Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 10- покупка, магазини и цени
#26

Телефонът вече е наличен и във Виваком във версията с 8/ 256 GB Smile

https://www.vivacom.bg/online/bg/shop/de...3644002595

Цените са 1130 лв. за план с 50 лв. такса, 1320 лв. за план с 22 лв. такса и 1350 лв. за план с 16 лв. такса. Много близки до тези на А1 за същата версия от 256 GB. Най-изгодната оферта остава на Теленор, за 930 лв. с план от 50 лв, но за 128 ГБ версия.


Цитирай
Аксесоари
#27

Goldway стартират акция след два дни- телефона ще бъде 599 долара/ 1080 лв. Добавете го в картата си сега, за да може да се възползвате от офертата:

https://www.aliexpress.com/item/40008637...2-N3DgShao


Цитирай
#28

Моя ми го доставиха и чакам 5 дни, за да го отключа и сложа еу рома.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • Be6i4, milenvn
Цитирай
#29

Супер оферта от VIVACOM - Xiaomi Mi 10 в комплект с безжичните слушалки Xiaomi Mi True Wireless

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#30

(2020-05-19, 05:20:20)oxuboxu написа:  Супер оферта от VIVACOM - Xiaomi Mi 10 в комплект с безжичните слушалки Xiaomi Mi True Wireless

Линк към блиц?
Браво!
Цитирай
#31

(2020-05-19, 09:14:55)marincho написа:  Линк към блиц?
Браво!
[Изображение: edebdd891b99f4a624d6fc183d93599d-full.png]
Източник:>>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#32

(2020-05-19, 09:14:55)marincho написа:  Линк към блиц?
Браво!
Ами видях, че го предлагат със смарт U план.
Важно ли е откъде е линка?
Трийте тогава щом не одобрявате.
Трябва да разровя половин час мрежата ли за по-добър и друг линк?
Рано сутринта това ми излезе най-отгоре в новините и веднага го споделих.
Извинявайте, няма да ви развалям спокойствието вече.
Благодаря на @NoMaD за по-точната и от оригиналния източник информация !

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#33

Там има и линк към Vivacom, но за улеснение ето го и него -  Xiaomi MI 10
Цитирай
#34

Здравейте!
Имам питане относно едната камера и по-точно 108 MP . При поклащане на телефона напред, назад се чува "дрънкане" на въпросната камера?! Както е видимо шума е от самата леща, тя застава в предна или задна позиция и от там идва шума.
Благодаря!

Нормално е , било от жироскопа.
Цитирай
#35

Това го има и при OnePlus 8 Pro и при Samsung Galaxy S20 Ultra, нормално е, а и не само при тях.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай
#36

Това е от OIS- оптичната стабилизация на камерата и е напълно нормално.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай
#37

Xiaomi официално намалява цената на Xiaomi Mi 10 в Китай. В деня преди това, бе обявено, че цената ще бъде намалена като публикува математическо уравнение, което води до "-300". Размера на отстъпката е в юани, коeто се равнява на около 42 долара.
[Изображение: b887dbd2eda40243944ab5cf9f2c9be1-full.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#38

Серията Mi 10 е точно проверка за "феновете" на марката, дали ще останат лоялни на Xiaomi , като за същите пари можеш да си вземеш "премиум" марка. Явно , че нещата не вървят много по план и с тази корона хептен не вървят. Дано да преосмислят стратегията си за премиум сегмента за вбъдеще, защото ги спасява това, че Huawei е аут от Европейския пазар, а Oneplus и те се позабравиха с цените
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dvalchev за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#39

(2020-06-04, 09:47:26)Dvalchev написа:  Серията Mi 10 е точно проверка за "феновете" на марката, дали ще останат лоялни на Xiaomi , като за същите пари можеш да си вземеш "премиум" марка. Явно , че нещата не вървят много по план и с тази корона хептен не вървят. Дано да преосмислят стратегията си за премиум сегмента за вбъдеще, защото ги спасява това, че Huawei е аут от Европейския пазар, а Oneplus и те се позабравиха с цените

Подобно беше и положението с 9-та серия, и разните версии, и доработки, които нямаха успех. Скоро ще започват и 200-300$ да свалят от флагманите. Време да преосмислят реалните цени от 400-500$ за флагман. Все пак и Редми сложиха Амолед.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 2 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • aladin, Victormihov
Цитирай
#40

Лятна промоция в Алиекспрес 599$ 8/128гб.
#Aliexpress BGN 1,041.07 25%OFF | Global Version Xiaomi Mi 10 128GB 8GB Smartphone 5G 108MP Mobile Phone Snapdragon 865 Octa Core 6.67" AMOLED Display WIFI 6
https://a.aliexpress.com/_dTiNsny
[-] 2 потребители изказват благодарност на tzetzo160 за това мнение:
  • predator_v_bg, Victormihov
Цитирай
#41

Ми10 си е чист флагман, да не говорим за Ми10 про, с трици маимуни не става.
Купувал съм тяхни и евтини и скъпи телефони, плащаш ли получаваш, не плащаш ли, получаваш пластмасов корпус, скапан екран, камера от преди 10 години и слаб звук.
Искаш ли флагман, ДА, струва пари, каквото като е на Шиаоми... няма тука никаква "проверка", качеството струва пари, а един Ми10 Про си е страхотен телефон. (особено белият) Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root, predator_v_bg
Цитирай
#42

Някой има ли идея дали отнякъде може да се намери Mi 10 Youth от европейски склад, понеже удрям на камък?
Цитирай
#43

(2020-06-30, 20:31:12)nowhere написа:  Някой има ли идея дали отнякъде може да се намери Mi 10 Youth от европейски склад, понеже удрям на камък?
С DHL без митнически такси оттук - Тап

 
Цитирай
#44

Благодаря, но ме интересува Mi 10 Youth, а не Lite
Цитирай
#45

(2020-06-30, 21:37:52)nowhere написа:  Благодаря, но ме интересува  Mi 10 Youth, а не Lite
Ами същия телефон си е, с минимални разлики от китайската версия.

 
Цитирай
#46

Всъщност Mi10 youth е телефон предназначен за Китай и lite е глобалната му версия.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#47

Всъщност глобалната версия не му е лите, а му е лите зуум или поне така се говори. И да знам, че е с минимални разлики, но търся Youth, не лите.
Цитирай
#48

https://www.cect-shop.com/en/xiaomi-mi-1...te-5g.html
https://www.giztop.com/xiaomi-mi-10-youth-5g.html
https://tradingshenzhen.com/en/search?co...th+Edition
Виж от тези дали има с доставка до България, някъде четох, че пристигат с ром от ми 10 лайт 5 г и крашва камерата. Иначе трябва да има английски и китайски и да му сложиш xiaomi.eu. От европейски склад все още няма.
Цитирай
#49

Благодаря ти, видях ги вече, но не ми вършат работа, понеже в момента едвам едвам пристигат пратките от Китай и не ми се чака по 2-3 месеца, а и рискувам митница. За РОМ-а няма значение, тъй като ще му сложа xiaomi.eu така или иначе. Явно ще се чака от европейски склад д аизпадне нещо. Странното е, че не се предлага в Алито, както и РЕДМИ 10Х серийте, което е много странно... преди Алито специално за Шаоми бяха първи, напоследък все са последни.
Цитирай
#50

Това е така защото това е китайската версия и не се предлага за останалия свят . ми 10 lite 5G е глобалната версия и затова я продават нея между другото вече за нея има xiaomi.eu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)