Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SAMSUNG Galaxy A71 128GB или XIAOMI Mi 9T 128GB
#1
Question 

Здравейте!
Най-вече ме интересува откъм батерия и снимки.  Също и дали 9Т няма да ми създава проблеми със софтуера и Андроид 10, каквито коментари четох из другите теми тук.
Понеже ще го взимам от Теленор съм се ограничил до тези модели
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Китайчето проблеми с операционната няма, батерията спокойно държи малко над 24 часа, а ако си чак такъв маниак ще ти изкара до денонощие. Бърз е, снима страхотно. За мен, недостатък е моторизираната камера, ако си свикнал вдигайки устройството, то да се отключи благодарение на предната камера - в този случай е умряла работа. Дори на дисплей и камери, макар да е с малко по-малко мегапиксели, ще те зарадва повече. Пренебрегвам това, че корейският е от пластмаса, макар че да не се окаже, че все пак е по-устойчива при изпускания, защото толкова потрошени смартфони, докато бяха пластмасови и отваряеми, аз не съм виждал, колкото сега. На процесор и оперативна памет са еднакви, тук дори единият да има предимство с някакви милисекунди, то нито един от двата няма да те разочарова откъм производителност. Предимствата на корееца, за мен, са селфи камерата, малко по-голямата батерия и по-бързото зареждане. Така че отново за цена:качество, китайците бият, то се очаква. Не че не бих ти препоръчал Самсунг, но не и в този случай, те просто са малко по-скъпи устройства.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • bbisser, milenvn
Цитирай
#3

камерата на А71 не е много добра, в сравнение на шаомито.
аз бих избрал шаомито, въпреки че сега съм с А70

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
[-] 2 потребители изказват благодарност на rnaydenov за това мнение:
  • bbisser, milenvn
Цитирай
#4

И аз бих избрал Mi9T

Не обичам допира на пластмаса и това че се драска само от поставяне на масата.

Има бърз пръстов отпечатък и не мисля че ще трябва да ползва лицево отключване.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 2 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • bbisser, milenvn
Цитирай
#5

Точно този тип пръстов не е най-бързият, но за половин секунда чак няма да се оплаквам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • bbisser
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)