Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на Google Services on Huawei Mate 30 Pro и P40 Lite.
#51

Не мисля, че е нужно да търсите толкова трудни решения, тъй като в самата AppGallery имате всичко необходимо и работи много добре. Използвам Google Maps, Gmail с помощта на Gbox, Facebook, YouTube и т.н. и съм много доволен.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2023-05-20, 07:42:06)Богданоо написа:  Не мисля, че е нужно да търсите толкова трудни решения, тъй като в самата AppGallery имате всичко необходимо и работи много добре. Използвам Google Maps, Gmail с помощта на Gbox, Facebook, YouTube и т.н. и съм много доволен.

Всичко, но...не всичко. Наскоро загледах - трябваше ми конкретно Гугълско приложение, но го нямаше. А на мен ми е ключово - всички важни записки са ми в него (става въпрос за Keep Notes).
Цитирай
#53

(2023-05-20, 10:10:58)imthedevil написа:  Всичко, но...не всичко. Наскоро загледах - трябваше ми конкретно Гугълско приложение, но го нямаше. А на мен ми е ключово - всички важни записки са ми в него (става въпрос за Keep Notes).

Инсталираш си Keep Notes (оригиналното приложение) на телефона.След това отваряш Gbox и даваш на функцията Clone (клониране на приложения),клонирваш приложението в Gbox,след това изтриваш оригиналното приложение инсталирано на телефона и от Gbox създаваш Shortcut (пряк път) на приложението Keep Notes на основният екран.Така вече имаш Keep Notes.
Успех
[-] 3 потребители изказват благодарност на kosta8704 за това мнение:
  • Apostolov, DoryanY, milenvn
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)