Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Настройки за "заключен екран"
#1

Здравейте съфорумци. Имам нужда от помощ в намирането на менюто за настройки на въпросния заключен екран на телефона - redmi 5plus

Днес съвсем случайно попаднах при вадене на тел. Вероятно съм натиснал нещо, знам ли. Оказа се, че мога да променям размера на буквите в съобщението за ден и дата, цвят на надписите, както и премахнах някакъв надпис индийски, който си беше от темата, която ползвам и написах свой на негово място за проба. След излизане от настройките един ход назад, директно тела мина към началния екран, а не през някое меню, за да се ориентирам къде да го намеря отново. Успях след много опити на отключване и заключване, да вляза някак отново във въпросните настройки, но непонятно за мен как.

Благодаря, ако някой се отзове със съвет, за намирането на тези настройки, за заключен екран.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако са си от темата трябва на самия заключен екран да го търсиш. А иначе има търсачка в настройките. Ползвай я
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • gozdei
Цитирай
#3

Странното е, че в меню ''Настройки'' и подменю за заключен екран, няма нищо общо с това на което два пъти попаднах днес. 
Иначе си изглеждаше точно като останалите подменюта за даден вид настройка, на български, с възможност за промяха на стойности и шрифтове. Съжелявам само, че не направих екранна снимка преди да изляза до началната страница. 
Опитах да търся в ''Теми'', в раздел за тапети, на самия заключен екран какви ли не жестове и почуквания ли не правих и не успях да го подкарам. Няма никъде по екрана нито три точки, нито малко ''зъбно колелце'' , което да ме насочи към това което търся, но не е това което намирам в основното меню за настройки на телефона.


Решено!
Както предположи suffer, вероятно това е някакво меню за настройка на заключения екран от самата тема. След като ''чукнах'' на иконката на батерията в горния десен ъгъл, нещото взе та се появи!
Още веднъж благодаря, явно ми е трябвало точно толкова малко за да реша тази главоблъсканица в която попаднах днес Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на gozdei за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)