Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NeXus 5x 2020, колко сме?
#1

Привет, колеги! Днес от сутринта ме човърка да пусна една темичка, да видя аз аджеба има ли други луди като мен с 5X Big Grin Big Grin  Много си харесвам телефончето, има супер много минуси ( вече ) ама пък си ми е на сърце. Та малко мнения: Телефона има лаг ( понякога е много, като добавим и забиванията на системата ) Когато батерията ми е под 30 процента перформънса пада и лага се увеличава ( Не винаги, но да речем 65% от случаите), та зареждам до 100, един рестарт и се нормализират нещата. Като цяло 32 ГБ са ми малко и телефона е препълнен, като усетя, че започва да забива и лагва редовно, почвам да трия малко неща, след като освободя пространство, представянето му се подобрява.До ден днешен си получавам ъпдейти ( security pathces ) Камерата все още снима по-добре, дори от някои съвременни телефони. HDR+ прави снимките много свежи, но пък камерата яде супер много батерията, което е нормално. Като снимам 2-3 снимки с HDR+ го чакам да обработи първо ( не ми позволява да снимам ), но ако HDR+ е изключен мога да си щракам на воля. Батерията издържа ~ 3 часа ( Screen on time на над средна яркост, ако яркоста е на минимум с режим за пестене на батерията, може да стигне до ~ 4 часа) Мнението ми е, че рамта му е малко ( за жалост ) и за това има проблеми с представянето, но пък каквото такова! Ако има други 5X users, дайте малко feedback и вие! Пускам темата от чисто любопитство, пък и да направим малка дискусия за телефончето. Сега ще видим Pixel 4a, но по-скоро съм настроен за Pixel 5 (символично, все пак съм имал Nexus 5 , 5x , та сега и Pixel 5 чакам )
Offtopic - какво мислите за Pixel 5,въпреки че за сега няма много инфо, поне процесорът му  е много вероятно да е SD 765 G
П.С. Ако темата е в грешния раздел, моля да ме извините и да я преместите! Поздрави! Smile

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • pavlinbanev
Цитирай
Аксесоари
#2

Здрасти,

Още си пазя 5х-а ама вече не го ползвам от преди 2г съм с Oneplus 6 и мога да кажа, че съм страшно доволен. Все още се чудя какво да правя стария телефон, пазя го като backup. Иначе да 5x за мен беше много сполучлив телефон.

Oneplus 6 (A6003) 8GB/128GB Mirror Black - Android P (beta 3)
[-] 2 потребители изказват благодарност на yozone за това мнение:
  • Nikola.Kolew, plevel12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)