Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Актуализации и ъпдейти

(2020-12-10, 19:53:50)C2K написа:  Днеска ъпдейтнах към 11-ката. Фингърпринта за мен е най-голямото подобрение. Не ми харесва обаче, че часовника на лока са го сменили с един тънък шрифт и са го смалили и няма опция да го променя.

Да часовника е по малък, и аз потърсих да го увелича но нама опция.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
Аксесоари

Смени си часовника от настройките на заключен екран.
Цитирай

(2020-12-11, 08:54:22)BisVal написа:  Смени си часовника от настройките на заключен екран.

Сего го гледах това и не намерих откъде се сменя часовника? Обясни подробно? Иссам да увелича размера на часовника.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

След преминаване на 11, не мога да вляза в pековъри менюто, да не би да е с друга комбинация на копчетата. Samsung s20.
Цитирай

Същата комбинация, само,че включете слушалките в порта, или кабела за зареждане в компютъра и в телефона. И ще стане.

Изпратено с Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spown за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Благодаря, стана.
Цитирай

(2020-12-11, 09:47:58)Вечния написа:  Сего го гледах това и не намерих откъде се сменя часовника? Обясни подробно? Иссам да увелича размера на часовника.

Няма как. И мен ме дразни по-малкия размер на цифрите, но засега толкова. Дано в бъдеще пуснат пак едрия шрифт.
Цитирай

Леле, 2,2Gb..Пуснах да се тегли..ама да го инсталирам ли не знам още.. Big Grin

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

При мен си остана стария часовник, но ако не се лъжа, бях го нагласил от NiceLock.

[Изображение: c2e999098f91e9150ee491475702c67a.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Цитирай

В месинджъра вече е само с тези bubble, което не ми е много ОК. Първо независимо къде си го оставил на екрана, при повторно отваряне, пак си е на мястото по дефолт. И някак ми се струва по-недоизпипани от старите балончета на месинджъра. Някой идея как да се върна към старото и златно?

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

Едва ли може да се върне. И мен ме дразни, че винаги се появяват по дефолт отляво. А и като имам 2 балончета е слупено и който и да избера ми се показва единия чат.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Ами явно ще трябва да свикна, че друг начин май няма. За сега не откривам никакви други бъгове, а само благинки.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

И аз съм вече с Андроид11.При мен изчезнаха на месинджъра..
тези bubble.Само излиза цифра на иконата,балончето го няма.Рових, щраках из настройките не се показва.
Промяна има и при крайната светкавица.Първо беше голям зор да я намеря.Сега е направена за всички приложения,не можеш да избираш като при 10ката-за кое приложение да действа.

Така аз съм упорит....и порових из телефона и нета пак,ииии воала справих се с балончетат на месиндръжа и другите приложения.
За тези който имат проблеми с тез балончета....просто се активират от известия.
1.Отивате на известие,разширени настройки,плаващи уведомлевния и там активирате балончете.
2 След което отивате на приложението което искате да показва балончета,,,при мен месинджър...
та отварям настройки ,приложения ,намирам месинджър и го отварям,отваряте меню известия и там първото меню е „„показване като балончета„„„ след което си избирате какво да ви показва.
Внимание!!!!!! меню „„„показване като балончета„„„„ го няма ако НЕ Е АКТИВИРАНО -това от точка 1.

Samsung Galaxy S20+
[-] 2 потребители изказват благодарност на chokoooo за това мнение:
  • OGIER, rolge720
Цитирай

Някой дали вече има отзиви за батерията, при андроид 11?
Цитирай

(2020-12-13, 14:23:01)raptor1987 написа:  Някой дали вече има отзиви за батерията, при андроид 11?

Аз!
Вчера за целия ден падна  до  25% батерията, дисплей 5 часа.. Май   е по -зле, както всеки път..
Друго ме дразни мен.
Някой знае ли как да си добавя снимките на контактите в дайлера/Phone. В контакти си ги има..
Всичко изчезна с новия андроид.. Sad
И другто дразнещо е , че бутоните при разговор за контрол са изпъкнали от задни фон - може ли толкоз грозно да го оставят!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

Някай оправи ли размера на часовника на главния екран, мнаго са го намалили като размер...

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Честно казано не помня вече колко беше голям преди, ама сега си ми се вижда ок?
[Изображение: f7b9bbf44eb5c41aa020aa68d29c8e75.jpg]

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2020-12-13, 20:11:13)ole написа:  Честно казано не помня вече колко беше голям преди, ама сега си ми се вижда ок?
[Изображение: f7b9bbf44eb5c41aa020aa68d29c8e75.jpg]

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Ама твоя е на английски и е по едър, от кой тип е този и откъде си го качи?
Научи ме как и аз да качвам снимки тук, пробвах ама не става?

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

От настройките на lockscreen-a съм избрал това
[Изображение: 1e1712f64e65155e1583a5b7db21190f.jpg]

Скрийншотите ги качвам през tapatalk.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Аз като преселник от LG съм най-доволен от двойното почукване за заключване, което получихме с този ъпдейт.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няколко дни след ъпдейта, намирам още минуси. Цялата нотификейшън система е абсолютна боза. Бъбълс от месинджър трябва да ги активирам ръчно за всеки чат и по някаква причина скачат само от ляво...И по някаква причина, телефона постоянно ми се отключва в джоба и прави шотове на екарана или отваря проложения. А като начин на отключване ползвам пръстов отпечатък + разпознаване на лицето. Как се отключва сам - идея си нямам.

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho!
Цитирай

А reset след актуализацията правен ли е?

 
Цитирай

(2020-12-14, 20:53:59)NoMaD написа:  А reset след актуализацията правен ли е?


Само кеша изтрих. Не съм го рисетвал....

Сега ще го издялкам. Big Grin

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho!
Цитирай

Влизаш в настройки на самия месенджър, после известия, балони и избираш всички. Така няма да се налага да ги включваш дно по едно.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
[-] 1 потребител изказва благодарност на trendata за това мнение:
  • C2K
Цитирай

(2020-12-14, 22:11:08)C2K написа:  Само кеша изтрих. Не съм го рисетвал....
Сега ще го издялкам. Big Grin
Има ли ефект или няма промяна?

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)