Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 9S/9 Pro - магазини, покупка и цени

И аз съм с фабричния. Тестван на няколко пъти(не нарочно разбира се) от около 2 метра..... без драскотина. Вероятно е наностъкло.
Цитирай
Аксесоари

Аз моя го махнах и чувството е несравнимо и вече трети месец няма драскотина

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Благодаря момчета! Ще я оставя да си кара така, все пак има и кейс. А след време може би ще поставим стъклен върху този ако не е много надраскан...
п.с. А, ако се наложи да го махам, как мога по-безопасно? Притеснява ме,че ще нараня дисплея..., но щом някои от вас карат дори без него и са доволни, явно е прилично стъклото. Smile)

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Протектора се маха като най обикновен найлонов протекнор

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Маха се фолиото без проблем. Аз сложих хидро гел обаче скоро ще сложа стъклен.


Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

smartfoni.bg
smartphonesbg.com
ByuBest
ALL Phone
ALL GSM

EMAG 
Харесал съм си ноте 9с , тези сайтове струва ли  да рискувам  да пазарувам от тях ?  Или да се доверя на технополис техномаркет където са с 50 лева отгоре?
Цитирай

За 369 лв и безплатна доставка е в момента в техтмарт

Samsung A52s 5G
Цитирай

(2020-12-08, 17:56:15)Only_rock написа:  smartfoni.bg
smartphonesbg.com
ByuBest
ALL Phone
ALL GSM
EMAG 
Харесал съм си ноте 9с , тези сайтове струва ли  да рискувам  да пазарувам от тях ?  Или да се доверя на технополис техномаркет където са с 50 лева отгоре?
Провери за мнения в тази тема: Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

 
Цитирай

Подкрепям за Техмарт,в момента е на отлична цена и е по-сигурно от онлайн магазините,може и на място да си го вземеш
Цитирай

128GB / Технополис, 449лв!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

BGN 337.70 | Global Version Xiaomi Redmi Note 9S 6GB RAM 128GB ROM Mobile Phone Snapdragon 720G 48MP AI Quad Camera 5020mAh Note 9 S
https://a.aliexpress.com/_mOa4EYh

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Така и аз станах собственик на Note 9 pro 128/6 GB (двоумях sе между негo,  и Note9 )
Първи впечатления :
+
камерата е добра (за класа си), но честно с 2 телефона Huawei очакваш повече о Xiaomi-то
батерията е брутална , 2-3 дни при средно ползване (някой може ли да влияе на жи ме светне fast charge дали влияе на живота на батерията и дали има проблем ако я зареждам с обикновен charger - е овен че ще се зарежда 3 часа Smile  )
Дисплея е добър
Добре се справя с всички приложения (игри не играя), процесора е отличен

-
Сензора за пръстов отпечатък най-голямото разочарование в телефона !
Slow responsive и НЕУДОБЕН , глупава идея е да сложиш модул който обхваща по-малко от 1/2 на пръста ти ,
не е удобно и почти никога не става от първия път и леко трябва да има натиск да хване сеозора
Говорителя е слаба страна много разочароващ звук
За мен ФМ радиото (тъй като е една от основните функциите , които ползвам) е тотално разочарование
Не може на телефон фалгман да му сложиш капан софтуер и слаб тунер за ФМ радио , да не говоря за липссата на RDS .
Имам Самсунг А50 и ФМ радио е с доста по-добро качество и тунер
Говорителя при провеждане на разговор можеха и по-добре да го изолират , а не да се чува в радиус от 2 метра разговора .
Също можеха от Xiaomi  да се постаарят със стъкления гръб и канта който би било добре да е метален а не пластмаов

Някой може ли да ми каже как да задам индивидуална снимка на контакт при звънене ?

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

Като влезеш и ти покаже подробностите за контакта, чукваш на кръгчето (там където би била снимката, най-горе, в ляво над номера) и ще ти излязат опции да добавиш изображение.
При мен сензора за пръстов отпечатък си работи коректно, даже малко дразни, че е ма power бутона, а не е отделно устройство. Случва се някой път да не хване, но нищо фрапиращо или необичайно. И с други телефони ми се е случвало това.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[Изображение: 70b1500cfe3b6729134ffe40382ac9ba.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • redsys
Цитирай

Emag от къде взимат телефоните някои?
Цитирай

Не разбирам какво питаш, но телефоните предлагани от Emag са оферта, всички други, които не се предлагат от Emag са всякакви търговци, най-често малки, които не са за предпочитане, защото продават евтино телефони, да си кажат хората, че са на далавера, а всъщност не са, защото сервизите не знаеш в какво състояние са и откъде взимат частите, както и с какъв опит са тези, които ги ремонтират.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

512gb ли е максимума на сд карта, която може да се ползва и това зависи ли от характеристиките на модела(пример 4gb / 64gb) или е еднакво за всички?

locke on
Цитирай

Пусната е версия с 8 GB RAM и 256GB флаш памет. Redmi Note 9 Pro Limited Tide Box e в червена кутия с лого на главата на бика, както и напомняне за поддръжката на мобилни мрежи от пето поколение и честота на обновяване 120Hz.

[Изображение: dd7f152c299f.jpg] [Изображение: 39657d3739e2.jpg]

[Изображение: 538630e5628c.jpg] [Изображение: d37a8512d82c.jpg] 
Източник:>>>>>>

 
Цитирай

Днес (12.03.2021) до края на деня в Емаг Note 9 Pro, с код за отстъпка, е на цена около 420лв (за версията 6Gb/128Gb).

Sony Ericsson Xperia Ray(Root), ASUS MemoPad HD 7, LG G2 mini, Samsung J500F (Root), TV Box Sunvell T95M (Root), Mecool Amlogic S912 Android TV Box (Root), Redmi Note 9 Pro (Root)
[-] 1 потребител изказва благодарност на emoned за това мнение:
  • redsys
Цитирай

в технополис Note 9 Pro е в промоция за 449 лв. в комплект с MI band 5, като може да се вземе на 6 вноски без оскъпяване.
[-] 1 потребител изказва благодарност на joro_kem за това мнение:
  • redsys
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 7 гост(и)