Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли вграденото приложение Музика?
#1

Използвате ли вграденото приложение Музика? Ако не, кое използвате?

Още не съм го сменил, макар че от самото начало не ми е удобно. За да стигна до "папки" трябва да мина през дълъг път. Не мога да пусна песните от повече от една папка на веднъж. И нещо, което само веднъж ми се наложи да използвам и не стана - когато телефонът изпълнява разбъркано песни и си ги е подредил в някакъв лист не мога да ги преподредя (да сложа определена песен след текущата). Дори не намерих лист, с подредба как изпълнява песните, т.е. някъде където да видя кои са следващите песни.

Android Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#2

Стоковото е малък шит.Аз ползвам Jet Audio защото "чете" FLAC, повечето ми музика е в този формат.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
#3

Folder player, лека и има всичко необходимо.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
[Изображение: b505c2581f9b48f3f7aff4826490c02f.jpg]

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#4

POWEAMP от доста време! Отличен и платен player!
Цитирай
#5

(2020-04-29, 13:30:08)user32 написа:  POWEAMP от доста време! Отличен и платен player!
Преди време ползвах PowerAmp . Минах на Spotify и забравих за всякакви други плеъри !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#6

(2020-04-29, 10:05:59)orelcho написа:  Използвате ли вграденото приложение Музика? Ако не, кое използвате?

..
Засега си го ползвам, не виждам разлики от няколко проби с "външни" приложения.

                                                                    
Цитирай
#7

(2020-04-29, 15:35:43)mitko.stefanov написа:  Преди време ползвах PowerAmp . Минах на Spotify и забравих за всякакви други плеъри !
От 5 години съм със спотифай...
Цитирай
#8

Spotify има ли опция, да се слушат качените на телефона песни?

                                                                    
Цитирай
#9
Lightbulb 

(2020-04-29, 15:35:43)mitko.stefanov написа:  ...Минах на Spotify и забравих за всякакви други плеъри
По тази логика аз ползвам от както съществува Tunein Radio, без да забравям за всякакви други плеъри и в този контекст ми липсва, ама Адски много ми липсва хардуерен ФМ!!!

Въпросът на анкетата не е "откъде слушаме музика"!..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#10

(2020-04-30, 06:30:44)georgi4a написа:  Spotify има ли опция, да се слушат качените на телефона песни?
Има да . Шервъш ги със спотифай и ще ти излезнат . За мене по-добре си ги намери в самото приложение с доста по-добро качество за да усетиш разликата и да видиш , че си заслужават 10-те лева на месец .

Sent from my Huawei P30 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#11

Аз използвам този https://play.google.com/store/apps/detai...rpro&hl=bg
Цитирай
#12

(2020-04-30, 11:08:24)mitko.stefanov написа:   Шервъш ги със спотифай и ще ти излезнат . За мене по-добре си ги намери в самото приложение с доста по-добро качество за да усетиш разликата и да видиш......
Колега Poweamp е доста сриозен player  с много настройки.Определено става за слушане на качествна музика, разбира се ако имаш музика в пододящ формат, телефон с добър чип и хубави слушалки!
Цитирай
#13

Пробвал съм доста плейъри и съм много доволен от Neutron (https://play.google.com/store/apps/detai...roncode.mp),
а за FLAC ползвам FiiO Music (https://play.google.com/store/apps/detai...fiio.music) и Hiby Music (https://play.google.com/store/apps/detai...hiby.music).

Според моите впечатления горепосочените плейъри предлагат изключително музикално изживяване, разбира се с подходящите слушалки и DAC :-)

Vall, Huawei Р30 Pro
Цитирай
#14

Поразцъках си музиката след като вчера слушах с вграденото приложение от определена директория, исках да чуя специална песен (намираща се в същата директория). Преди да мерна търсачката видях категория "Любими", където я има. Пуснах я от там, съответно телефона смени директорията и започна да възпроизвежда от "Любими". Там пък има само 2 песни.
А ако намеря песен с търсачката и я пусна, започва да възпроизвежда само нея.

Имам инсталиран VLC и се оказа, че може да възпроизвежда музика по директории и гореописания проблем го няма.

А от изброените приложения по-горе съм пробвал Poweramp - наистина добър, но е платен. Сега тествах и Folder Player - лек с не много опции. Първоначално бутоните ми работеха избирателно, после се оправиха.

Android Huawei P30
Цитирай
#15

Вградения плеър свири флак, също може от шафъла да се избере песен.
[Изображение: d35d92f80927e2a4ace68e68a5c75eb2.jpg][Изображение: 2d3bab8c140037abf1b0feca05574504.jpg]
Цитирай
#16

От настройките на вграденото приложение изключих "Услуга онлайн музика" и нещата, които не използвам в това приложение изчезнаха.


(2020-05-13, 17:03:27)tolostoi написа:  Вградения плеър свири флак, също може от шафъла да се избере песен.

Но не може да се търси песен (с търсачка) и след като я намериш, пуснеш и я изсвири да продължи с предварително зададения му списък. Поне аз не съм намерил начин до сега.

Android Huawei P30
Цитирай
#17

От година и нещо ползвам само Dub Music Player. Много интуитивен и с приятни настройки, супер качество на възпроизвеждане.
Цитирай
#18

(2020-05-14, 08:41:48)orelcho написа:  От настройките на вграденото приложение изключих "Услуга онлайн музика" ...
Нещо, не мога да го намеря в "настройки"

П.С Пардон, аз в момента използвам приложението "Mp3 Player"

                                                                    
Цитирай
#19

(2020-05-14, 08:41:48)orelcho написа:  От настройките на вграденото приложение изключих "Услуга онлайн музика" и нещата, които не използвам в това приложение изчезнаха.



Но не може да се търси песен (с търсачка) и след като я намериш, пуснеш и я изсвири да продължи с предварително зададения му списък. Поне аз не съм намерил начин до сега.
Има вариант, като я намериш, да дадеш да бъде следваща песен. Така продължават след нея другите от листа, дори и веенага след избирането да дадеш next
[-] 1 потребител изказва благодарност на tolostoi за това мнение:
  • orelcho
Цитирай
#20

(2020-05-15, 12:05:41)tolostoi написа:  Има вариант, като я намериш, да дадеш да бъде следваща песен. Така продължават след нея другите от листа, дори и веенага след избирането да дадеш next
Я намерих го. Преди доста търсих и не намирих начин да го направя.
Сега след, като имам тази опция и изключих онлайн съдържанието, остава само да мога да пускам музика от 2-3 директории едновременно.

Android Huawei P30
Цитирай
#21

В момента PowerAudio Pro Music Player е безплатно.Който го интересува може да си инсталира https://play.google.com/store/apps/detai...player.pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • orelcho
Цитирай
#22

Smile много народ, явно ползва спотифай, в тази тема го разбрах.[Изображение: b4291022a5b1e0abca24c74ae7e49f03.jpg]
Цитирай
#23

Еми най-доброто е.
Цитирай
#24

Аз се чудя да пробвам Tidal за един месец . В Теленор имам 1 месец пробно . Дали има голяма разлика между спотифай и тидал ?
Цитирай
#25

Скучен и с възможност за висок битрейт.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)