Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 9S/9 Pro - магазини, покупка и цени

За WiFi пробвайте долното решение, ако на рутера ви е подобна ситуацията с group-key-update :
https://2keep.net/mikrotik-disconnected-...ge-timeout
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • KenLii
Цитирай
Аксесоари

Какъв е този проблем с WiFi?
Цитирай

Стои включен уифи, а всъщност няма дата трафик или пък прекъсва връзката с рутера след 10-15минути след като е заключен телефона и тн. С кой софтуер го има проблема, четох че с 11.0.8.0 би трябвало да е оправен проблема , който е за европейските версии само. Така че явно е софтуерно и би трябвало да се реши с ъпдейт.
Цитирай

Този проблем го имах (може и все още да го има) с Poco F1 след ъпдейта до андроид 10 или miui не помня вече.
Забелязах, че при ига ми прекъсва връзката и приложенията не се ъпдейтват.
Търсих солюшън, но така и не намерих.
Сега играя на PCто с емулатор.
Цитирай

Здравейте.
Интересувам се някой ако е поръчвал и ползвал телефон от онлайн магазин байбест.ком :))
До сега всички телефони съм взимал от оператора ,но сега p30 pro New Edition ме блазни от 5-6 дни,само сайта ме притеснява.
Благодаря предварително !!!
Цитирай

Хуавей имат европейска гаранция (стига да не е внесен от Китай), така че откъдето и да го купиш няма значение.
Аз лично бих избрал най-евтиното място.
[-] 1 потребител изказва благодарност на masterross за това мнение:
  • KOCMOC
Цитирай

Добър ден спрях се на този телефон много ми хареса по характеристики и външния вин но се питам тези минимални разлики 9S/9 pro заслужава ли си да копувам 9про  ? И ако е да бихте ли ми казали от къде не най-безопасно.
Цитирай

От голяма търговска верига, провери в Технополис, например.

 
Цитирай

от емаг на Черен петък
Цитирай

(2020-11-08, 20:42:25)Only_rock написа:  Добър ден спрях се на този телефон много ми хареса по характеристики и външния вин но се питам тези минимални разлики 9S/9 pro заслужава ли си да копувам 9про  ? И ако е да бихте ли ми казали от къде не най-безопасно.

NFC и 30 вата зареждане минимално ли е?То и разликата в цените е минимална....
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivan_GT за това мнение:
  • suffer
Цитирай

(2020-11-08, 21:42:59)NoMaD написа:  От голяма търговска верига, провери в Технополис, например.
+1


Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги искам да закупя тези дни xiaomi redmi note 8 pro или xiaomi redmi note 9 pro.Кажете ми кой си заслужава повече.Интересуваме кой снима по добре през денем и вечер ,звукът от високоговорителя как се представя по добре ли е от редми ноте 7 .Телефоните при интезивна работа загряват ли много защото аз ще премина от висок клас телефон хуавей п30 про на среден клас xioami
Цитирай

(2020-11-12, 11:07:43)MADFLAVA написа:  Колеги искам да закупя тези дни xiaomi redmi note 8 pro или xiaomi redmi note 9 pro.Кажете ми кой си заслужава повече.Интересуваме кой снима по добре през денем и вечер ,звукът от високоговорителя как се представя по добре ли е от редми ноте 7 .Телефоните при интезивна работа загряват ли много защото аз ще премина от висок клас телефон хуавей п30 про на среден клас xioami

Сериозно ли питаш?
Не може да става сравнение м/у P30 pro и тези Нотове!
[-] 1 потребител изказва благодарност на masterross за това мнение:
  • plevel12
Цитирай

(2020-11-12, 12:06:59)masterross написа:  Сериозно ли питаш?
Не може да става сравнение м/у P30 pro и тези Нотове!

Не немога щото не съм ги притежавал.Сериозно питам
Цитирай

Ами това е все едно да имаш S-klass 2019-та и да питаш дали Astra 2020-та е по-добра?

Относно заграването, всички загравят при интензивна работа/игри и зареждане.
Цитирай

Той не казва, че Huawei снима като Xiaomi среден клас, а че само ще премине. По-добре вземи по-новия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Здравейте! Попаднах на обява в OLX за телефони от UK. Защо може да са без кутии?  линк
Цитирай

(2020-11-09, 09:05:20)andreti013 написа:  +1


Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Да мисля че наскоро проверявах  в тия технополис 100 лева отгоре беше тука нз дали тези сайтове дали са читави дето са 50 лева надоло 
https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...e0QAvD_BwE.
Цитирай

Ами за сайтовете мога да кажа само от Алито. Там си купих последните два телефона (redmi 4x и redmi note 9s). Понеже питаш от къде е най сигурно, затова се съгласих с техноверигите (и от там съм пазарувал). Там съответно сигурността и гаранцията влизат в цената. Ако гониш цена разгледай Алито от ЕУ склад, но няма гаранция ако излезе дефектна бройка.
Цитирай

(2020-11-19, 13:57:40)Only_rock написа:  Да мисля че наскоро проверявах  в тия технополис 100 лева отгоре беше тука нз дали тези сайтове дали са читави дето са 50 лева надоло...
За тези читави сайтове, може да си направиш справка в тази тема: Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

 
Цитирай

(2020-11-19, 20:10:18)NoMaD написа:  За тези читави сайтове, може да си направиш справка в тази тема: Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

Ми ала бала са ще почакам за някой коментар . Ако не стават ще бягам на Пловдив да гледам в техномаркет ,технополис, !
Цитирай

В момента в технополис Note 9 pro / 128GB версията е на промо за 450 лева, и може да се вземе на изплащане без лихва за 6 месечен срок.

Xperia P -> Note 3 <-> S3 neo
Цитирай

Привет, поръчах на майка ми един 9PRo tropical green от бг търговец и изглежда сякаш има залепен протектор фабрично? Може ли да кажете на 100 дали е така? И ако е така при лепенето на стъклен такъв, тоя долния има ли смисъл да се мъъча да го махам?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Има фабричен протектор! Не е стъклен, фолио е.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Моя още не съм го махнал, няма и драскотина !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)