Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 450 лв
#1

Здравейте, 
Леновото на майка ми окончателно ни изкара извън нерви и решихме да вземем нов телефон. Цената горе е максимума. Телефонът ще се вземе без договор. Колебая се между motorola g8 plus и huawei p40 lite 4гб версия. Проблемът с последния е, че част от апликациите, с които е свикнала ги няма в appgallery на huawei. Основното, което търсим от телефона е надеждност и използването му максимално дълго време.. Тоест надяваме се да не го сменя пак след 2 години, например. Отворен съм и към други идеи, но трябва да е от БГ и да е чисто нов.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз бих ти препоръчал Huawei Nova 5t има потдръжка с гугъл,добра камера процесор като на P30 Pro.Цената при операторите е 400 лв
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • niksapz
Цитирай
#3

Както казах ще се взима без договор, така че тази опция не работи. Благодаря все пак.
Между другото телефонът се използва главно за вайбър, телефонни обаждания, браузване и новини. Като последното се прави от апликации, които, не намерих в магазина на huawei. Най-важното е телефонът да е надежден. Аз, самият съм с huawei (p20) и съм доволен. Нямам наблюдение върху motorola от години. Видях и XIAOMI redmi note 8 pro, но не съм ги следял от години и тях как се справят.
Цитирай
#4

Парите ще ти стигнат за Redmi Note 8 Pro. В момента е 439лв в Технополис
При p40 lite е добре да знаеш, че има 2 варианта, което е объркващо.
Има p40 lite и p40 lite E. Тоя модел с Е накрая не ти го препоръчвам, а бюджета ти стига за него
Можеш да погледнеш и Honor 20 lite (389лв) или Huawei p30 lite (449лв).
Според мен Redmi Note 8 Pro предлага най-много за цената си
Цитирай
#5

Добре си се ориентирал към Motorola G8 Plus. P40 lite или Redmi Note 8 Pro наистина са алтернативи, като е малко на кантар кой предлага повече за тези пари. Иначе Huawei Nova 5T е най-добрият вариант, но до 450 лв. не знам дали ще го намериш, като изключвам операторите, защото си писал, че без договор ще купуваш.
Цитирай
#6

Huawei P40 Lite vs Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#7

Здравейте,
моторолата избрахме. Могат да ми я доставят още днес, което натежа в избора.
Благодаря на всички за съдействието.
Цитирай
#8

(2020-04-28, 11:41:03)groti написа:  Здравейте,
моторолата избрахме. Могат да ми я доставят още днес, което натежа в избора.
Благодаря на всички за съдействието.
Motorola G8 Plus или?Тя е добра.
Цитирай
#9

Моторолата е добра. Честито.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)