Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K10 Note - впечатления?
#1

Има ли някой собственик на Lenovo K10 Note във форума,  за да сподели впечатления от апарата?
Цитирай
Аксесоари
#2

Поръчай си от Али това lenovo и е по евтино.[Изображение: 28968e944e3ec205543e87b0e697f2c9.jpg]

Изпратено от моят Redmi 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-04-17, 07:24:39)ostava123 написа:  Поръчай си от Али това lenovo и е по евтино...
И като му платиш тук данък и такси?

 
Цитирай
#4

С Dhl от Полша нищо не плащаш за 7,8 дни е тук.

Изпратено от моят Redmi 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Като гледам освен по-малката батерия на z5s, всичко останало по хардуера е идентично.
Цената на z5s с разходите по доставката ще мине 300лв, колкото е цената на k10 Note в Технополис
Интересува ме дали k10 Note е що годе читаво направен и дали има някакви сериозни проблеми
Цитирай
#6

Цената е 245 лв с доставка до врата Dhl.

Изпратено от моят Redmi 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2020-04-17, 08:36:47)solo5 написа:  ...Интересува ме дали k10 Note е що годе читаво направен и дали има някакви сериозни проблеми
Провери мнения за устройството на потребители на 4PDA - тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#8

Относно устройството колега мога да кажа, че за тези пари е супер. Ползвам вариант-а Z6 Lite (поръчан от Ali Express преди вече повече от половин година), който на практика е K10 Note и батерията държи доста (2 дни с доста ползване) като ти препоръчвам, ако го взимаш от чужбина и ти е важен GPS-a, пробвай дали намира спътници и се връзва, че с някои версии има проблеми. Другият недостатък е, че малко бавно снима като това се дължи предполагам или на лошата оптимизация на софтуера или заради наличието на тройна камера. По китайските форуми чувам, че имало бета на 10-ката, но дали ще пуснат актуализация за сега не се знае като за сега доколкото бях разбрал е само за Китай.
Цитирай
#9

Здравейте,

В технополис продават Леново К10 Ноте.
В менюто му пише че е Модел L38111. Някой може ли да "разкодира" значението на този модел.
Рових в нета, но не намирам много инфо.

И по-специално ме интересува кои GPS системи поддържа.

Двоумя се между K10 note 64 GB и S5 pro 64/128GB (като паметта не ми е толкова важна).
Цитирай
#10

Това е международната версия на Z6 lite или Z6 Youth. Също го заглеждах по едно време, но реших да играя на сигурно със Xiaomi.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • lpA536
Цитирай
#11

Това е от моя.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

(2020-05-08, 11:43:28)stanchev36 написа:  Това е от моя.

Колега, доволен ли си от телефона?
Цитирай
#13

stanchev36, имаш ли наблюдения как работи GPS-ът и навигацията.
Хваща ли достатъчно бързо спътници. За др. телефони пише, че поддържат GLONASS, GALILEO, BDS, а за този - не.
Цитирай
#14

Като цяло колеги съм доста доволен от моделчето, а за GPS-a не съм го пробвал, но чета че с някой версии има проблем с позиционирането като моя доколкото знам е с една от проблемните версии, но не ми се е налагало да го ползвам до сега и не съм го тествал иначе предполагам, че моделите предлагани в големите техно вериги би трябвало да са с друга версия (като моята е по-стара) като доколкото знам последната официална за сега е 11.0.224ST.Моя е бях го поръчал от Али експрес като се води Z6 Lite, но на практика са едни и същи.

Относно плюсовете за мен са:
-Издръжлива батерия (направо прекрасна спрямо старата ми G4-ка.)
-Snapdragon 710 (за тези пари така и не намерих модел с по-добър хардуер)
-Цената като ми излезе под 150$ и за щастие не го спряха на митницата.
-Доста приятен звук през слушалките.

Минусите са:
-Камерата не е лоша, но старата G4-ка ги прави по-добри.
-Микрофона ми се струва леко слаб при обаждане.
-Няма NFC
-Има версии, при който GPS-a прави проблеми (не съм пробвал как работи).
-Все още не е сигурно дали ще получи Android 10.

Ако имате още въпроси колеги може да ме питате иначе за сега общо взето това са минусите и плюсовете, за които се сещам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stanchev36 за това мнение:
  • lpA536
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)