Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A71 vs Samsung A51 vs Apple iphone SE2
#26

И като се тегли чертата, това евтино ли е? SE2 за мен е едно разочароващо недоразумение със супер процесор и бърза памет. Всичко останало - нагъл обир за слепи фенове. Много ме кефят като кажат, че предлагат "бюджетен модел" за над 800 лв. в базовата версия и "супер наситен Retina дисплей" с феноменалните 326 ppi. Това се изтърка отдавна, но на инат ще опитват още години тези тарикатски номера. Не оправдава очакванията, да си го ползват със здраве! Колега, ако те устройства А51 откъм цена/качество и ако тези характеристики са ти достатъчни - не се чуди, а си го вземи. Smile

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
Аксесоари
#27

Колега, от някаква фенщина ли, от какво ли, казваш на черното бяло? Не си криви душата, няма см! Ако за теб тази цена или 800 лв са обир... немея!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#28

То ако беше така, те нямаше да продават един и същ дизайн и хората да го купуват. Не, не всички са овце, просто телефона предлага много, за ниска цена, нали не мислиш, че ако някой от Android телефоните е с един и същ дизайн, ще го купува някой толкова години. Освен фенове има и мислещи, има и хора, на които им трябва малък телефон.
Аз не виждам причина да не го вземе, ако наистина му трябва компактен телефон и не се притеснява, че има големи рамки.
Този Samsung Galaxy A51 също може да се каже, че е недоразумение, като се има предвид по-лошата камера от на iPhone SE, по-слабия процесор, липсата на стерео говорители, пластмасов е, за разлика от стъкления гръб на iPhone, бавният вграден пръстов отпечатък, липсата на безжично зареждане, актуализациите, които ще са две, за разлика от петте на iPhone, не е водоустойчив, батерията може би се представя като на iPhone.
И като теглиш чертата, какво излиза, че има само по-добър дисплей. Също така след две години дали ще може да го продадеш за толкова пари, колкото iPhone и толкова бързо като него.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#29

Вижте му дизайна и ми кажете, че не е претоплена манджа. И аз бих харесал да се пускат стабилни компактни телефони, но това се чакаше доста време, а ти дава само марка и хубави процесор и памет. Толкова! Поддръжка от поне две години правят и други производители. И за разлика от ябълките, не са хванати да съсипват умишлено моделите си със софтуерни актуализации. А като казвате поддръжка, направете една разбивка кое колко струва за замяна. Гаранционна и извънгаранционна. Дори нямат представителство тук. И български език в менюто нямат. Ама всеки си знае. Просто аз не бих препоръчал "бюджетен" iPhone, който с достатъчно памет (128 GB) струва 1070 лв. 256 GB е 1320 лв. Това е масов телефон, не луксозно изпълнение.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#30

Май и ти си от тези, които само са чували за конкуренцията, и никога не са си имали работа с нея! За подръжка колегата по-горе споменава 5 години, не 2 както ти го изменяш. Освен това дизайна на всички марки е еднакъв. Галакситат например, сравни ги от последните 2 години. А дизайна/красотата е субективно понятие. Аз не харесвам руси например, което не значи че са грозни! Относно гаранцията и представителството.... да не споменавам поръчките от Китай дали и какво имат тук. За разлика от конкуренцията , която се продава официално в България. Може би достатъчно напълнихме главата с глупости на питащия, предполагам той вече е взел своето решение. Само дето ние още не знаем това. А личния избор, всеки прави сам!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#31

Според мен цената на плана не трябва да се включва към цената на телефона,защото аз и сега си ползвам план от 26лв.С телефон или без телефон аз плана си го плащам и той няма нищо общо с цената на телефона.

В крайна сметка исках да пробвам iPhone и да прецених,че в крайна сметка аз телефона си го смянам през 4-5 години и мога в крайна сметка да взема нещо по така.Бях решил да дам за телефон около 700лв.Еми дадох 610лв за първоначална вноска и още 24 месеца по 27,50лв за Един iPhone 11 64GB.Общо цената ми излезе 1270лв.Дали съм направил грешка или не ще си проличи в бъдеще.Надявам се поне от камерата му да не остана разочарован.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaniosl за това мнение:
  • dada_
Цитирай
#32

Зависи, затова питах като се тегли чертата колко излиза с този план. @pepy1, тук ли да ти кажа с кои модели на Епъл съм работил? Не съм казал, че е 2 години поддръжката, а че и други производители предлагат дълга поддръжка - поне 2 години. Има разлика.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#33

(2020-04-26, 17:51:13)vaniosl написа:  Според мен цената на плана не трябва да се включва към цената на телефона,защото аз и сега си ползвам план от 26лв.С телефон или без телефон аз плана си го плащам и той няма нищо общо с цената на телефона.

В крайна сметка исках да пробвам iPhone и да прецених,че в крайна сметка аз телефона си го смянам през 4-5 години и мога в крайна сметка да взема нещо по така.Бях решил да дам за телефон около 700лв.Еми дадох 610лв за първоначална вноска и още 24 месеца по 27,50лв за Един iPhone 11 64GB.Общо цената ми излезе 1270лв.Дали съм направил грешка или не ще си проличи в бъдеще.Надявам се поне от камерата му да не остана разочарован.
Добре си направил. А откъде си го купил, ако не е тайна.
Цитирай
#34

11-ката е по-добър вариант. Честито и безаварийно ползване!

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#35

Честито,направил си добър избор.
Цитирай
#36

(2020-04-26, 18:10:16)anatol06 написа:  Добре си направил. А откъде си го купил, ако не е тайна.
Не е тайна Теленор с промоционален план Тотал+ за подновяване на договора.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaniosl за това мнение:
  • anatol06
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)