Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21 - слухове, спецификации, коментари
#26

Очаква се Galaxy S21 да се произвежда на поточните линии в Бразилия, Индонезия, Южна Корея и Виетнам. Изтекоха и данните за цветовете на всички модели на линията. Базовият Galaxy S21 ще се предлага в сиво, розово, лилаво и бяло. Цветовете на Galaxy S21 + - в черно и сребърно, Galaxy S21 Ultra ще има в черно, сребърно и лилаво.
[Изображение: d7930a70ae99.png]

 
Аксесоари
#27

Базовият модел няма да има черен цвят??? Това е малоумщина.
#28

Ако цвета на сивото е по-тъмен, ще го замести.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#29

Galaxy S21 Ultra се появи в нови цветове.
[Изображение: a67c5ee30e14.jpg]

 
#30

Съвсем изтъня марката. Споменават за премахване на слушалките и зарядното от кутията. Дано поне има телефона. https://www.gsmarena.com/samsung_may_shi...-45985.php

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 2 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • milss, Nikola.Kolew
#31

Очаква се Galaxy S21 да излезе с One UI 3.1.

https://www.gizchina.com/2020/10/26/gala...-software/

 
#32

А оправданието им е най-голямата простотия, да щадят планетата, че производството на батерии било вредно, НО ако искаш зарядно все пак, на драго сърце ще ти се ПРОДАДЕ такова, демек те вече са ги произвели и замърсили планетата...
[-] 6 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • alexbg67, doktorra, fifth_root, mcmxiii, Nikola.Kolew, VikeZ
#33

(2020-10-27, 12:23:49)airbus написа:  Съвсем изтъня марката. Споменават за премахване на слушалките и зарядното от кутията. Дано поне има телефона.  https://www.gsmarena.com/samsung_may_shi...-45985.php

Ами това е бъдещето ! След време и телефона ще изчезне и ще бъде  една холограма.

[quote="emo_841" pid="1647007" dateline="1603797450"]

?
#34

Galaxy S21 5G ще получи дисплей Samsung Blade.

https://nl.letsgodigital.org/smartphones...1-display/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • fifth_root
#35

(2020-10-27, 12:30:04)vovalinder написа:  А оправданието им е най-голямата простотия, да щадят планетата, че производството на батерии било вредно, НО ако искаш зарядно все пак, на драго сърце ще ти се ПРОДАДЕ такова, демек те вече са ги произвели и замърсили планетата...

Знаем ги тези оправдания колко са стойностни.

Потребителите дадохме прекалено голяма значимост на мобилните технологии и то в аспект, не че не са важни, а че вманиачено явно повечето сме взимали често все по-ново, по-добро, а то за няколко години си стигна лимита.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • milss
#36

(2020-10-27, 13:42:57)NoMaD написа:  Galaxy S21 5G ще получи дисплей Samsung Blade.

https://nl.letsgodigital.org/smartphones...1-display/

Ееее! Ако това ще е дизайна направо.... кърти мивки !! Мисля че е време да променят дизайна малко и да следват Айфон 12.
#37

Аз не мога да раазбера едно. Цитирам Епъл: "Потребителите имат стари зарядни и слушалки, тряба да пазим природата"... ОК. Аз бях с айфон преди три години някъде и го продадох заедно със зарядното. Сега съм с 11, но да речем че за първи път купувам 12. Какво се случва, нямам зарядно в което да вкарам type C, имам само един прост кабел, обаче се оказва, че и лаптопа ми е стар модел и нямам type C букса следователно имам чисто нов телефон, който не мога да заредя... По закон трябва да шофираме с handsfree и какво правим като производителя не ни е предоставил, купуваме си. Всичко е направено с цел още по голяма печалба. Тия доводи да пазим природата някак си не минават. Нали пак се произвеждат зарядни за да се продават. Дали ще се слагат в кутията или не пак се произвеждат. И защо всички трябва да повличат крак след Епъл не знам. Ако Епъл фалират, дали всички ще обяват фалит и те за да са в крак с "модата"

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
[-] 4 потребители изказват благодарност на justvank0 за това мнение:
  • fifth_root, kery70, Nikola.Kolew, sapiora
#38

(2020-10-27, 13:47:28)fifth_root написа:  Знаем ги тези оправдания колко са стойностни.

Потребителите дадохме прекалено голяма значимост на мобилните технологии и то в аспект, не че не са важни, а че вманиачено явно повечето сме взимали често все по-ново, по-добро, а то за няколко години си стигна лимита.

