Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Когато получавам телефонно обаждане не мога да отговоря.
#1

Здравейте! Имам проблем с Huawei p20. Когато ми се обаждат телефона звъни, но не ми излиза на екрана нито кой ме търси, нито слушалките. Най - горе на екрана излиза зелената лента. Когато пусна падащото меню виждам кой е, но отново не мога да вдигна, защото трепти. В момента, в който затворят от другата страна нямам проблем да премахна обаждане.
Същото е при набиране от моя страна. В момента на натискане името не излиза нищо на екрана. Съжалявям за лошото описание. За пръв път ми се случва. Не се повлиява от рестартиране.
Цитирай
Аксесоари
#2

Да нямаш инсталирано друго приложение като Full Screen Caller ID защото те правят мизерия?Ако не, на първо време изтрий от настройки-контакти кеша,ако не се оправи.Изключваш телефона натискаш едновременно ,power бутона и бутона за увилечаване на звука и дръж така докато се появи логото след това придвижваш с волюм на долу до wipe cache и потвърждаваш да изчисти системния кеш.И като краен вариант по същия начин factory reset но тук се трие всичко и трябва да архивираш нещата на компютъра може и с Hi Suite.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#3

Благодаря! Оправи се!
Цитирай
#4

Здравейте!

Да не отворя друга тема. И аз имам идентичен проблем. По време на звънене/разговор (за сега, като временно решение мога само да отговоря със гласова команда на обаждане) не мога да  правя нищо по телефона. Каквото и да стартирам ме връща назад към главното меню. Пробвах със ресет и  сваляне на версията на андроид, но уви нищо не помогна. Заедно със този проблем  спря да ми работи и сензора за пръстови отпчетаци. Не знам дали проблемът е комплексен. Има ли как да се  "форматира" самият телефон и да се качи ОЕМ версия на андроид  "на чисто"? Благодаря за вниманието!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)