Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S10 lite или S10
#1

Здравейте ще вземам на приятелката нов телефон. S8 цата работи все още учудващо за мен добре, но батерията взе да се предава та се чудя кой от двата да взема. Лайта е нов модел, но е лайт. Чистата 10 ка е вече на година, но си е флагман.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Един чист флагман, а и цените за него след S20 би трябвало вече да са коригирани надолу.

 
Цитирай
#3

Няма база за сравнение. Естествено, че S10 Wink

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

S 10 lite е с по-добър процесор. S10 в останалото.

За тези пари обаче за жена не знам дали няма да е по-добре някой iphone 11, защото андроида и самсунгите особено изискват някакво поддържане отвреме навреме, чистене на файлове и т.н., рестарти иначе почват да влачат след някакво време.  Също така камерата е по-добра и батерията ще държи повече на айфона. Също едва ли ще се наложи да й взимаш нов след година, две, защото ще изкара повече време. Друг плюс е, че ще се похвали на приятелките си, че си й взел айфон и всички ще й завидят  Big Grin
На повечето места с10 все още е около 1350-1450, толкова е и айфон 11
Цитирай
#5

Мисля че и на лайта батерията ще е по-добре. Тя не иска айфон свикнала си е на самсунга.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#6

Щом е за жена е добре да се помисли за размера на телефона.
Дали 6,7 дисплей на S10 Lite няма да и е неудобен.
Иначе да, с по-ниската резолюция на дисплея и повече капацитет в батерията, Lite-a ще прави повече СОТ.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#7

Да чистата 10 ка е с много компактен размер. Везните накланят към нея. Притесняват ме оплакванията от сензора за близост, който хващаше от по-близо мисля.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)