Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro/ Poco F2 Pro- магазини, покупка и цени

Аз го активирах с това *#*#86583#*#* . Щом го въведох веднага ми се появи символът до обхвата.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • Severna
Цитирай
Аксесоари

(2020-10-13, 19:32:53)simeonov_74 написа:  Аз го активирах с това *#*#86583#*#* . Щом го въведох веднага ми се появи символът до обхвата.
Благодаря ти! Появи се и при мен...


Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

Рекорд. Поръчан телефон в неделя вечер днес на обяд вече е в ръцете на щастливия собственик. От другият магазин в Полша.
Smile Все пак нека уточня, че телефонът бе за адрес в Полша. Не поръчахме от линкът в темата, защото бе доста по-скъп заради застраховка, която не можеше да се премахне. Лилав 6/128. Андроид 11 и т.н. Първите впечатления са отлични.
[-] 3 потребители изказват благодарност на dedo pop за това мнение:
  • milenvn, suffer, tosho_bg
Цитирай

Всичко е точно с поръчката и пътува, като вече е в Германия. Не разбрах къде е проблема, но важното е, че всичко вече е наред. Лек ден

Samsung A52s 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sith за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Здравейте, 
телефона пристигна до мен тази сутрин, по куриер на Спиди. Всичко е перфектно, никакви митници проблеми и т.н.
На 08.10. /четвъртък/ в 16:30 ч. направих поръчката в Алиекспрес и днес 14.10. в 09:30 ч. беше в ръцете ми.
Това са на практика 3 пълни работни дни, реално 5 календарни. Търговеца е супер, задължително ще оставя feedback в сайта.
Който се колебае, да знае че няма никакви проблеми, самият аз се чудех известно време дали да поръчвам.
И последно да кажа прекрасен телефон Smile Smile


Прикачени файлове Миниатюри
               
[-] 4 потребители изказват благодарност на tosho_bg за това мнение:
  • Be6i4, milenvn, redsys, suffer
Цитирай

Виждам че няма сив цвят от полския склад, някои има ли идея дали това е временно или от самото начало го нямаха?
Цитирай

Временно е. По едно време пак беше изчезнал и се появи. Аз лично преди седмица си поръчах сив.

Цитирай

Вашите пратки през DEUTSCHE POST ли минаваха? От вчера сутринта показва, че е там и няма движение. Явно информацията относно доставката не е толкова подробна както с dhl.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-10-15, 21:11:33)rosenirs написа:  Вашите пратки през DEUTSCHE POST ли минаваха? От вчера сутринта показва, че е там и няма движение. Явно информацията относно доставката не е толкова подробна както с dhl.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Да, през DEUTSCHE POST. Не се притеснявай и при мен беше така, нямаше движение и изведнъж на 5ия ден беше при мен. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на tosho_bg за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-10-16, 07:12:37)tosho_bg написа:  Да, през DEUTSCHE POST. Не се притеснявай и при мен беше така, нямаше движение и изведнъж на 5ия ден беше при мен. Smile
Изобщо не се притеснявам даже. Редовно поръчвам телефони от алиекспрес, но всички досега са били с dhl през Англия. От европейски склад не бях поръчвал, но винаги има първи път.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-10-14, 09:52:26)tosho_bg написа:  Телефона пристигна до мен тази сутрин, по куриер на Спиди. Всичко е перфектно, никакви митници проблеми и т.н.
На 08.10. /четвъртък/ в 16:30 ч. направих поръчката в Алиекспрес и днес 14.10. в 09:30 ч. беше в ръцете ми.
Това са на практика 3 пълни работни дни, реално 5 календарни. Търговеца е супер, задължително ще оставя feedback в сайта.
Който се колебае, да знае че няма никакви проблеми, самият аз се чудех известно време дали да поръчвам.
И последно да кажа прекрасен телефон Smile Smile

Честито  Storstark  От полският склад наистина се представят на ниво!! Вече и Poco X3 NFC имат, което говори, че за в бъдеще ще поръчваме само оттам моделите на Xiaomi.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • tosho_bg
Цитирай

(2020-10-13, 23:04:30)dedo pop написа:  Рекорд. Поръчан телефон в неделя вечер днес на обяд вече е в ръцете на щастливия собственик. От другият магазин в Полша.
Smile Все пак нека уточня, че телефонът бе за адрес в Полша. Не поръчахме от линкът в темата, защото бе доста по-скъп заради застраховка, която не можеше да се премахне. Лилав 6/128. Андроид 11 и т.н. Първите впечатления са отлични.

