Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 8 PRO - Android 10 официален стабилен

Redmi Note 8 Pro receives Android 10 update with Netflix HD Support


Global ROM https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QGGM...2_10.0.zip

EEA ROM
https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.QGGE...f_10.0.zip

Indonesia ROM
https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.QGGI...e_10.0.zip

Russian ROM
https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.QGGR...e_10.0.zip

➤ @Mi_Updates
➤ @Miui_Community
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай
Аксесоари

Аз получих това днес:


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на Br1ce за това мнение:
  • plevel12, suffer
Цитирай

(2020-05-26, 19:46:00)Br1ce написа:  Аз получих това днес:

Като го инсталираш получаваш андроид 10.
Странно в инфото за ъпдейта нищо не пише за андроид 10
[-] 1 потребител изказва благодарност на tibuzdrev за това мнение:
  • Br1ce
Цитирай

Пише Q в буквите горе. Но явно има и по-предни версии, които са Q и затова не го пише в тази
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Br1ce
Цитирай

След ъпдеита сега забелязвам проблем с галерията.След влизане в галерията на една от папките ме изхвърля директно преместих папката в вътрешната памет и пак е така.В другите папки има снимки които не ми ги зарежда.

///Xiaomi Redmi Note 8 Pro///
Цитирай

След инсталацията ми показва това, би трябвало да е андроид 10 .


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Да, 10 е. Аз понеже съм от ъпдейтналиге от първата вълна на 10-ката и Miui сега се ъпдейтна от 11.0.2 на 11.0.3 версия.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • Br1ce
Цитирай

Не мога да намеря някаква разлика,след , големият, ъпдейт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tibuzdrev за това мнение:
  • Br1ce
Цитирай

Аз също не намирам някаква разлика, освен че Вайбър ми прави някакви номера след ъпдейта. Когато някой ми звъни на Вайбър, дисплея светва, телефона звъни и вибрира , но нито се показва кой звъни нито аз мога да разбера. След като затворят от другата страна чак тогава получавам съобщение кой е звънял! Много странно!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Br1ce за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

След ъпдейта ми се прецака auti brightness-a.. включа ли го светлината пада на 0 и каквото и да става не мърда от там. Някой има ли същият проблем или решение на проблема?
[-] 1 потребител изказва благодарност на T1k за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

А възможно ли е да върнеш на ръчен режим.Аз съм все на такъв и не ползвам автоматичния.Пиши,за да пробвам.
Цитирай

На ръчен няма проблеми. Пробвах и да ресетна но не помогна.. довечера че инсталирам на ново ъпдейта и ще пиша
Цитирай

Сега пробвах на автоматичен режим осветлението.Работи си нормално.
Цитирай

Проблемът с Вайбър си го има, откакто ъпдейтнах до 10-ката още с първата вълна.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • Br1ce
Цитирай

След нова инсталация проблема с светлината май се оправи днес като вкарах жака за слушалките пак се появи проблема но след рестарт се оправи... Бъг ли е какво е и аз не знам
Цитирай

(2020-05-28, 14:34:42)T1k написа:  След ъпдейта ми се прецака auti brightness-a.. включа ли го светлината пада на 0 и каквото и да става не мърда от там. Някой има ли същият проблем или решение на проблема?
И аз имам същия проблем след ъпдейта.. Къса ми нервите... На моменти работи, на моменти не... Мислех че проблема е в моя телевизор Sad
Цитирай

При мен този проблем е след като вкарам слушалките... Само тогава
Цитирай

(2020-05-30, 07:24:11)T1k написа:  При мен този проблем е след като вкарам слушалките... Само тогава
При мен при по ниска осветеност го прави (вечер на осветлението в къщи)... Забива на минимум и не помръдва дори да доближа телефона до лампа  Big Grin а сега навън гледам че сработва - може да е ат ъпдейта на Settings апликацията или от Xiaomi service framework... Знам ли..
Цитирай

Колеги имам проблем с мобилния интернет след ъпдейта към 10-ката.
При пуснат мобилен интернет нямам такъв, трябва да го спра и пусна няколко пъти за да се оправи, а друг път не се включва по този начин и се оправя само с рестарт. Имаше случаи в който и след рестарт нямаше мобилен интернет. Голяма мъка...
Цитирай

Направи reset след актуализация на устройството си.

 
Цитирай

(2020-06-05, 19:00:24)NoMaD написа:  Направи reset след актуализация на устройството си.
Добра идея. При мен след последната актуализация при мобилни данни не се показват известия от г-мейл. Ако не излезнат други проблеми, няма да ресетвам само заради това, щото сигурно ще ми набута обратно целия bloatware, който старателно изтрих Smile
Иначе честно казано не виждам за какво беше истерията около Андроид 10. Като цяло нищо по-добро не забелязвам, нито пък по-лошо.
Цитирай

Нали уж трябваше да има доста голямо подобрение в камерата?
Да почне да снима по-качествено...
При мен на два пъти се опитва да се изтегли - стига до 6% и до там. Спрях го и след тези коментари няма и да го инсталирам Smile

Nothing moves you like a hydropneumatic Citroen...
Samsung Galaxy A52s 5G
Цитирай

Аз подобрение в камерата не виждам. След ъпдейта направих ресет че имах лек лаг. Батерията си изкарва 11-12+ часа  SOT.

Единствено не успях да подкарам нотификациите на twitter и facebook да излизат със звук, само вибрация има. От месинджър, viber и whatsapp няма проблем с нотификациите.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

И аз получих преди малко 10-ката. Направих си хард ресет, за да няма проблеми. И при мен има проблем с automatic brightnessa. Трябва да светна и изключа осветлението, за да се активира, преди се активираше при преминаване от една осветеност в друга. Единствената промяна, която виждам е в клавиатурата.
Цитирай

Камерата си снима идеално, какво повече искате за телефон, има фотоапарати, които не могат да се похвалят с такава...

Android4e
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)