Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 9S/9 Pro - магазини, покупка и цени

Тези купони важат само за Ноте 9s. На Москва се сменя от менюто горе в страницата на Алиекспрес. Ако не го намерите, ето  директен линк към купона:

https://campaign.aliexpress.com/wow/gf/u...9-nHz3rGy0

Линк към вторият купон за 30 долара:

https://goldway.aliexpress.com/store/sel...XCoMuEUr2b

Важи до утре, 22 април- 12 часа на обяд българско време.


Цитирай
Аксесоари

Да попитам тук, някой знае ли какво се случва с K 30 pro ? Защо не тръгва този модел при търговците ( в Али виждам само една много странна оферта ) ?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

За К 30 Про още няма глобална версия, вероятно затова и търговците пасуват за момента. Очаква се да излезе до един месец.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • dani_z25
Цитирай

В солитрон ги няма още като асортимент.
В олх вече има оферти. Да видим за колко време ще паднат до +50лв спрямо Али.

А в официалните реселъри ще държи висока цена.
Цитирай

А какъв е модела MFF limited edition? Различава ли се по нещо освен по цвета?

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай

(2020-04-21, 15:07:42)roskata115 написа:  А какъв е модела MFF limited edition? Различава ли се по нещо освен по цвета?

Ако питаш за Note 9S MFF, единствената разлика май е специално лого отзад на гърба, над надписа Redmi. И се предлага само в сив цвят. За друга разлика не знам.
Цитирай

Май телефоните ще се плащат през Германия само чрез Ups.
Цитирай

Току-що видях в тракинга на UPS, че тази нощ телефона е пристигнал в Европа- в Кьолн, Германия. Явно самолетите на доставчика спират в няколко точки по маршрута за допълнителни товари.

Една седмица след плащането телефона е в Европа. Няма как да не съм доволен, особено като гледам как руснаците масово се оплакват, че пратките им не мърдат по един месец от Сингапур с обикновена поща. Да се надяваме след още една седмица да е в ръцете ни!


Цитирай

Това е много добре.Дано скоро ги получите.Не мърдат, заради пандемията..Вече малко се пооталожиха нещата и мисля че няма да има чак такова забавяне..
И аз дръпнах 2 броя през Ми глобал стор.С обикновенна доставка ги пуснах, пък ще видим.

Honor Magic 5 pro Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на galev_90 за това мнение:
  • aladin, milenvn
Цитирай

(2020-04-22, 04:35:52)galev_90 написа:  Това е много добре.Дано скоро ги получите.

И аз дръпнах 2 броя през Ми глобал стор.С обикновенна доставка ги пуснах, пък ще видим.

Благодаря колега  Storstark

Ще чакаме от вас отзиви как вървят нещата с обикновена поща. Преди колко време ги поръчахте, има ли вече някакво развитие?


Цитирай

Малко се позабавих с поръчката, че отначало уж щеше да е 1 телефон, след което решихме да са 2.Мислех GoldWay-a, но много се забавиха с комуникацията, а Ми глобал стор откликната по-бързо..
На 18 април ги платих, на 19 ъпдейтнаха ордъра с тракиг номер, но за момента "Shipment ready for dispatch"
Ще видим кога ще има развитие ...

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Благодаря. Моля споделете по нататък кога са излетели от Китай и за колко време в крайна сметка са пристигнали в БГ.


Цитирай

Като пристигнат ще дам инфо

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Промо кодове от Mi Global Store:

4/64:
9S64GB64 - 219$ - 64$ = 155$

6/128:
9S128GB74 - 249$ - 74$ = 175$
[-] 4 потребители изказват благодарност на heis3nberg за това мнение:
  • iwan33, milenvn, ronnie72, Wild bear
Цитирай

Офертите стават все по-добри,ще изчакам още мънинко
Цитирай

Много добре, явно могат да паднат и още цените.
Цитирай

Супер оферти! Направо се замислям дали да не викна още 1-2 апарата  Big Grin


Цитирай

(2020-04-22, 09:35:53)heis3nberg написа:  Промо кодове от Mi Global Store:

4/64:
9S64GB64 - 219$ - 64$ = 155$

6/128:
9S128GB74 - 249$ - 74$ = 175$

На 280лв само 20% ДДС ли ще трябва да се плати, ако отиде на митница?
Цитирай

и таксата за пощите, която варира, но е около 15-на лева, освен ако нямаш EORI да си го освободиш сам, или не е деклариран на по-ниска цена, която можеш да докажеш, или не се размине изобщо с митницата поради различни причини (деклариран като по-евтино устройство, изпратен до по-малко населено място и т.н)
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • aladin
Цитирай

т.е. ако е пратен до някое малко градче или селце шанса да мине митница е много по-малък?

Към момента DHL е 51лв, ДДС-то е 56лв, ако си извадиш безплатно EORI.
Цитирай

Днес на обяд пратката с телефона от Кьолн е пристигнала на летище Станфорд, Англия. Да се надяваме бързо да я обработят и изпратят с DHL за България!!


Цитирай

(2020-04-22, 14:11:32)aladin написа:  т.е. ако е пратен до някое малко градче или селце шанса да мине митница е много по-малък?

Към момента DHL е 51лв, ДДС-то е 56лв, ако си извадиш безплатно EORI.

Ами не е изключено да мине метър, но трябва да не е декларирано като телефон и да не е над 30лв сумата
Цитирай

Днеска обикновенните пратки май се раздвижиха от Сингапур вече.
Цитирай

И при мен има раздвижване..


Прикачени файлове Миниатюри
   

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай

Руснаците твърдят че се получава:
Должно получиться: 4/64 -> $137, 6/128 -> $157 ( Mi Global Store, https://www.aliexpress.com/store/3010045 )
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)