Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 9S...... в очакване
#26

У дома има 2 глобални от други серии, имат си и оператор и меню.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари
#27

Щом е глобална версия, би трябвало да поддържа всичко без 5G. И БГ трябва да има макар и да не са го написали в обявата.
Написали са обаче , че дават 2 години гаранция в Европа и една в Русия, което ми е малко чудно, след като нашите "Официални" сервизи отказват да ремонират безплатно незакупени от тях телефони. Така може и 5 години да дадат.
Цитирай
#28

Готова е новата тема за покупка на Xiaomi Redmi Note 9. Нека там да обсъждаме всички въпроси и оферти относно новият хитов модел: Xiaomi Redmi Note 9- магазини, покупка и цени


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72, Wild bear
Цитирай
#29

Браво колега,благодарности.
Апарата е страхотен

Note 9 5G минал сертификация.Може би наистина ще пускат с Dimensity 800.Интересно почва да става.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#30

Unboxing и първи впечатления от Xiaomi Redmi Note 9s:




[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer, Wild bear
Цитирай
#31

mobilebulgaria - цена

Ихаа  465 лв. Много е добър, но 465 лв за телефин в този клас.... не се шегуваха като говориха за повишаване на цените.
Цитирай
#32

^ Както писах и в темата за покупка на модела, това е спекулативна цена на малки гаражни фирмички. Изчакайте появата на телефона при официалният дистрибутор и в големите вериги за техника.


Цитирай
#33

Далече съм от мисълта, че това ще е "реалната" цена. Но се съмнявам да падне на нивото на Redmi Note 8 със snapdragon. Все пак надеждата умира последна.
Цитирай
#34

Гейминг тест на Xiaomi Redmi Note 9S:




Цитирай
#35

Снимки от камерите: https://www.flickr.com/photos/156992205@...3748918318

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#36

GSM Arena са получили бройка от апарата и подготвят подробно ревю на новият лидер в средният клас: https://www.gsmarena.com/redmi_note_9s_i...-42731.php

Снимки от сайта, тестовата бройка е в модерният напоследък син цвят:


[Изображение: 30260606.jpg]

[Изображение: 30260601.jpg]


Цитирай
#37

Кратко ревю на Xiaomi Redmi Note 9s. Автора е впечатлен и нарича модела- най-добрият бюджетен избор на пазара:




Цитирай
#38

Redmi Note 9S - Пълен обзор

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#39

Прекрасни ревюта...!!! Това е много лошо за мен, защото все още съм в очакване на доставка и нетърпението ми се усилва.... Sad .

Всеки удобен момент поглеждам към проследяването на пратката. И това е от вашите ревюта момчета ... Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#40

Загледах се в детайлите на снимките с основните камери между Redmi note 9S (S5KGM2) и Mi9t (imx582). Доста от тях се губят при S5KGM2 . Ползвах снимките на GSMarena за сравнение:

Redni note 9s сензор

[Изображение: Mi9t.jpg]



Xiaomi Мi9t  сензор imx582

[Изображение: Mi9t2.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#41

това ако не се лъжа е 2x optical zoom и естествено, че който го има ще направи по-добри снимки
Цитирай
#42

(2020-05-20, 23:27:26)k-2 написа:  това ако не се лъжа е 2x optical zoom и естествено, че който го има ще направи по-добри снимки

Напротив, от основните камери са снимките 12MP,   посочил съм моделите на камерите. При 2x optical zoom разликата още по-драстична.

Изрезки от 48MP снимки:

Note 9s
[Изображение: 9s-48.jpg]

Mi9t
[Изображение: Mi-9t-48.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)