самия телефон е по-малък.... Вече за камерата не знам....
Камерата е същата работа .
Цитирай

(2020-03-22, 20:47:19)emo_841 написа:  Не ме разбирай погрешно и не искам да давам акъли ,но защо не се запозна  с апарата преди да го купиш !? Имаше  толкова сравнения,както със  s10 ,10+ със ноут 10,10+ и др .Имаше и фейк телефони/ макети на самите апарати от които да си създадеш някаква представа.Аз още тагава разбрах,че за мен ще е удобен най малкия и че ще има  проблеми със размера за доста потребители ,които ще си гопоръчат като теб.Имаше и друг проплакал като теб във форума, затова дали не е сгрешил и го пуска за продажба само заради размера.

Абсолютно тъпотата ми и небрежното отношение си е лично моя грешка и не търся съчувствие, а по-скоро се опитвам някой четящ да предпазя от същото.

Здраве да е...
Уникален апарат е плюса във всяко едно отношение и това е факт, който го качва човек, който 12 години ползва като основен апарат iPhone!
[-] 1 потребител изказва благодарност на algor за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)