Поне да бяха намалили цената малкоSmile
#39

(2020-10-27, 15:49:22)vovalinder написа:  Поне да бяха намалили цената малкоSmile

Да бяха, ама са свикнали на потребителското безумие и само от нас зависи да започнем да ги сваляме. А това няма да стане бързо, защото значи да си признаят, че са ни гърбили досега.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • VikeZ
#40

(2020-10-27, 15:33:15)justvank0 написа:  Аз не мога да раазбера едно. Цитирам Епъл: "Потребителите имат стари зарядни и слушалки, тряба да пазим природата"... ОК. Аз бях с айфон преди три години някъде и го продадох заедно със зарядното. Сега съм с 11, но да речем че за първи път купувам 12. Какво се случва, нямам зарядно в което да вкарам type C, имам само един прост кабел, обаче се оказва, че и лаптопа ми е стар модел и нямам type C букса следователно имам чисто нов телефон, който не мога да заредя... По закон трябва да шофираме с handsfree и какво правим като производителя не ни е предоставил, купуваме си. Всичко е направено с цел още по голяма печалба. Тия доводи да пазим природата някак си не минават. Нали пак се произвеждат зарядни за да се продават. Дали ще се слагат в кутията или не пак се произвеждат. И защо всички трябва да повличат крак след Епъл не знам. Ако Епъл фалират, дали всички ще обяват фалит и те за да са в крак с "модата"


Ако им дремеше за природата, на безжичните им слушалки щяха да направят поне батерията да се сменя. А не на две години всичко в кофата за боклук. Само парата ги интересува, и се чудят какви глупви доводи да изтъкнат.
[-] 5 потребители изказват благодарност на kery70 за това мнение:
  • alexbg67, doktorra, sapiora, Victormihov, VikeZ
#41

И Самсунг, ако я направят тази простотия... тая Корона побърка всички включително и големите марки.
Как може да се предлага телефон който купуваш и няма как да заредиш?

Скоро ще е плюс, ако някой телефон има зарядно в комплекта, както днес е плюс, ако някой даден модел има жак за слушалки и казваме wow.

За една година откакто върлува тоя вирус всички изперкаха...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#42

(2020-10-27, 20:43:51)Victormihov написа:  ако някой даден модел има жак за слушалки и казваме wow.

Те така орязаха и жаковете по техните телевизори. Има само   hdmi ,usb и bluetooth.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











#43

Тя тенденцията отдавна е почнала. С не сменяемите батерии, махането на ФМ радиото, жак за слушалките, ИЧ предавател... Някои като хуавей махат даже безжично зареждане, стабилизация в камерата във уж топ моделите си. Допълнително махат и сензори, като барометър например.

Върха така да се каже беше преди 3-4 години. Тогава телефоните разполагаха средно с най-много. После следват мотото "по-малкото е повече"

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
#44

Телефон за 100$ предлага повече опции от такъв за 2000$, ей това вече не мога да го разбера.
Понякога се замисля човек, нужно ли е въобще като ходи до магазина, да си купува нова скъпа техника, особено нов скъп Смартфон ,като повечето случаи е подигравка и това го правят най-вече огромните фирми.
Епъл го прави от години, а Самсунг дори са още по-нагли с техните умрели процесори, хем ексинос процесор, хем без зарядно, хем 1400$, страхотноSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • VikeZ
#45

Зарядни със сигурност се продават в магазина, от който си купувате телефона. Ако имате необходимост, купувате, ако нямате - пасувате. Без да и правите излишни колекции. Просто е.

пп
Аз съм се напълнил със зарядни от стари и нови модели, които не отговарят на потребностите ми, но искам - не искам съм ги платил и получил. И така...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • divna
#46

Ако това последното ще е дизайнът и представят и модел около 6 инча, най-вероятно ще го взема, защото вече ми писна от тия големи телефони и бях склонен само заради комфортното боравене с една ръка, което хич не е малко, да взема някой Айфон 12 - поне се сетиха, че това липсва на пазара: хем компактно, хем мощно. Андроидските преди бяха на принципа - евтин ли е, значи ще е и малък, а сега все едно какъв е - ще е голям до огромен.
#47

(2020-10-28, 08:03:45)alexbg67 написа:  Зарядни със сигурност се продават в магазина, от който си купувате телефона. Ако имате необходимост, купувате, ако нямате - пасувате. Без да и правите излишни колекции. Просто е.

пп
Аз съм се напълнил със зарядни от стари и нови модели, които не отговарят на потребностите ми, но искам - не искам съм ги платил и получил. И така...

Да , има много смисъл да ползваш старо 10W зарядно на нов телефон за 1200 евро който се зарежда с 60W. Bu

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
#48

(2020-10-28, 10:13:04)foxhd написа:  Да , има много смисъл да ползваш старо 10W зарядно на нов телефон за 1200 евро който се зарежда с 60W. Bu
Разбира се, че има, най-малкото добре се отразява на живота на батерията като цяло.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • sapiora
#49

Ползвайте си вие, тия умрели зарядни от 5 вата, 3 часа не е мръднал и 10%.
Вече има фирми предлагат 120ватово зарядно (във кутията).

Сега изведнъж всички защитавате тази нова тендеция, да откачиш.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 4 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • doktorra, nastykb, Nikola.Kolew, VikeZ
#50

Бързото зареждане е един от най големите търговски трикове на който кълват супер много потребителите. Освен минуси за качеството на заряда и скъсяването на живота на батерията, друго няма какво да се каже. Всеки един телефон който използвам с ваденето от кутията се изключват всякакъв вид настройки за бързо зареждане.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
[-] 2 потребители изказват благодарност на kijelmi за това мнение:
  • nowhere, sapiora
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)