Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gsam battery monitor, активиране на More stats
#1

Колеги, след актуализацията с Android 10 няма как да не Ви е направило впечатление, че статистиката за ползването на батерията е много "куца". За повече данни инсталирах Gsam battery monitor и с него нещата са значително по-добре. При него обаче статистиката за работещите приложения е обща и се вижда само като общ процент в менюто app usage. За да се активира подробната статистика трябва да се ползва ADB през компютъра но аз лично не знам как става това. Някой успя ли да подкара в крайна сметка на Note 10+ пълната статистика на използваните приложение през ADB?
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • venes
Цитирай
Аксесоари
#2

В самото приложение има много добро упътване.Стана бързо и лесно.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#3

Да разбирам ли, че на Нот 10+ описанието работи?
Цитирай
#4

Ето някои скрийн шотове


Прикачени файлове Миниатюри
           

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай
#5

Получи се и при мен. Smile
Цитирай
#6

Не харчи ли батерията всяко допълнително приложение, при условие, че си има оригинално? Питам, понеже оригиналното и то ще остане активно и ще станат две активни.

Galaxy s23 Ultra
Цитирай
#7

Аз също съм фен на "оригиналното" и в краен случай "странично" приложение.

                                                                    
Цитирай
#8

Е то оригиналното в Android 10 не става за нищо Smile. Иначе второто приложение едва ли харчи и 2% от живота на батерията от едно зареждане.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)