Страхотно! Споделете каква е цената при поръчка за Полша. Преди един месец, промоцията за нас беше 600 лв, докато при доставка до адрес в Полша излизаше 550 лв. За съжаление нямаме бг фирма за доставка оттам....


Цитирай

(2020-10-13, 23:04:30)dedo pop написа:  Рекорд. Поръчан телефон в неделя вечер днес на обяд вече е в ръцете на щастливия собственик. От другият магазин в Полша.
Smile Все пак нека уточня, че телефонът бе за адрес в Полша. Не поръчахме от линкът в темата, защото бе доста по-скъп заради застраховка, която не можеше да се премахне. Лилав 6/128. Андроид 11 и т.н. Първите впечатления са отлични.

Наистина ли е с Андроид 11?

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro
Цитирай

От 14 ти никакво движение при мен. Шипнаха ги за няколко часа и до там.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Би трябвало да се промени тракинга скоро. Все пак имат 20 дни от момента на изпращане да доставят стоката или Алиекспрес връща парите. На сайта на DHL ли следите?


Цитирай

(2020-10-19, 17:41:37)milenvn написа:  Би трябвало да се промени тракинга скоро. Все пак имат 20 дни от момента на изпращане да доставят стоката или Алиекспрес връща парите. На сайта на DHL ли следите?
Следя с приложението track checker като съм маркирал всички Бг куриери и DHL. Последното известие е от Рапиди и пише 14.10.20 г. 6:10 ч. - В подател, DEUTSCHE POST.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

@rosenirs и при мен е така от 14- няма движение

Samsung A52s 5G
Цитирай

(2020-10-19, 18:46:58)Sith написа:  @rosenirs и при мен е така от 14- няма движение
Пишеха по нагоре, че два три дена при всички било така и нямало движение. При нас станаха 6 вече и нищо. Викам си събота и неделя е нормално да няма инфо все пак са почивни дни, но днес пак греда. Явно ще се чака какво да се прави. Приблема при мен е, че до сряда вечерта ако не дойде трябва да я взема чак на 02.11. Незнам колко време може да стои при куриера и дали може да я вземе съпругата ми?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-10-19, 18:54:58)rosenirs написа:  Незнам колко време може да стои при куриера и дали може да я вземе съпругата ми?

Аз съм променял адрес за доставка, със заявка онлайн от сайта на Рапидо. Не би трябвало да има проблем и за получател да се промени.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • rosenirs
Цитирай

И аз съм променял име на получател, така че затова нямай грижи. Важното е да дойдат, защото аз започнах с фал-старт( по-назад в темата) и финала също е с драма

Samsung A52s 5G
Цитирай

Колеги, да питам някой който е добър в хвърлянето на боб - дали на 11.11 цените ще са по-добри от тези на черния петък? Засърбяло ме е за нов телефон, пък за сега от полския склад са на цена колкото от ОЛХ. Знам, че като му дойде времето ще се разбере но последните години май 11.11 е с по-добри оферти отколкото черния петък (за Алито става въпрос).
Цитирай

Те преди това ги вдигат със около 30-на процента. Така , че според м ен няма да има смисъл. И все пак може този път да ни изненадат. 11,11 не е далеч так , че можете да изчакате.

Цитирай

Така е , от вчера в алито цената е с 30 евро нагоре и реално струва почти колкото в БГ.Отделно няма и цветове.
Цитирай

Извинявам се за странният въпрос, но може би някой е наблюдавал цената от Полския склад - коя е най-ниската такава, която е имало в Алито? Дали на 11.11.2020г. ще бъде неутразима?
Цитирай

(2020-10-17, 11:12:42)stivyo написа:  Наистина ли е с Андроид 11?

Опс, грешно съм написал - с 12 е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)