Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 7 Европейски Стабилен 11.0.6.0
#26

Този пус ъпдейт не идва

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

При мен мина това


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на izibizi за това мнение:
  • amica
Цитирай
#28

И при мен току що дойде това чудо и нищо ново за сега не забелязвам. Чудя се как А40 Самсунга на жената е с андроид 10 а ние тук още си получаваме някакви мини ъпдейтчета на девятката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • izibizi
Цитирай
#29

(2020-03-24, 13:25:55)esil2 написа:  И при мен току що дойде това чудо и нищо ново за сега не забелязвам. Чудя се как А40 Самсунга на жената е с андроид 10 а ние тук още си получаваме някакви мини ъпдейтчета на девятката.


То А40 пак е добре..Аз видях една смешна Моторола с 10-ката сигурно 2018г.,като добавим и останалите проблеми за мен китайците вече се изложиха достатъчно.Лично това е последният ми телефон от този брант.
Цитирай
#30

При моторола имаме Андроид One и затова идват по-бързо ъпдейтите.
А единственото обяснение да има 10 за самсунга е, че е малко по-нов модел.
Реално има 10 за ноут 7 при закритата бета, така че скоро очаквайте билдове и глобално Smile
Все пак разработката спря за около месец поради проблемите в Китай.
По мои сметки (официално) e имало не повече от 4 ъпдейта базирани на андроид 10 за този модел, а обикновено глобалния излиза 1-3 месеца след това, така че най-рано април може и да пуснат нещо.
Без ъпгрейд няма да мине. Поне да е читав
Цитирай
#31

Според мен xiaomi не са вече това което са били, в момента гледат да пускат нови устройства и поддръжката остана на заден план. Освен това в редките си ъпдейти не предлагат нищо ново а и отстраняването на софтуерните бъгове също е занемарено
Цитирай
#32

Опитват се да бъдат актуални. Трябва да печелят нови клиенти. И да променят се , но това няма как да не стане, колкотои дане ни харесва. Пазара го изисква. Със сигурност ще загубят някой друг потребител, но ще спечелят 2 нови. Никоя марка неможе да се задоволи само със съществуващите си доволни колиенти. Трябва да се развиват и да са в крак с тенденциите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)