Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 8 PRO - Android 10 официален стабилен

Някакви новини за miui12 ? Записани за тестери ?
Цитирай
Аксесоари

Аз се записах,но май не ме одобриха
Цитирай

Аз чакам някой записал се с eu ром да го качи някъде в нета  Big Grin
Цитирай

Някой има ли проблем с хендсфри? Като включа слушалки ме чуват супер слабо пробвах три четри вида слушалки с мик, а преди това го нямах този проблем. Баси тъпото ?
Цитирай

Аз. С Андроид 10 закача ли блутут слушалки и ако се мъча да говоря по whatsapp не става.Какво ли не пробвах и няма оправия. С нормално хендсфри нямам проблеми. Сериозно обмислям да му върна андроид 9 на телефона.
Цитирай

(2020-06-16, 19:16:02)Machiavelli написа:  Аз. С Андроид 10 закача ли блутут слушалки и ако се мъча да говоря по whatsapp не става.Какво ли не пробвах и няма оправия. С нормално хендсфри нямам проблеми. Сериозно обмислям да му върна андроид 9 на телефона.
Пробва ли с различни видове блу тут слушалки, сдвояваш ли ги правилно?  При мене всичко работи през вайбъри скайпове и всички  интернет телефонията, ама по тел като говорв някои хора казват че не ме чуват изобщо или страшно слабо и се чудех дали не е нещо от някаква настройка да пипна, иначе  през слушалката звука кърти
Цитирай

(2020-06-17, 10:49:16)lateralus написа:  Пробва ли с различни видове блу тут слушалки, сдвояваш ли ги правилно?  При мене всичко работи през вайбъри скайпове и всички  интернет телефонията, ама по тел като говорв някои хора казват че не ме чуват изобщо или страшно слабо и се чудех дали не е нещо от някаква настройка да пипна, иначе  през слушалката звука кърти
Провери микрофоните. В about, след това all specs, натисни няколко пъти върху kernel. Ще ти излезе меню за тест, та има за микрофоните.
Пробвах всичко при мен, и с друго безжично хендсфри. Все същата работа. Явно ще си го ползвам като втори телефон.
Цитирай

Дай по подробно, къде е тази настройка, че ми стана интересно
Цитирай

В settings - > about phone - > all specs, тук гледаш за kernel version и натискаш върху надписа 5-6 пъти. Ще ти отвори меню CIT. Там са и тестовете.
Аз съм 1ви Xiaomi телефон и за мен са нови тези работи. Съвсем случайно го открих това.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на Machiavelli за това мнение:
  • tough
Цитирай

Намерих го, всичките тестове са ок със слушалките записват си звук дава че бачка, обаче едни ме чуват други не това е, имал съм го и с други апарати... Някаква странна несъвместимост йма или нещо което просто не ни е ясно
Цитирай

Оставям това тук


Прикачени файлове Миниатюри
   

Redmi Note 4 -> Redmi Note 7 PRO -> Redmi Note 8 PRO -> Mi 10T Lite -> One Plus Nord 3
Цитирай

Почти дванайска ...
Цитирай

И аз се записах но явно нямам нищо, а Xiaomi.eu като тегля не знам как да го инсталирам защото нe e Recovery ром или TWRP поне не го вижда такъв.

Уж пуснали за Mi9T/Mi9T Pro/Mi9 в първа серия и вече почват да пускат ъпдейтите за втора серия а те още на първа ги няма....
Тия от Xiaomi не знам как си мислят да лъжат така, разбирам с тая пандемия където е ся ама поне да дават точни дати а не да говорат нещо и да не става.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

    ето какво ми попадна днес по повод MIUI 12 и нашите телефони..
Цитирай

Чакаме с нетърпение ъпдейта
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)